Магията на изтока - тема 51

  • 40 118
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 539
Шошулчо, японците явно усешат какво ще гледаме с теб есента и за това днес пуснаха обща реклама на сериалите с Анемия, Сенсей и Еми Такей.
Като я гледам Анемия каква е фурия и Joy. Нямам търпение да я видя в действие.



Изгледах сутринта Girls Generation 1979 епизод 5.

Главната (Бона от Cosmic Girls) е ужасно дразнещо същество. Диалектът при нея е толкова силен, толкова се лигави и говори провлачено... Ох, ох, охххх. Не я изтрайвам вече.
Само заради историята на синята китара и щерката на професора си струва този сериал. Красива история имат двамата, начина, по който се разви всичко.
Останалите герои са ми скучни, еле пък този Донг Мун, който само се влачи като мекотело след главната. Чак пък до толкова да е лапнал по тая лигла...
Момчето, което играе хубавецът на града, го помня много добре от Memory. И там си беше мекотелото, какъвто е и тук. Не ми е лицеприятен.
Ама бащата какъв е изрод, няма такъв образ. Да се държи по такъв начин с дъщеря си... Не са мръднали тия корейци в развитието си - все за нещо налагат децата си, а с жените се държат все едно са нищо.

# 16
  • Мнения: 6 756
Въпреки, че тройката отцепила се от TVXQ са ми по на сърце, няма да проявявам пристрастия People Angel.

U-KNOW  - DROP

# 17
  • София
  • Мнения: 15 458
Яя, пак съм спала и пропуснала новата тема.Благодаря!

Аз сега изгледах 4 серии от един японски , съвсем случайно попаднах на него, с много красива главна героиня.И готвят. Peace

http://doramatv.ru/gu_ra_me___minister_president_s_cook

# 18
  • Мнения: 9 192
Нещо се присетих за Вик  Heart Eyes
Фотосесия за някакво Leon Magazine. Рекламира часовник Fiyta

Скрит текст:





Папарашки с жената и  детето

И от времето на Марс
https://www.youtube.com/watch?v=nh4RuI_XB2U
Обичам я тази песен

# 19
  • MJF
  • Мнения: 8 586
4 Lies

Дамска психологическа драма. Лесно се гледа, няма драма  Simple Smile. Заглавието не го разбрах и до края защо е такова но може и "да се губя в превода".  "Yottsu no Uso" може дословно да не е  4 lies. Даже ако беше 4 lives щеше да ми е по-понятно. Гмеж от лъжи чак пък не видях.  Както и да е .
Скрит текст:
Лекарката и книжарката по - дефинирани и статичи образи  от началото. Но домакинята ме  Mr. Green с метаморфозите ѝ.
Доволна като цяло, без да е нещо особено и свръх. Моята приятелка Shizuka Oishi го умее тоз жанр.

# 20
  • DE
  • Мнения: 9 068
Въх, на вик му се отразява добре брака, изглежда страхотно.

Утре ще гледам Дракона на живо, вкъщи е такава еуфория  Crazy

# 21
  • Мнения: 9 192
Въх, на вик му се отразява добре брака, изглежда страхотно.
По едно време нещо се беше олелчил:rolling_eyes: очичил.Сега по-добре изглежда. Още го няма онова костюмното с перуката.Там също не ми хареса.

Дане, яко,много се радвам за теб.После да разказваш,снимки...
Знам колко е емоционално да си видиш любимците на живо.
Няма да забравя първото си парти с Тиесто.
Тъй като не спира да вали и си припявам "Ало,ало слънчеце,моля покажи се..." Та Тайс в Япония,а така не е съвсем спам.
тук в Шибуя,а тук на Роппонги

Joo Sang Wook
Скрит текст:


# 22
  • Мнения: 6 756
Temperature of Love
Както Рос спомена преди, Со Хьон Джин доста напомня на героинята си от Другата мис О. Но, ако се преглътнат първите 1-2 серии, сериалът не е много зле. Не, че е нещо кой знае какво различно, но се ядва. Естествено, има си ги клишетата с досадната корейска мама /И Ми Сок/ насаждаща вина на детето си с "ти си ми длъжен, защото съм те родила". Богатата кифла /Джо Бо А/, която уж ти е приятелка, но плете интрижки зад гърба ти. "Прекрасната" работна среда, в която те тъпчат и унижават. И всички подобни корейски странности, които виждаме в почти всяка драма. Но на това отдавна сме привикнали, така че едва ли ще е изненада.
Ким Дже Ук е с прекрасна визия Sparkling Heart. За играта на всички забележки нямам. А и Бонджорното отново се изявява с поредната хахава роля Joy.


While You Were Sleeping
Доста интензивно начало. Интересен сюжет. Да видим как ще го развият. Приятен за окото главен каст, а и добре се справят с ролите си за сега.
Скрит текст:
Суки и Суджи-то сънуват неща, които в последствие се сбъдват. Опитват се да ги предотвратят, но не винаги успяват, защото другите ги смятат за откачени. Той е прокурор, живее с по-малия си брат и носи белези от миналото си. Тя живее с майка си и през повечето време се мотае в къщи.

Последна редакция: чт, 28 сеп 2017, 12:20 от 2в1

# 23
  • София
  • Мнения: 15 458
Защо напоследък толкова се опитват да пробутват нуни(аджуми) на младите момчета?

Да похваля "While You Were Sleeping", започна много интересно и засега ми харесва.

# 24
  • Мнения: 6 756
Защо напоследък толкова се опитват да пробутват нуни(аджуми) на младите момчета?
................
Не съм сигурна дали е така в действителност, но от това, което виждам в сериалите им, девойките там са много по-инфантилни от момчетата на същата възраст (макар, че като цяло уж момичетата се развиват по-бързо от момчетата, поне по нашите ширини това съм забелязала). Лигави кифли с претенции и нереални очаквания и изисквания. В този случай няма нищо чудно, че предпочитат каките. Доста често съм чела за подобни предпочитания на много от младите им селебритита от мъжки пол. Говоря за възрастовата група между 18-20 до към 27-28 годишните.

# 25
  • София
  • Мнения: 15 458
2в1, то и каките понякога са толкова инфантилни.За живота както и да е,всеки си избира сам, но защо по филмите го набутаха.

# 26
  • Мнения: 6 756
Тайне, не знам. Явно е тренд някакъв. На мен лично не ми пречи стига разликата да не е фрапираща, например тя да е на 40+ той на 20. Но пък се замислям, защо приемаме обратната конфигурация за по-нормална. В моя приятелски кръг има и от двата вида, така че от лични наблюдения виждам, че възрастта не е определяща, ако хората са на една вълна.

# 27
  • София
  • Мнения: 15 458
В Корабната болница, три момчета, почти деца, се борят за любовта на една аджума, а друга аджума иска да си го върне едното момче.В Температурата на любовта, дете целува аджума.Малко ми е ... как да кажа, не го приемам като искрена, истинска любов , а като нещо , с извинение, извратено.Не може в един филм да играят майки, в други млади момичета. Вярно е, че на много не им личи възрастта, но на тези специално им личи.

Все си мисля,че имат доста неомъжени актриси на възраст 35+ и се опитват да им намерят, уж случайно, мъже. Joy

Последна редакция: чт, 28 сеп 2017, 15:44 от Тайна

# 28
  • Мнения: 36 469
Това е сексистко - значи е нормално мъжът да е по-възрастен, а обратното - не?

А и повечето жени предпочитат стабилен мъж, не момченце, да си го отглеждат. Едва ли си търсят точно такива мъже.

# 29
  • София
  • Мнения: 15 458
Това е сексистко - значи е нормално мъжът да е по-възрастен, а обратното - не?

А и повечето жени предпочитат стабилен мъж, не момченце, да си го отглеждат. Едва ли си търсят точно такива мъже.
И при мъжете е приемливо между 5 и 7 години разлика.Това е така, за да са по -улегнали, стабилни, с работа, можещи да издържат семейство.По-голяма разлика пак ми е извратено.

Общи условия

Активация на акаунт