КГБ = Клуб на Готините Баби - 182.

  • 58 211
  • 739
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 1 024
Фло, всичко е ясно! Ще се явя на посоченото място в уречения час. Само се надявам транспортът ми да е точен, че при тях има плюс-минус. Ще държа връзка с отговорника на групата.
Рапорт даден!!!!!

Грети, прегръщам те!

Фло, Маринка, Пипилота, шапка ви свалям за добродетелността  Hands Plus1

Борянка, цун, цун,цун за котето! Много е сладко!!!!! Обичам всички топлокръвни животни, но котките са ми
на сърцето. Сигурно защото са своенравни и свободолюбиви.

Янче, срам-не срам, не мога да те позная. Кажи на коя от снимките си? Носиите на всички са много красиви, но са малко маскировъчни.

Светалчо,  нежна душа си ти!!!

Фурийка, моите съболезнования за племенника ти!

Здравче, ако е студено в хотела, може ли да се приютя до Хенди Хийтърчето? Аз ще си нося космонавтската пижама, защото все ми е брррррр - студено.

Рано ще ви пожелая лека нощ, че ме чака служебна работа. Вярно, че е на лаптопа, но ще има да се рия да търся картинки за две презентации , та не се брои за джиткане, а за допълнителен служебен труд Smile Stuck Out Tongue








# 496
  • Мнения: 2 099
Я кажете, има ли препоръки за хендито? Ако да - да поръчвам ли ан гро, наред, като обезмаслителя на Мамси?. Топ Шоп май беше, Айша.
Ей гооо:
http://www.topshop.bg/rovus-handy-heater/
колко да поръчам утре - ако има отстъпка и ако така е по-лесно?

# 497
  • София
  • Мнения: 16 005
Здравке, не знам нищо за уреда. Гледала съм реклами по руската тв.
Но от Топ шоп нямам добри впечатления. Пролетта си търсех бойлер  докато има профилактика на ТЕЦа. Влязох в техен магазин и се оказа, че прехваления им проточен бойлер няма гаранция. Тоест може  да ми издадат гар. карта срещу още 50 лв над цената.  Излязох си и купих бойлерче от Технополис - по-евтин и с 3 г. гаранция.
Тази мини-духалка предполагам топли докато работи. А като я спреш и помещението изстива веднага.
Аз не бих си я купила, защото у нас няма удобен стенен контакт, всичко е изведено на подсилени разклонители.
Така е, защото Айшенцето на времето не помисли и не си направи план за ремонта. А майсторите и те не предложиха нищо, само мене слушаха.
Дано се включи някой по-разбиращ от мене.

# 498
  • София
  • Мнения: 4 177

Тази мини-духалка предполагам топли докато работи. А като я спреш и помещението изстива веднага.



Като всяка духалка. Така е.

# 499
  • София
  • Мнения: 8 361
Момичета, от хотела казаха, че до тогава ще пуснат парното, а раздават и духалки. Нямам представа колко е силно тяхното отопление. Все пак като гледам това хенди, не е голямо и не е тежко. ЗДРАВЧЕ, вземи си го за всеки случай. Аз също мисля да сложа едно калориферче в багажника. Няма на гръб да го нося. Simple Smile
Обуйте по едни ватени гащи и няма да ви е студено hahaha Joy

# 500
  • София
  • Мнения: 4 177
Момичета, от хотела казаха, че до тогава ще пуснат парното, а раздават и духалки. Нямам представа колко е силно тяхното отопление. Все пак като гледам това хенди, не е голямо и не е тежко. ЗДРАВЧЕ, вземи си го за всеки случай. Аз също мисля да сложа едно калориферче в багажника. Няма на гръб да го нося. Simple Smile
Обуйте по едни ватени гащи и няма да ви е студено hahaha Joy


Да не си забравите чорапките за спане Stuck Out Tongue  /Скоро четох, че е задължително да спим с чорапки - не само за баби/

# 501
  • Вила Великула
  • Мнения: 2 004
Е стига де-само мен ли ме тресат горещи вълни нощно време. Никога не включвам отопление през нощта и спя на отворен прозорец. Е и затова си спя сама в стая. Да не ми се чудите.

# 502
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 291

 Добро утрооо!
Нова седмица, чакана седмица!
Да я започнем по традиция:

       

 Айша, аз нали гледам все Диема, много често го рекламират това устройство. Но и мен ме смути условието, че трябва да се включва вертикално. Имам два стенни контакта, но в тях са включени разклонители.
 Пипи и аз спя още на отворен прозорец, но за сега е топло. А горещите вълни отдавна ги преживях hahaha

# 503
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 291


 Селско момче се влюбило в най-красивата селянка. Не знаело как да процедира, затова попитало най-стария плейбой в селото: - Немаш проблеми, момче! Водиш я в градо, отивате в парка, сядате на пейка до други влюбени и правиш каквото прави градският младеж. Отиват в града, намират пейка с влюбени и сядат до тях. Градското момче пита: - Желаеш ли нещо, миличка? - Ами, един сметанов сладолед. Носи момчето сладоледа и селският момък запитва приятелката си: - Сакаш ли нещо, ма? - Сакам, сакам еднъ баничка и еднъ бозъ. Носи селянчето баничката, а градското момче пита приятелката си: - Миличка, желаеш ли нещо друго? - Ами, искам един шоколадов сладолед. Отива за сладолед, а селянчето действа по план: - Сакаш ли нещо, ма? - Сакам, сакам още една баничка и една бозъ. Докато си дояжда баничката, селянинът чува: - Миличка, желаеш ли още нещо? - Не, благодаря. Сега искам да съм твоя цяла нощ. "Охо, действа!", казал си селянинът и пак питал приятелката си: - Сакаш ли още нещо, ма? - Сакам да акам, после може още една баничка с бозъ...

# 504
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 722
Добро утро!
Честита нова седмица,  по вода (дъжд)  да ни върви!
Още по едно кафе, че това на Янчето ми дойде малко.
Извинявайте за листата, ама почва им сезона! Stuck Out Tongue Winking Eye



# 505
  • Вила Великула
  • Мнения: 2 004
Леле, какво е това затишие? Цял ден никой не е писал. Да не е само затишие пред буря-в Брезник.

# 506
  • София
  • Мнения: 4 177
Леле, какво е това затишие? Цял ден никой не е писал. Да не е само затишие пред буря-в Брезник.

Не думай

# 507
  • Мнения: 18 497
Емоционална буря с приятни емоции-защо пък не...то едно и също ,аз ви омръзнах с отчети по минути на глупостите си...Днес съм почивка,че вали.

# 508
  • София
  • Мнения: 16 005
И аз го разбирам като приятна, весела буря.
Борянка, хич не си омръзнала, не го мисли.
То моите отчети да не са по-различни.....
Днес не е валяло, само преръми леко.
Но не е късно да завали. Нищо - тъкмо да се извали до петък.
Фло, в  Брезник имат ли обхват мобилните? За вилата ти - знам.
Не, че ми е много належащо. Но нали все досаждам на Ани

# 509
  • София
  • Мнения: 4 177
Абе, валя си доста, но и спира.

Общи условия

Активация на акаунт