В*Е*Л*И*К*0 *Т*Ъ*Р*Н*О*В*О - 42

  • 76 488
  • 747
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 1 008
Глас за Максудов Whistling

# 421
  • Мнения: 1 778
За секцио Стойков е супер. За нормално раждане, нямам представа.

# 422
  • Г. О.
  • Мнения: 1 721
Михайлова ли е тази лекарка, която също е дошла от плевенската болница?

# 423
  • Мнения: 298
Михайлова ли е тази лекарка, която също е дошла от плевенската болница?
Да, Михайлова, Максудов и още някой мисля че имаше оттам.

# 424
  • Мнения: 1 778
Здравейте, някой дали е запознат с програмата личен и социален асистент за нашия град. Не мога да се ориентирам има ли я тази година и къде се подават документи?

# 425
  • Велико Търново
  • Мнения: 33
Здравейте! Някой да знае къде се продават в града профилактични гащички Михаела?

# 426
  • Велико Търново
  • Мнения: 33
За секцио Стойков е супер. За нормално раждане, нямам представа.

И двете ми раждания, секцио, бяха при Стойков и съм много доволна - знае си работата човека. Възстанових се бързо и всичко е както трябва след операциите.

От Максудов като лекар нямам лични впечатления, макар че само добри отзиви чувам, но като човек е супер. В отделението заради разни случки винаги ми е обръщал внимание и е много мил и отзивчив, дори да не му е в задълженията.

# 427
  • Мнения: 71
Здрaвейте ,първо дa попитaм имa ли тук мaйкa с много проблемно дете в предучилищнa възрaст,второ някой имa ли мнение зa Сaшa Димовa(психолог) или дa препоръчa някой тaкъв с когото сте рaботили и сте нaистинa доволни чух и зa някaквa женa рaботещa с Бaховa терaпия трябвa ми човек който дa си рaзбирa от рaботaтa с децa и възрaстни или може дa ми препоръчaте и отделни ,но мисля че един ще е по-добре дa рaботи с любов и не нa последно място нa нормaлни цени които може дa споделите тъй кaто си нямaм нa предстaвa кaк стоят нещaтa с цените ще съм блaгодaрнa нa всички включили се положението е Спешно и Сериозно тaкa че моля пишете и долу горе по колко време се чaкa зa свободен чaс

# 428
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 402
Здрaвейте ,първо дa попитaм имa ли тук мaйкa с много проблемно дете в предучилищнa възрaст,второ някой имa ли мнение зa Сaшa Димовa(психолог) или дa препоръчa някой тaкъв с когото сте рaботили и сте нaистинa доволни чух и зa някaквa женa рaботещa с Бaховa терaпия трябвa ми човек който дa си рaзбирa от рaботaтa с децa и възрaстни или може дa ми препоръчaте и отделни ,но мисля че един ще е по-добре дa рaботи с любов и не нa последно място нa нормaлни цени които може дa споделите тъй кaто си нямaм нa предстaвa кaк стоят нещaтa с цените ще съм блaгодaрнa нa всички включили се положението е Спешно и Сериозно тaкa че моля пишете и долу горе по колко време се чaкa зa свободен чaс
Да, жената, която работи с Бахова терапия я препоръчвам с две ръце ✌Венета Стефанова се казва. https://www.facebook.com/bg.veni

# 429
  • Мнения: 14 299
Аз съм много доволна от Кристина Дешкова. Мисля, че работи и с деца, тъй като съм засичала пред кабинета и. Не се чака много, записва в рамките на седмицата, а се е случвало и веднага да ме приеме, ако не искам изрично час след 17 часа

# 430
  • Мнения: 11 566
Като цена, тази, която ние посещавахме, но не видях ефект, вземаше 40 лв. за първа сесия- 1 час, а всяка следваща- 35 лв., като удължи сесията с 30 мин.
Бяха ми препоръчали д- р Никитов, но ми се досвидяха 50 лв., а и проблемът отшумя уж.

# 431
  • Мнения: 1 778
Може ли да ми препоръчате добър очен лекар зс дете във Велико Търново. Мнения за д-р Николай Иванов...

# 432
  • При децата ми
  • Мнения: 6 058
Може ли да ми препоръчате добър очен лекар зс дете във Велико Търново. Мнения за д-р Николай Иванов...

Препоръчвам д-р Петя Цветанова от Горна Оряховица. За мен е добър специалист, с много добро отношение към децата. Водя сина си там.

Моля, препоръчайте ми ендокринолог? Майка ми ходи при д-р Мичорова, но познати и казали да я смени...

# 433
  • Мнения: 14 299
Хриспа, аз ходя при д-р Хаджирадева, когато се налага. Доволна съм, но и не съм имала особени проблеми

# 434
  • Г. О.
  • Мнения: 1 721
Остана само да попитам за съвет за личен лекар, понеже не съм убедена, че ще оставам при сегашния ми. Интересува ме дали сте доволни от лечението и отношението към Вас, когато сте потърсили помощ; дали Ви дава винаги болничен и направление; чакате ли много за преглед или е със записани часове.Flowers Cherry Blossom

Общи условия

Активация на акаунт