Vip Brother 2017 - тема 5 (02.10 - 08.10)

  • 233 203
  • 2 276
  •   1
Отговори
# 45
  • DE
  • Мнения: 9 068
 Shocked тоя на Мира не може да върже две иречения, но поне ще се държи с жена си както го прави Стефан  ooooh!
И двамата са абсолютно ненужни дразнители...

# 46
  • Мнения: X
Дани Милев или футболиста ще излязат. Като по-вероятно е да е вторият. Безинтересен, но с претенции. Като всички вътре. А в Милев всичко ми е отблъскващо- визия, поведение, как се мазни на лудия..

# 47
  • София
  • Мнения: 22 882
Ох, като пуснах Гала и на мен ми стана лошо...  hahaha

# 48
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Тая пък Мира как не спря да се бута, че и онази злобна маймуна до нея...никога не съм я харесвала...а той все на интересен се прави😩
Смайли, благодарско за номинираните, тази русата Ваня ли е?
Според мен Joy който иска да излиза, да излиза. Номинираните също, един хвърчи..какви са тия глупотевини-някой го стегнало шапката да излиза и мебелировката-Ромуалдо и Дани Затворника минават между капките и продължават да си живуркат в пансиона до финал. Да излиза поне единия😉
Боне, аватара ти е един път😂😂😂

# 49
  • Мнения: 6 293
Футболистчето ще излезе и според мен, Мичето има още какво да ни покаже, не  е разгърнала образа си напълно и има още с какво да не фрустрира  Mr. Green

# 50
  • Мнения: 9 865
Още оффтопик
Утре вместо Мира и Мирчо, ще са Рачков и Стилистката, може да е забавно.
А самата Гала се замества от бездарното Заибне.

# 51
  • Мнения: X
Гала защо я няма?

Зейнеб е толкова зле... не знам защо така я лансират в това предаване. А утре Кремена и Рачков. ooooh! Няма да ги гледам. Заради Кремена.

# 52
  • Мнения: 990
Да не би Гала и мъжът й да влизат в къщата, а не Николета?

# 53
  • София
  • Мнения: 22 882
Ама довечера ще влиза някой ли?

# 54
  • Мнения: 68 345
Айде...ида, напръсках с Аче клавиатурата и мониторчето, да ни е чистичко, и почвам да пиша.. Stuck Out Tongue Winking Eye

Днес ще се караме ли или ще се обичкаме, м....да знам как да се настроя?

Боне, мого ти харесАх новия аватар...манджа ли няма, що ли, че Маргито е тъй изтепосана там?

# 55
  • Мнения: X
Не знам някой да влиза. Освен ако слуховете за Николета са верни.

# 56
  • Мнения: 1 050
В рекламата не казват някой да влиза, само ще излизат. Може в сряда да вкарат някой.

# 57
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Да не би Гала и мъжът й да влизат в къщата, а не Николета?
В началото на сезона казаха, че ще влизат известни семейства да коментират актуални новини. В момента по БТВ са Ритон... ooooh!

# 58
  • Sofia
  • Мнения: 26 185
Когато Гала беше в ВБ със Стефан ли беше?

# 59
  • Мнения: 14 907
Още оффтопик
Утре вместо Мира и Мирчо, ще са Рачков и Стилистката, може да е забавно.
А самата Гала се замества от бездарното Заибне.

ЗаайбнЕто сутринта го чух за малко да казва , че  Деси Цонева щяла днес да "показва рецепти" , или "прави рецепти , нещо много словоблудно беше .
Що открадна аватара ,е сега щеше да ми е екстра да го сложа тука Маргито , вместо емотка Laughing

Общи условия

Активация на акаунт