Професионални серии за коса - тема 116

  • 89 152
  • 768
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 184
Момичета, има ли други места, откъдето може да се купят на по-добри цени коментираните тук професионални продукти, освен от популярните "златна рибка", "арлен", "енцо" ?

# 331
  • Мнения: 363
Момичета, някой ползвал ли е продукти на Fanola /италианска марка/ http://fanola.bg/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B4%D1%83%D0%BA%D1%82%D0%B … 0%BE%D1%81%D0%B0/

Непозната ми е марката, и преди да съм поръчала разни продукти, моля за отзиви, въпреки че си взех вече боя...Yum
За боята - 2 пъти са ме боядисвали с нея в салон, много лошо покритие на бели коси. Първи път 8ца - резултата бе едва забележимо тониране. Втория път 7ца - пак само леко тониране на белите коси. За моя радост, (7цата ми бе натрапена по преценка на фризьорката и мое нежелание) бързо изсветля цвета. Имах мостри на шампоан и маска/балсам от серията за боядисани и изтощени коси - най-безрезултатните продукти, които съм ползвала. Дори фризьорката като ме изми и изсуши с финишите му(след второто боядисване)с Фанолските шампоан, маска, косата ми бе суха, твърда с проскубани краища ( за да си представиш гледката: момичетата в рибката не можеха да повярват, че съм излязла от салона 15 мин. преди да ида в магазина). След първото боядисване с фанолска боя ме миха с шампоан и маска на Вела, ами хубава ми стана косицата, мека, гладка, подредена. Извода е, че моята коса явно не харесва техните продукти. С боядисана, чуплива коса съм, косъма е плътен и "поглъща" бои (това е първата, която не ми хвана), краищата ми са по-скоро сухи.

Сега отворих линка, мострите ми бяха точно на тази серия шампоана и същата маска. Интересно, че пише възстановяващи, а фризьорката обясни, че са боядисана и изтощена коса.

# 332
  • Мнения: X
Момичета, има ли други места, откъдето може да се купят на по-добри цени коментираните тук професионални продукти, освен от популярните "златна рибка", "арлен", "енцо" ?
Аз се сещам за Реа.бг и Балсам.бг

# 333
  • Мнения: 483
Момичета,
Благодаря за подкрепата, наистина модераторите трябва да преценят, кой е пристрастен и защо!
Моля, мамите, дайте отзив за козметиката Little Green.. искам да взема на малчо боди лосиона, състава ми допада но все пак някой пробвал би ми помогнал много. Kissing Heart

# 334
  • Мнения: X
Аз взех за малката боди лосиона, допадна ми нежния аромат и това че не оставя мазно, имахме мостра след като реших да й купя за превантивна грижа шампоана и спрея против въшки. Не е нещо специално обаче, лосионче с хубав аромат. А и състава не е кой знае колко "green". Действително е с доста натурални екстракти, но щом има феноксиетанол и няколко негови събратя за консервант, пък и силикони, не бих повторила покупката като цяло, не и за тези пари. Повече си обичам Веледа. Марката има мостри иначе и в ЗР и в арлен и може да пробвате.

# 335
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
https://www.amazon.com/Colorful-Neutral-Protein-Filler-Ounce/dp/B00FKVWWD2

Някой да знае това в БГ от къде може да се закупи ?

# 336
  • Мнения: 363
Момичета, в lookfantastik и HQ има добри намаления на редкен и керастаз. Пуснали са и Коледни комплекти на различни марки. Аз исках да попитам, тези от вас, които са поръчвали комплекти Олаплекс от къде са го взимали? В Бг сайтовете видях Арлен и Ензо, че предлагат, но ми се ще да видя цените и в някой чужд сайт, но да е изпитан купения продукт

# 337
  • Мнения: 4
Аз исках да попитам, тези от вас, които са поръчвали комплекти Олаплекс от къде са го взимали? В Бг сайтовете видях Арлен и Ензо, че предлагат, но ми се ще да видя цените и в някой чужд сайт, но да е изпитан купения продукт
Олаплекс комплекти или Олаплекс 3? Олаплекс 3 най-добра цена в Ензо: https://best4hair.eu/bg/product/olaplex-no-3.

# 338
  • Мнения: 944
Момичета, отдавна не съм ви чела, нямам време... Но моля за съвет. Скоро се преместихме в Англия и откакто се къпя тук косата ми в банята е винаги премита, много скърцаща. Днес забелязах дори, че ми е излезнал пърхут. Досега такъв проблем съм нямала. Какво да правя? Дали ще свикне с тази вода или трябва да взимам съвсем нови и различни продукти от тези които по принцип си използвах с България? Къпя се с Синия Джойко, ДПШ на лейбъл М и шампоан на Филип Кингсли за обем.

# 339
  • Мнения: 1 467
Момичета, отдавна не съм ви чела, нямам време... Но моля за съвет. Скоро се преместихме в Англия и откакто се къпя тук косата ми в банята е винаги премита, много скърцаща. Днес забелязах дори, че ми е излезнал пърхут. Досега такъв проблем съм нямала. Какво да правя? Дали ще свикне с тази вода или трябва да взимам съвсем нови и различни продукти от тези които по принцип си използвах с България? Къпя се с Синия Джойко, ДПШ на лейбъл М и шампоан на Филип Кингсли за обем.
хмм явно косата ти не се разбира с английската вода, а опитвала ли си финалното изплакване да е със преварена или минерална вода?
Скрит текст:
ох голяма реклама на това Mi  amantre, даже и Николета Лозанова го хвали, имах желание да го пробвам,
 но като знам че им ги изпращат безплатно  само и само да си правят реклама и направо се дразня..

# 340
  • Мнения: 363
Аз исках да попитам, тези от вас, които са поръчвали комплекти Олаплекс от къде са го взимали? В Бг сайтовете видях Арлен и Ензо, че предлагат, но ми се ще да видя цените и в някой чужд сайт, но да е изпитан купения продукт
Олаплекс комплекти или Олаплекс 3? Олаплекс 3 най-добра цена в Ензо: https://best4hair.eu/bg/product/olaplex-no-3.
№ 3 го имам, точно от Ензо. Но си мислех за комплект, малките разфасофки и да си го поделим с някой. Една съфорумка подсказа идеята, но май не спомена тя от къде е поръчвала. Цената не е малка та затова ми се ще от изпитан сайт да го взема (под изпитан имам предвид да е купен от там точно комплекта Олаплекс и да е бил качествен, а не менте) В Амазон например срещнах коментари със снимки, на които се вижда разликата в консистенцията м/у поръчения и този, който е в салона или купен от друго място.

# 341
  • Мнения: 2 114
Аз имаш желание за Олаплекс номер 2, но май само двулитрово има в енцо.

# 342
  • Варна
  • Мнения: 7 699
 1 и 2 вървят комплект и аз ровя за тях. Мушнала съм в кошницата в ибей едни ама още не им е дошъл реда. Цената наистина ми идва в повечеко,но пък след ревюто на Магнолия няма начин да ги пропусна.
 Боядисвам се всеки месец и това определено разказва играта на горката ми коса.

# 343
  • Мнения: 944
Момичета, отдавна не съм ви чела, нямам време... Но моля за съвет. Скоро се преместихме в Англия и откакто се къпя тук косата ми в банята е винаги премита, много скърцаща. Днес забелязах дори, че ми е излезнал пърхут. Досега такъв проблем съм нямала. Какво да правя? Дали ще свикне с тази вода или трябва да взимам съвсем нови и различни продукти от тези които по принцип си използвах с България? Къпя се с Синия Джойко, ДПШ на лейбъл М и шампоан на Филип Кингсли за обем.
хмм явно косата ти не се разбира с английската вода, а опитвала ли си финалното изплакване да е със преварена или минерална вода?
Скрит текст:
ох голяма реклама на това Mi  amantre, даже и Николета Лозанова го хвали, имах желание да го пробвам,
 но като знам че им ги изпращат безплатно  само и само да си правят реклама и направо се дразня..
не съм... Ще пробвам следващия път.

# 344
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
Здравейте мили момичета
Може ли да ми предложите хубав парфюм за коса ?
Има ли такъв в подхранващо действие ?
Коста ми е суха и къдрева
Благодаря

Общи условия

Активация на акаунт