Нещо което ми се видя интересно.

  • 2 109
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 113
Аз май се навих за това. Звучи страхотно дори да не е за вечни времена, стига наистина да върши работа и да изтрае поне няколко месеца.

# 16
  • Мнения: 1 708
То ако е истина цената е супер,защото само като сметна колко пари давам за ролки ,стикове и дезодоранти.......... #Crazy

# 17
...имах пред вид, само като сметна какви пари давам за дезодоранти и освежители и всякакви жалки еднодневки....

# 18
E, njakoj probva li go? Ili da go probvam az.

# 19
# 20
  • Мнения: 3 576
Абе колко гости изведнъж се включиха в темата...... що ли ми мяза да е един и същи човек, който се опитва да си прави реклама на измишльотината?!! #Cussing out

# 21
  • Мнения: 11 543
Само аз ли не разбрах на какъв принцип действа това чудо? newsm78....не бях чувала стомана да поглъща миризма #Crazy

# 22
Не го вярвям нещо аз това.

# 23
  • Мнения: 1 883
Аз също не вярвам - пък и това вечноооооо ooooh!

# 24
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Много ме съмнява тая работа  smile3506

# 25
# 26
  • София
  • Мнения: 5 289
Само тва би ще кажеш.....бачкало било.. Thinking

# 27
  • tardis
  • Мнения: 329
Абе колко гости изведнъж се включиха в темата...... що ли ми мяза да е един и същи човек, който се опитва да си прави реклама на измишльотината?!! #Cussing out

Тъкмо и аз това щях да отбележа... Много гости и все ту възторжени, ту невярващи... Айде стига евтини рекламни номера Crossing Arms

# 28
  • Мнения: 1 080
Заинтригува ме, може би по някое време ще пробвам някой от продукт....ако се окаже ефективен бих се замислила и за останалите

# 29
  • Мнения: 4 473
И аз съм от невярващите Confused. Прекалено хубаво звучи за да е истина Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт