златно чудо, хапчета за отслабване и има ли изобщо ефект?

  • 10 383
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 353
мили мами, тъй като лятото наближава с бърза крачка, а резултатите от досегашните усилия, които съм положила (диети и гимнастика) са доста нищожни се замислям дали да не опитам нещо различно.
по този повод моля тези, които са пробвали хапове, таблетки, чайове и каквото друго има за стопяване на килца да споделят опит.
защотот кагато питам аптекарките, те винаги започват с най-скъпите продукти, а те дали наистина действат???

предварително   bouquet за споделеното инфо

# 1
Ми аз май напълнях от Златно чудо после.

# 2
  • Мнения: 178
Преди няколко дни Азис беше в Ст.Загора и се случи да мине покрай мен,честно да ви кажа доста е отслабнал(той е рекламно лице на Златното чудо),но съм убедена,че без да се спазва определен хранителен режим свалянето на кг ще е мираж. Naughty

# 3
  • Мнения: 353
Преди няколко дни Азис беше в Ст.Загора и се случи да мине покрай мен,честно да ви кажа доста е отслабнал(той е рекламно лице на Златното чудо),но съм убедена,че без да се спазва определен хранителен режим свалянето на кг ще е мираж. Naughty

въпроса обче е дали освен златно чудо, диета (то ясно, че не може да се маа един шоколад от 500 гр на ден и да се слабее) и гимнастичка, няма и липосукцийка......... защото за азис знам, че така се справя със слабеенето.



# 4
  • Мнения: 153
Аз започнах Златно чудо макс.Дали ще има ефект- незнам,на третия ден от програмата съм,пия много вода и ходя на степер.

Пробвала съм всички видове хапове и билки и прахчета и шейкове,ефект имаше но с 2-3 кг.,а от Ксеникала качих доста след като го спрях.

# 5
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Аз съм пробвала калорекса и кафето. Калорекса не ми подейства изобщо. От кафето бях доволна, но  вдигам кръвно и не мога да го пия редовно а трябва да се пие 2-3 пъти дневно затова го спрях.

# 6
  • Мнения: 3 760
Скъпо, но ефективно - индивидуална програма с продуктитена Хербалайф. Както се казва регулация и контрол на теглото.

# 7
Вече 10ден съм на Златно чудо и ефекта е доста минимален.Само....1,5кг. Cry Постоянно съм гладна,нервна.Според мен не си заслужава.

# 8
  • Мнения: 353
явно глада му е майката..........

# 9
  • София
  • Мнения: 3 814
въпроса обче е дали освен златно чудо, диета (то ясно, че не може да се маа един шоколад от 500 гр на ден и да се слабее) и гимнастичка, няма и липосукцийка......... защото за азис знам, че така се справя със слабеенето.
Абсолютно смятам ,че има корекция с липосукции! smile3521

# 10
  • Мнения: 1 195
Скъпо, но ефективно - индивидуална програма с продуктитена Хербалайф. Както се казва регулация и контрол на теглото.

Колко скъпо?
Ако можеш да дадеш малко повече инфо ще съм мноооого благодарна:)

# 11
  • Мнения: 45
Така..........
 Имам доста богат опит откъм хапове и чайове, защото съм ги поизпробвала доста ( нямам време за спорт - та за това ) Embarassed
 Калорекса и кафетата са кръгла нула, аз по-принцип не обичам сладко, не че ми личи, но освен те да подтискват само апетита към сладкото  Rolling Eyes - друго обеснение не намирам.
 Златното чудо макс  #Cussing out  - чудо ама друг път, пукнах от глад и нъцки - НИЩО!!!  #2gunfire
 Мама ми е взела на Тошков "Леци.. " нещо си , а свеки чай "Билкана"
 Това на Тошков е учудващо добре, особено ако имате проблемен стомах   smile3550 , чая още не съм го пробвала, но като го почна ще пиша пак!
 От всичко, което ми е минало през стомаха най, ама най-доброто е ЗЕЛЕВАТА СУПА!!!  smile3521 , е вярно че два дена не излизаш от тоалетната  Toilet , но жертвата си струва!
 Пожелавам на всички успех и на себе си също!  Praynig

# 12
  • Мнения: 258
знчи то принципно е тръгнало от някакъв дядо в Самоков и еднаа приятелка ми каза,че едно момиче от нейния клас, родено в Самоков и е казала,че това което се продава по аптеките е пълен боклук и няма нищо общо с оригинала. 
незнам дали е вярно,но тя твърди,че "оригинала"може да се намери само при този дядо и че точно него пият Азис и другите звезди.

# 13
  • Мнения: 730
Един приятел за 9 дни смъкна 5 кила,като най-чинно си спазваше индивидуалната програма Peace

# 14
  • Мнения: 46
Аз от един месец съм на Био актив-хром и влакно.Сутрин когато децата са на у-ще правя и гимнастика,спазвам и диета(ограничих сладкото и минах на пълнозърнест хляб) с една дума активно отслабвам и имам резултат вече 4-5 кг.Между всичко това пия и по едно кафе"Вита голд"Ще продължа за да сваля още килце-две...................Та така не знам от какво но при мен има резултати.Пожелавам успех и на теб.!!!!!А забравих че бях и на зелева супа но издържах само три дни!!!!!! newsm78    bouquet 

Общи условия

Активация на акаунт