Не искам брак, а секс

  • 54 560
  • 807
  •   1
Отговори
# 795
  • Мнения: 3 651

 Позволи ми да не се съглася с горното. 
Позволявам ти. Wink

# 796
  • Мнения: 14 654
Носили са ми баница... Не се хваля Simple Smile

Да беше е&&л мечка, щеше да ти носи мед. На мен съседката също ми носи баница, но и кекс, и козунак, пък интимности не сме имали. Хората просто обичат да споделят храна.

# 797
  • Мнения: 1 121
Въобще не се будалкам, много неща научавам, а вярвам и другите от мненията на дамите тук. Хубаво е да видиш различните мнения и да се замислиш.

Горното доста нескопосно подмазване е точно доказателството, че се будалкаш. От дъжд на вятър да четеш тук, ще ти стане ясно за 2 месеца, че едни и същи си пишат едно и също. Ако наистина си около 40-те и научаваш неща тук, по-благоприятния за теб извод, е че се подмазваш или поне искаш да покажеш нещо считащо се в тези среди за любезност.
А, да, би ли дал пример за различни мнения, щото някак не мога да ги забележа? Аз също чета с надежда да разбера нещо от начина на мислене на нежния пол, но като от класическия виц се получава. Пояснявам - този за работника в завода за самовари, който се пенсионирал и поискал за подарък самовар. Ти луд ли си?, питали го - Що не си изнесе части да си сглобиш един. Пробвах, но все Калашник излиза Simple Smile Simple Smile
И тук така - каквато и да е темата, мъжът е виновен. Simple Smile Даже в готварските Simple Smile Simple Smile

# 798
  • Мнения: 1 292
...
И тук така - каквато и да е темата, мъжът е виновен. Simple Smile Даже в готварските Simple Smile Simple Smile
Не, не е точно така. Пък и обобщенията обикновено са погрешни, няма значение от контекста (дори и това, като стана дума). Освен всичко при положение, че не е като да няма мъже (и жени разбира се, но това е друг разговор), които творят глупости наред не е като да няма основание за това, нали

# 799
  • Мнения: 35 951
И тук така - каквато и да е темата, мъжът е виновен. Simple Smile

в случая авторът е виновен само спрямо себе си - не може да получи онова, което търси при положение, че предлагане реално има

# 800
  • Мнения: 1 121
Какво друго е следното:
обобщенията обикновено са погрешни, няма значение от контекста (дори и това, като стана дума). Освен всичко при положение, че не е като да няма мъже (и жени разбира се, но това е друг разговор), които творят глупости наред не е като да няма основание за това, нали
, ако не обобщение?  Mr. Green Хем било погрешно, хем имало основание   Laughing
Наречи го извод, ако мислиш така за обобщенията.
Друго, видно включително и от последния пост, някои подфоруми са се превърнали в съдилища. Хората отварят теми за да чуят/прочетат мнения, а получават присъди за виновност. Хайде отречете и това "обобщение". Не е ли по-добре който няма какво градивно да каже, да пише в Клюкарника, вместо в конкретна тема тук? И аз съм за там, знам  Mr. Green

# 801
  • Мнения: 1 292
Какво друго е следното:
обобщенията обикновено са погрешни, няма значение от контекста (дори и това, като стана дума). Освен всичко при положение, че не е като да няма мъже (и жени разбира се, но това е друг разговор), които творят глупости наред не е като да няма основание за това, нали
, ако не обобщение?  Mr. Green Хем било погрешно, хем имало основание   Laughing
Наречи го извод, ако мислиш така за обобщенията.
Друго, видно включително и от последния пост, някои подфоруми са се превърнали в съдилища. Хората отварят теми за да чуят/прочетат мнения, а получават присъди за виновност. Хайде отречете и това "обобщение". Не е ли по-добре който няма какво градивно да каже, да пише в Клюкарника, вместо в конкретна тема тук? И аз съм за там, знам  Mr. Green

За съжаление в по-голямата част от случаите си прав, но дори и така да е има хора, които са готови да обмислят отговорите и аргументите ти. Ако спориш с тези, които "издават" присъдите подклаждаш ненужна ярост да защитят тезата си. Повечето хора не обичат да губят - за тях това е дори по-важно от това да спечелят.

Изложи аргументите си и все ще има някой в общият случай, който поне ще се опита да ги разбере.

# 802
  • Мнения: 3 784

Всичко това отива през прозореца в момента в който заговорим за връзка с възможно по-малко обвързване (парадокс, знам, но добре описва това за което става дума). Честно казано в тази връзка повече търся неща, като взаимност и разбиране, а не обвързване и сигурност. Съответно резултата е, че предпочитам аз да не съм човека, който създава допълнителни проблеми и... горе-долу толкова. С удоволствие ще платя за всичко, което смятам, че е предпоставка дамата да се почувства удобно с мен... и толкова. Мисля, че не е изненада?

 Без обвързване, обаче с взаимност и разбиране? Ти как го разбираш обвързването, две вериги за двата крака и през врата, захванати за стената? Обвързването е точно това - взаимност, разбиране, грижа. Или искаш да ги получаваш, ама не да ги даваш? По принцип може, но тогава ще се наложи да даваш нещо друго - например пари, или много добра имитация на взаимност и разбиране.

Последна редакция: сб, 18 ное 2017, 20:26 от Nickkie

# 803
  • Мнения: 18 879
Не... има само определен обем работа, която можеш да свършиш качествено и резултата често е, че когато се прибера вечер просто искам да спра на секундата след като цял ден съм се карал с всички възможни хора по веригата защото всеки иска нещо различно и му е трудно да разбере, защо не може както си го представя. Ако съм в това състояние просто не можеш да ме накараш да направя нищо. Искам буквално да сложа тапите в ушите и да се изолирам колкото мога от всичко. Това не е предпоставка за успешна връзка - дори и само за секс.

А, именно. Като съм в такова състояние, въобще нямам сили нито за секс. Със сигурност не бих била само за секс с някой, който е така изцеден през въпросната вечер, защото би се получил кофти секс, ако само това се търси. Ако вече съм във връзка, се изтърпяваме взаимно с лек игнор през въпросните вечери, но защото сме наясно, че не е все така.

Т.е., не ги разбирам хората, които в такова настроение и състояние търсят секс. Какво очакват, някой да им седне на гениталиите и да свърши цялата работа, докато те реанимират?

# 804
  • Мнения: X
Взаимност, разбиране, ама да ти е винаги под ръка, и да не поглежда в страни, че тигана... Айде моля ви, действително някои /не обобщавам/ от жените сте егоистки.

# 805
  • Мнения: 30 802
Е ти явно търсиш митичната жена, която освен разкрепостения секс е склонна и с усмивка да те прати при друга жена.

Както казах, по-скоро заложи на търсенето на пари и може и да намериш такова нещо.

# 806
  • Мнения: 1 292
Извадени извън контекста мненията нямат стойност.

# 807
  • Мнения: 10 993
Напоследък и аз научих, че има доста мъже, които не правят секс, поради липса на желаещи жени. Този факт ме учуди, става въпрос за добре изглеждащи мъже с нормални доходи, дори заможни за нашия стандарт.
Аз секс редовно правя - омъжена съм, но и когато бях мома, пак не оставах без секс.
Иначе напълно го разбирам автора, не съм чела темата само заглавието , но ако съм свободна никога пак не бих влязла в брак, ще искам само секс.
Понеже съм добре изглеждаща жена, която се самоиздържа такъв не ми е бил отказ ван. Но не очаквам някой да ми плати или купи нещо в замяна. Май май на мъжете им е по-трудно в този аспект.

Общи условия

Активация на акаунт