Коледни и новогодишни идеи и декорации - 2017/2018 г.

  • 150 149
  • 1 418
  •   1
Отговори
# 1 245
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 174
Мис Бингли, аз знам какво не ти харесва. Лилавите играчки са излишни - махни ги и ще видиш, че ще стане много по-добре.

За лека нощ да ви почерпя с моите любими меденки. Simple Smile Тренирам предколедно печене, тази е не знам коя подред доза за последните две седмица - уж много стават и са доста големи, а пък свършват за нула време. За същинските празници май ще трябва да бъркам космически дози.



Може ли рецептата на лични Blush изглеждат страхотни Heart Eyes

# 1 246
  • Мнения: 2 266
И аз бих искала рецептата.

# 1 247
  • Мнения: 18 547
И аз искам рецептата. Чудни са!
По-големи топки не зная дали ще е много добре. Лилавите, че са излишни така е. Но като не ме слушат....у нас.
ММ даде идея само два цвята да са топки и гирлянди и лампи и  това е.

# 1 248
  • Сандански
  • Мнения: 1 696
И аз искам рецептата. Чудни са!
По-големи топки не зная дали ще е много добре. Лилавите, че са излишни така е. Но като не ме слушат....у нас.
ММ даде идея само два цвята да са топки и гирлянди и лампи и  това е.
Вземи си бели лед хубави са и ако се съчетае може да стоят добре щом няма да са шарени играчките. Simple Smile

# 1 249
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 815
Готова съм с украсата. Всяка година избирам различни цветове, тази - всичко е в червено и бяло. После много бързо мога да разваля украсата и да ползвам в нови комбинации. Снимките не са от най-сполучливите, но в последните дни тук е много мрачно.
Скрит текст:

















Сега са на ред сладкишите за Коледа Wink.

# 1 250
  • Мнения: 37
Момичета, вашата коледна украса може да донесе радост, ако пратите снимка на вашата украса на тази страница във ФБ. Не съм обвързана с тях, за децата от дома се реших да ви ентусиазиран. Ето линк: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10155997970273708&id=311240253707

# 1 251
  • Бургас
  • Мнения: 357
Нашата елха. Децата участваха активно в украсата.

# 1 252
  • Мнения: 1 787
Прелестна елха, rissse, браво на децата! Heart

YanaDG, много красиво, особено свещниците и масата като цяло. Heart Eyes По-стилизираната украса напоследък все повече ме грабва - simple-better, както се казва. Wink

Рецептата за меденките е от тук: https://blogovoditel.com/recepta/medenki-s-otpechatyk/23732/. Изключително сполучлива, една от най-добрите, които съм пробвала, а аз съм пробвала много, защото обожавам меденки Simple Smile За разлика от твърдите, които отлежават със седмици, преди да станат годни за хапване и се правят месец преди Коледа, тези могат да се ядат веднага - мекички и тооолкова вкуснички са, че често ги омитаме половината още топли директно от тавата, рядко цялата доза стига до украсяване. Simple Smile Днес обаче бях на пазар и купих килограм и половина масло - голямо печене на сладки ще падне. Wink

# 1 253
  • Мнения: 6 687
Да покажа част от нашата украса, пък и да тествам качването на снимки от таблета.

Тези къщички ги изряза малката и нейна идея беше да ги залепим така на вратата на стаята ѝ. Simple Smile

# 1 254
  • София
  • Мнения: 22 687
Всяка година правим коледна украса у дома. Красиви украси сте показали!

# 1 255
  • Варна
  • Мнения: 684
Искам да пожелая прекрасни празнични дни на всички, които публикувате красивите си украси. Когато пускате снимки от дома си, все едно сте ме поканили на гости. Следя темата, но не смеех да пиша, че не съм добър фотограф. Престраших се и ще пусна няколко снимки. Обичам Коледа и май прекалявам с украсата...
Благодаря за гостоприемството и връщам поканата за гости!







Последна редакция: нд, 17 дек 2017, 16:36 от cucurbita pepo

# 1 256
  • Мнения: 1 231
Страхотни украси! Ето и нашата:

# 1 257
  • Мнения: 19 687
Ах, тези истински камини Heart

# 1 258
  • Мнения: 7 009
Точно това си мислех и аз, гледайки снимките. Много си мечтая за истинска камина, но не знам дали ще се случи в тоя живот... Simple Smile Страхотни декорации показвате, радост за окото и душата!

# 1 259
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 643
Момичета, отново показвате страхотни неща! Много настроение има в снимките ви!
Ние тази година май ще се окажем без елха Sad Закъсняхме много с всичко и в крайна сметка няма да имаме нищо. Но украсихме насам натам из къщи и това ще е.
Тия дни ще опека и сладките и това ще ми е подготовката Simple Smile
Добри, аз чакам вашата елха, не ни отнемай удоволствието Sad

Общи условия

Активация на акаунт