Грижа за лицето и грим за дами в прекрасната възраст 40+ No. 7

  • 107 379
  • 726
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 87
За кислородната терапия се разрових в нета: има терапия с 98% чист кислород и с 98% чиста хиалуронова киселина.
Та си размишлявам: от хиалуроновата терапия може да има ефект, но от кислородната?Дали няма да подухат малко с въздух върху кожата, за да вземат парите за процедурата.Една процедура варира в рамките 55- 60 лв. като се препоръчва пакет от поне 4 процедури.
ПП: имам си и ултразвуков апарат, та с него няма ли да ми е ефикасна грижата за кожата?
Моля,по-запознатите дами да се изказат по въпроса.
Благодаря.

Привет! И аз се поразрових да видя за повече информация относно кислородната терапия.Действително се впръсква чиста струя кислород. Сигурно ефекта с хиалуроновата киселина ще е по-голям, но тогава вече според мен си отиваме в друго направление. Мен основно ме притесняват пъпките и от това, което изчетох виждам, че е добър резултата, когато се прилага кислородната терапия. Не знам дали хиалуроновата киселина би се справила с акнето. Нали по скоро е за попълване на бръчки. newsm78 В този ред на мисли ще се спра на кислородната терапия, струва ми се по-удачна за моя проблем. Като цена ми е допустимо, като се има предвид че в някои салони терапията я пускат на промоция и излиза по-изгодно. Обмислям да се възползвам, пък да видим.

П. П.: с какъв апарат боравиш в домашни условия?

# 616
  • Мнения: 433
Аз пък сега разбирам, че има кислородна терапия и с хиалурон. Но доколко можем да сме сигурни, че действително се впръсква такъв?  Той по-скоро не се ли инжектира?
Мисля да си направя стандартна Hydra Peel кислородна терапия, разглеждах предложенията на различни салони, но се спрях на тази, така и така е на промоция в момента. Иначе с кремове не знам доколко в домашни условия можем да си набавим кислород. Миналата година бях ходила на Арена на красотата в Експо центра, където имаше такива серии, но нищо не ми грабна окото.

# 617
  • София
  • Мнения: 1 408
П. П.: с какъв апарат боравиш в домашни условия?

Alexandra_M, купих си от физически магазин този ултразвук Ползвам го, когато нанасям серум, маска, крем за лице.Много е приятно и релаксиращо, леко се затопли повърхността на кожата.Болка няма.
в сайта има инфо и за други козметични уреди. Хубавото е че може и да се върне в магазина, предлагат гаранционна и извънгаранционна поддръжка на закупените уреди.
Сещам се, че Асти козметикс http://asticosmetics.com/?p=pr_1&lang=bg предлагат ампули за кислородна и хиалуронова терапия.Ще си купя от ампулите им и ще пробвам да ги нанеса с ултразвука.

Последна редакция: пн, 12 фев 2018, 16:44 от bubanka

# 618
  • Мнения: 87
Скрит текст:
Alexandra_M, купих си от физически магазин този ултразвук Ползвам го, когато нанасям серум, маска, крем за лице.Много е приятно и релаксиращо, леко се затопли повърхността на кожата.Болка няма.
в сайта има инфо и за други козметични уреди. Хубавото е че може и да се върне в магазина, предлагат гаранционна и извънгаранционна поддръжка на закупените уреди.

Значи да разбирам, че си доволна от този уред? А спазваш ли някакви по-особени движения, когато боравиш с него? Знам, че за различните процедури се използват различни кръгови двжения. Виждам, че като цена е поносимо, но се опасявам, че при мен по-скоро бих се доверила на козметично лице, отколкото да правя нещо  в домашни условия. Но всеки си има предпочитания. Понеже съм с проблемна кожа не бих рискувала.
Clarisa_77, има ли нещо по-специално в тази Hydra Peel кислородна терапия и каква е цената, щом е на промоция?

Последна редакция: пн, 12 фев 2018, 16:45 от bubanka

# 619
  • София
  • Мнения: 1 408
Скрит текст:
[/quote]Значи да разбирам, че си доволна от този уред? А спазваш ли някакви по-особени движения, когато боравиш с него? Знам, че за различните процедури се използват различни кръгови двжения. Виждам, че като цена е поносимо, но се опасявам, че при мен по-скоро бих се доверила на козметично лице, отколкото да правя нещо  в домашни условия. Но всеки си има предпочитания. Понеже съм с проблемна кожа не бих рискувала.
Clarisa_77, има ли нещо по-специално в тази Hydra Peel кислородна терапия и каква е цената, щом е на промоция? [/quote]
Да,доволна съм, защото така козметичният продукт преминава по-дълбоко в кожата.Като цяло тена на лицето ми се освежи.Правя леки кръгообразни движения, като избягвам зоната около очите.
Щом си с проблемна кожа,посъветвай се с козметичка и след нейното мнение тогава пристъпи към покупка на домашни уреди за козметика.

# 620
  • Мнения: 3 480
Bbella, само да потвърдя, че кремът, който имам е този от линка по-горе.

# 621
  • Мнения: 87
Скрит текст:
Да,доволна съм, защото така козметичният продукт преминава по-дълбоко в кожата.Като цяло тена на лицето ми се освежи.Правя леки кръгообразни движения, като избягвам зоната около очите.
Щом си с проблемна кожа,посъветвай се с козметичка и след нейното мнение тогава пристъпи към покупка на домашни уреди за козметика.

А какви кремове използваш? Да, определено ще се посъветам и с козметик, и с дерматолог кое в случая би било добре за мен.

Последна редакция: пн, 12 фев 2018, 16:45 от bubanka

# 622
  • Мнения: 433
Скрит текст:
Значи да разбирам, че си доволна от този уред? А спазваш ли някакви по-особени движения, когато боравиш с него? Знам, че за различните процедури се използват различни кръгови двжения. Виждам, че като цена е поносимо, но се опасявам, че при мен по-скоро бих се доверила на козметично лице, отколкото да правя нещо  в домашни условия. Но всеки си има предпочитания. Понеже съм с проблемна кожа не бих рискувала.
Clarisa_77, има ли нещо по-специално в тази Hydra Peel кислородна терапия и каква е цената, щом е на промоция?

68 лева е цената, като имай предвид, че процедурата трае около час. Защото, разглеждайки в други салони за тази терапия виждам, че в повечето трае около 45 минути. Разбра се  има различни видове кислородни терапии и като цена, и като времетраене.Но тази в момента е на промоция през  февруари в салон Ефект.

Последна редакция: пн, 12 фев 2018, 16:46 от bubanka

# 623
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
Bbella, само да потвърдя, че кремът, който имам е този от линка по-горе.

Stardust@bouquet!

# 624
  • Мнения: 87
Скрит текст:
Значи да разбирам, че си доволна от този уред? А спазваш ли някакви по-особени движения, когато боравиш с него? Знам, че за различните процедури се използват различни кръгови двжения. Виждам, че като цена е поносимо, но се опасявам, че при мен по-скоро бих се доверила на козметично лице, отколкото да правя нещо  в домашни условия. Но всеки си има предпочитания. Понеже съм с проблемна кожа не бих рискувала.
Clarisa_77, има ли нещо по-специално в тази Hydra Peel кислородна терапия и каква е цената, щом е на промоция?

68 лева е цената, като имай предвид, че процедурата трае около час. Защото, разглеждайки в други салони за тази терапия виждам, че в повечето трае около 45 минути. Разбра се  има различни видове кислородни терапии и като цена, и като времетраене.Но тази в момента е на промоция през  февруари в салон Ефект.

Звучи добре. Могат ли да се  закупят на тази цена, а да се използват през март? Предстои ми пътуване и вероятно няма да мога да се възползвам до края на февруари.

# 625
  • Мнения: 442
Момичета, а какви грижи полагате за околоочния контур,особено ако работата ви е свързана с компютър?

# 626
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Аз започнах вечер да използвам само масла за околоочния контур, понасят ми, нямам раздразнения, и кожата стои по-подхранена и не толкова суха. Сутрин слагам околоочен крем.

# 627
  • Мнения: 2 266
Мога ли върху околоочния крем да сложа друг на цялото лице-дневеб или нощен или не е желателно да се смесват кремовете.

# 628
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Околоочният нанасям в тази зона, дневен/нощен - по останалата част от лицето, не че има проблем, но някои съставки могат да дразнят деликатната зона около очите.

# 629
  • Мнения: 13 243
Незнам дали може, но не пречи да пробваш, чела съм доста за околоочните, тъй като имам много, които ми дразнят очите и дали е удачно да се ползват за лице, мненията са разнопосочни, едни казват че кремовете се правят за конкретната зона, други, че няма проблем.
От друга страна както се слага серум и отгоре крем, защо да не може и крем върху крем, но пък дали не става много.
В общи линии май само с проба става ясно какво може и не може.

Общи условия

Активация на акаунт