Въпрос за сядането.........

  • 2 409
  • 16
  •   1
Отговори
Здравейте Simple Smile
Искам да попитам детенцето ми е на почти 7 месеца ....и когато е будна иска все да седи......притеснявам се да не получи изкривяване....та по-колко време могат да седят на тази възраст????
Благодаря

# 1
  • Мнения: 580
Щом тя сама иска да седи не мисля, че има проблем.Пък и на 7 месеца е нормално да си посядва повече  Grinning

# 2
  • Мнения: 46 484
Голяма е вече не се притеснявай, а и след като сама изявява желание, значи е готова  Peace

# 3
  • Петрич
  • Мнения: 321
Не се притеснявай,нека си седи детето щом иска.После като се научи да ходи,няма да иска да сяда.

# 4
  • София
  • Мнения: 39 744
Нека си седи колкото иска. Ако се умори ще си полегне сама Simple Smile

# 5
  • Мнения: 1 883
По добрия вариант е този от колкото да я караш на сила да седи Hug

# 6
  • Мнения: 1 410
Нека седи колкото иска. Вече е голяма. Не й се притеснявай.

# 7
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Ами моята е на  6 месеца и вече седи колкот си поиска и после поляга.

# 8
  • Мнения: 250
оставяй я да седи, тя като измалее сама ще ляга или ще се преплъзва надолу. Тони стои от 6 мес. стабилно и не съм го подпирала с нищо.

# 9
не се притеснявай моята щерка седи от пет месечна и няма проблеми Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 7 186
Нека си седи колкото иска. Ако се умори ще си полегне сама Simple Smile

 Peace

# 11
  • Мнения: 4 414
няма начин да иска да си навреди сама Wink
така че щом сама иска да седи - нека си седи Grinning

# 12
  • Мнения: 723
По добрия вариант е този от колкото да я караш на сила да седи Hug

Точно така! Peace Щом иска сама, нека седи, щом е и над 6мес., няма проблем! Peace

# 13
  • Мнения: 378
ние седим отдавна - и сега само седи - даже вече не иска да седи ами да е прав - та пак си имаме проблеми Rolling Eyes.
но като цяло - когато не е прав (което е доста малко време) сам си седи без да е подпрян някъде. не се притеснявай!

# 14
  • Мнения: 1 942
Моя лекар ми обясни, че не е хубаво да се кара бебока да седи до 6-я месец, а после да не прекалявам. Обяснява ми положението на матчицата как било и как така мога да и докарам деформация и в последствие по-трудно да забременее.

Общи условия

Активация на акаунт