Магията на изтока - тема 51

  • 40 072
  • 741
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 648
Добре дошли на всички запленени от магията на азиатските филми и сериали

Синьото лято неумолимо отстъпва място на златната есен


Gyeongbokgung Palace


Garden of Morning Calm






Nami Island


Предишните теми


Информация за сайтове свързани с азиатското кино и телевизия
Скрит текст:
Сайтове за азиатски филми и сериали:
Easternspirit - едно от най-добрите места за информация относно азиатските филми, сериали, музика ....
AvistaZ - торент-тракер
Rutracker - руски торент-тракер
Doramaland - руски торент-тракер
Animes-bg
Doramax264
jdramacity
Тай Фан Зона - тайландски лакорни
Masters-tb , Zamunda , Escape-bg , Arenabg


Субтитри:
The stupid dreams - български
Darksmurf - английски
Subscene - английски
Alliance - руски
Дорама-Мания - руски
subs.com.ru - руски


Онлайн
viki - английски
gooddrama - английски
DramaFire - английски
DramaCrazy - английски
Dramanicel - английски
Drama - английски
Myasiantv - английски
Dramacool - английски
KissAsian - английски
Dramafavorit - английски
DoramaKun - руски
doramatv - руски
dorama - руски
кинотеатр Альянс - руски
Азия-ТВ - руски
sugoideas - английски (тайвански драми)


Новини, информация, клюки:
Soompi
Korean Drama
Dramabeans
AsianWiki
DramaWiki
HanCinema



Sign Exclamation За развитието на сюжета на даден филм или сериал се пише в спойлер!!!
Sign Exclamation Информация за допустимите размери на изображение, публикувано в мнение може да намерите тук!
Sign Exclamation Препоръчително е, ако слагате повече от две снимки в едно мнение да го правите в спойлер.

За подготовката на тази страница е използвана информация и снимки от Eastern Spirit, Stupid dreams, Замунда, Мастерс-тб, Soompi, AsianWiki и др.

Последна редакция: вт, 26 сеп 2017, 11:04 от 2в1

# 1
  • MJF
  • Мнения: 8 516
  Scatter
Ммм какви топли цветове на всички горни снимки. Като нелюбител, меко казано, на нетоплите месеци ще ги поглеждам за сгряване и повишаване на настроението. Красиво.
Мерси 2в1  Hug. Ама тези цветове съм сигурна , че ги има и в туршиите дето твориш.  eat
Tuon, кой е сериала?  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 1 822
Сега трябва да пиша "запис", което не се приема добре.

# 3
  • MJF
  • Мнения: 8 516
Hulk1 , привет . Ще го преживеем записа. Споко.  Simple Smile
То май и на друг новоразписал се не съм казала привет, така че да се брой за сторено.

# 4
  • DE
  • Мнения: 9 068
В нашия град има японска градина, а ние още не сме я посетили  ooooh!

# 5
  • Мнения: 9 084
2в1, Kissing Heart мерси много за темата.


Цитат
Tuon, като гледам тийзъра с Хони май хорърът няма да липсва, а драмата си е ясна по дифолт. Все пак това е корейски сериал, накъде без драма Simple Smile.
Направо ми се догледа.
Дори не си спомням в какво го гледах последно.

Шош - My Secret Romance Нещо леко,диетично,дамско.Дано се гледат като котараци и изпадат в сконфузни ситуации.
И ако не ме домързи ще видя как се казваше онзи с адаша ти и после до къде е преведен,че коментари и догодина може и да го гледам. Imp

Дане,Дане,що за фен?? Stuck Out Tongue Winking Eye
Аз за един ден в Хага се завляках да видя китайската арка на Чайнатаун (крайно разочарована останах,мислех,че е по-голяма) и да ям нудълси (много добри).

Hulk1,спокойно,ако трябва ще си вземем "Мента,глог и валериан".

# 6
  • Мнения: 6 648
My Secret Romance Нещо леко,диетично,дамско.
Остави кошницата с очаквания. "Бум" в първата серия и после леко, бавно и славно тръгва надолу. Че е леко - леко е, чак въздухарско. Диетично - не бих казала, въпреки, че главната уж е диетолог. А за дамско - толкова, че чак отива към подходящо за наивни девойчета. Поне ИКЕ-то става за плакнене на окото Wink.
Ама, ти си го погледни де. Може точно от това да имаш нужда в момента Hands Ok Hand.

# 7
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 474
В новата тема идвам с най-новата реклама на Араши-тата. Да си пожелаем и ние един ден да летим с Japan Airlines, може и Сенсей да е на същия полет....
Шошулчо, и петимата си ги гледала доста в различни сериали и филми, най-вече Нино и Шо.



И като споменах Нино....
Нов филм излиза с него тази есен - The Last Recipe
Нино в ролята на готвач. Ще се гледа, задължително.
За съжаление, нещо е спрял да снима сериали, но дано скоро да ни изненада.



# 8
  • MJF
  • Мнения: 8 516
Да. И Ниномия не помня от кога не се е вясвал на моя екран.  Whistling
Е много се разготвиха.  Thinking
дането , в Луйзенпарка в Манхайм има и китайски кът. Не че е нещо особено. Но виж камелиите когато цъфтят наоколо впечатлява.
Tuon, тоз не съм го гледала.
 Thinking за адаша Шо ли става въпрос? От многото адаши се обърквам  Thinking Blush

# 9
  • DE
  • Мнения: 9 068
Чак ме хвана срам от нас, а и двамата сме големи цветарки и почитатели на добре оформено парково пространство  Blush
Нощо не гледам, нямам желание, още съм под въздействието на двойката Чу Цяо Юй Вен Юе...
Но пък се върнах към източните сцени, такива вълшебства се случват там  Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 9 084
Шош,незнам колко адаша имаш.Колко?
Ама само адаша Шо ти е истински адаш:yum:

Дане,няма ли да хвърлиш някое око на Star Trek: Discovery?

Ах Heart Eyes

# 11
  • DE
  • Мнения: 9 068
Какво е това ново чудо, от толкова отдавна не съм гледала качествена фантастика  Tired
Въпроса е дали мога да го сваля от някъде и с какви субтитри  newsm78

# 12
  • Мнения: 9 084
Дана,нов,новичък Стартрек.Трябваше да излезе февруари 2017,после се отложи за май,после се отложи за вчера. Simple Smile Два епизода от общо 15.Чисто нови герои,действието се развива 10 години преди Кърк и Спок.Непознати за зрителите извънземни и планети. Капитана и помощник капитана са жени (ех,еманципация). Ще има букви,написаха в Замунда.Предполагам,че руснаците също ще направят (може и да има).Не съм го гледала още,но милото каза,че е повече от очакваното.

Второ Ах Heart Eyesза Антиспам

# 13
  • The point of no return
  • Мнения: 822
2в1 благодаря за новата тема и нейното чудесно оформление!  bouquet

Започнах My golden life - за момента се движи доста динамично и ми допада.

Погледнах и Borg Mom, но нещо не можа да ме грабне. Може да се върна да го пробвам наново.

# 14
  • Мнения: 6 648
Добро утро. Малко мрачно е тази сутрин, за това малко цвят с B1A4 - Rollin.




Бърз поглед към предстоящия японски албум на CNBlue.


Роя, не се мъчи с Borg Mom, ако не ти харесва. То и аз само прехвърлям набързо без да съм кой знае колко заинтригувана.

Общи условия

Активация на акаунт