Мъж Телец - 15

  • 59 877
  • 741
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 89
И аз съм рак. Той уж все много говори, колко знае за раците и пак всичко, което ми дава е съмнение... Уж някакви сериозни неща си говорим, в следващия момент той се държи като малко дете. Някой горе беше споменал постоянство, обаче никой не обича в отговор на постоянството си, да го правят на маймуна Simple Smile

# 316
  • Мнения: 5 820
И аз съм рак. Той уж все много говори, колко знае за раците и пак всичко, което ми дава е съмнение... Уж някакви сериозни неща си говорим, в следващия момент той се държи като малко дете. Някой горе беше споменал постоянство, обаче никой не обича в отговор на постоянството си, да го правят на маймуна Simple Smile

   Ами така се държат от тази зодия "Телец". С тях не можеш да говориш сериозно. Или ще избягат от разговора, или ще започнат да се шегуват, или ще те накарат да се чувстваш ти виновен. Не става с постоянство. Представителите на тази зодия не се променят. Те винаги знаят своето и така правят, както знаят, без да ги интересува за чувствата на човека срещу тях!

# 317
  • Мнения: 89
Разрешена ли е първата крачка, да направи жената, когато се вижда с Телец хах

# 318
  • София
  • Мнения: 874
Разрешена ли е първата крачка, да направи жената, когато се вижда с Телец хах

Не е препоръчително да правиш каквито и да е крачки. Дето се вика - той гони.

# 319
  • Мнения: 318
Винаги съм се чудела защо Телците са такива мазохисти все да гонят пълните си противоположнисти? Къде е тръпката хем това да не е това, от което на теория имаш нужда, хем до параноя да се залепяш за човека?

# 320
  • София
  • Мнения: 874
Винаги съм се чудела защо Телците са такива мазохисти все да гонят пълните си противоположнисти? Къде е тръпката хем това да не е това, от което на теория имаш нужда, хем до параноя да се залепяш за човека?

Защото телецът е знакът на притежанията. Имат ли нещо (вещ, човек) се опитват да го пазят, дори с цената на лъжи и празни обещания. Интересува ги и преследват това, което искат, но не могат да имат. Затова често се влюбват с овни и козирози - прекалено сме свободолюбиви. Цаката на телеца е да го игнорираш, за да се сети да гони. Друг начин не ми е известен.

# 321
  • Мнения: 318
Винаги съм се чудела защо Телците са такива мазохисти все да гонят пълните си противоположнисти? Къде е тръпката хем това да не е това, от което на теория имаш нужда, хем до параноя да се залепяш за човека?

Защото телецът е знакът на притежанията. Имат ли нещо (вещ, човек) се опитват да го пазят, дори с цената на лъжи и празни обещания. Интересува ги и преследват това, което искат, но не могат да имат. Затова често се влюбват с овни и козирози - прекалено сме свободолюбиви. Цаката на телеца е да го игнорираш, за да се сети да гони. Друг начин не ми е известен.

То хубаво e да се игнорират, но пък може да минат и в другата крайност, че човек да се чуди как да се отърве от тях Simple Smile Само не мога да се съглася за лъжите, защото това говедо (моля ако има представители на зодията да не се засягат), което познавам изключително много държи не просто на истината, но дори и на досадните пояснения, за да няма неразбрали Simple Smile

# 322
  • Мнения: 10 210
Лепки са, да, ако им влезеш под кожата, ще те преследват до припадък. Относно лъжите - много държат на истината, така е, но еднопосочно. От тяхна страна могат да премълчават много съществени неща, за да не си загубят удобството.

# 323
  • Мнения: 5 820
   Права е soul81. Персоните от тази зодия Телец изискват да им се казва истината, но те никога няма да ти кажат истината. Дори да не им кажеш истината и ги излъжеш, това за тях е край на всякакви взаимоотношения. С лека ръка прекъсват каквито и да са взаимоотношения с който и да е, било и той много близък. Много са добри в лъжите. Дори да знаят, че са виновни и има неоспорими доказателства срещу тях, ще поддържат лъжата докрай! В техен стил е да започнат да те обвиняват и обиждат!

# 324
  • Мнения: 89
Аз съм все по-шокирана... сега тема на разговор са бивши жени, в неговия живот, което за мен е супер странно и нз как да го тълкувам. В следващия момент търси близост.На тежко хоро се хванах

# 325
  • Мнения: 5 820
Аз съм все по-шокирана... сега тема на разговор са бивши жени, в неговия живот, което за мен е супер странно и нз как да го тълкувам. В следващия момент търси близост.На тежко хоро се хванах

   Ааа добре дошла сте. Телец да не спомене за неговите бивши, е абсурд. Накрая ще излезе каква жертва е бил на бившите си жени, а той не е изобщо виновен за разпада на връзките му с тези жени.

# 326
  • Мнения: 10 210
Аз съм все по-шокирана... сега тема на разговор са бивши жени, в неговия живот, което за мен е супер странно и нз как да го тълкувам. В следващия момент търси близост.На тежко хоро се хванах
Laughing E, какво странно, това си е класика в жанра. Даже може да ти каже, че ги обича, но те не са го оценили и в следващия момент да иска да обича теб и да негодува, че си студена Simple Smile . Телците са хора-колекционери, може и вече някой експонат да не им трябва, но няма начин да не отбележат, че си е техен, от тяхната колекция. Доста гадничко, но хората си имат проблем с Его-то, какво да ги правиш, незряла работа.

# 327
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Аз съм все по-шокирана... сега тема на разговор са бивши жени, в неговия живот, което за мен е супер странно и нз как да го тълкувам. В следващия момент търси близост.На тежко хоро се хванах
Голям смях. И моят екс днес се включи с инфо за бивша. А не се беше вясвал известно време. И сега ни в клин, ни в ръкав баааам! хвани тази ненужна информация. Явно има нещо астрологично тези дни или просто пролетта, лудите, хормоните.... Joy

Телците са хора-колекционери, може и вече някой експонат да не им трябва, но няма начин да не отбележат, че си е техен, от тяхната колекция. Доста гадничко, но хората си имат проблем с Его-то, какво да ги правиш, незряла работа.

Това за първи път го чувам за зодията. Не се бях замисляла Thinking

# 328
  • София
  • Мнения: 874
Или са жертви на бивши, или бившата им е била супер готвачка, домакиня, чистофайница и уникална в леглото, нон стоп готова за секс. Манипулация, която има за цел да се стараеш повече. Наскоро моя се опита да ми възхвалява бившите си, пък аз му казах, че пък моя бивш успяваше да ми напипа Джи точката по 6 пъти на ден. Млъкна и повече нищо не каза. Не му се връзвай!

# 329
  • София
  • Мнения: 32
На мен изобщо не ми споменава за бившите си, но предпочитам и да не знам, че само ще ги мисля!

Общи условия

Активация на акаунт