Дентално лечение на символични цени

  • 2 620
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте,

Ние сме стажанти от Факултета по дентална медицина гр.София и си търсим комплексен пациент,който да излекуваме по време на преддипломния си стаж.Търсим си пацинет,който има:кървене от венците,зъбен камък,повишена подвижност на зъбите,кариеси,коренови лечения,нужда от протезни конструкции(коронки,мостове,протези) лечението се извършва след одобрението на асистенти в определен график.Цените са символични.

# 1
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Здравейте,

Ние сме стажанти от Факултета по дентална медицина гр.София и си търсим комплексен пациент,който да излекуваме по време на преддипломния си стаж.Търсим си пацинет,който има:кървене от венците,зъбен камък,повишена подвижност на зъбите,кариеси,коренови лечения,нужда от протезни конструкции(коронки,мостове,протези) лечението се извършва след одобрението на асистенти в определен график.Цените са символични.

Здравейте. Интересувам се от предложението ви. Става въпрос за двама пациенти отговарящи на вашите критерии. Може ли да се доразберем на лични или както ви е удобно на вас?

# 2
  • Мнения: 3
Здравейте,
интересувам се от предложението ви.
Може да се уточним на лични когато ви е удобно на вас.
Благодаря

# 3
  • Мнения: 3
Все още търсим Simple Smile

# 4
  • Мнения: 142
Имате ли все ощенужда от пацент ?

# 5
  • Мнения: 1
Здравейте,
Интересува ме дали в процеса на обучение правите и импланти и възможно ли е да се направи някакъв контакт.
Благодаря предварително

# 6
  • София
  • Мнения: 23
Здравейте, и аз се интересувам, имам всички изброени проблеми. Ако все още търсите пациенти, моля пишете.

Общи условия

Активация на акаунт