Чакаме и последното ОКТОМВРИйско човече и се местим във родени вече! - Тема 13

  • 37 369
  • 763
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 833
Честито на обебилите се днес мами. Бъдете живи и здрави! Изглежда този бейби бум се дължи на новолунието във Везни... Blush

# 646
  • София
  • Мнения: 5 617
Сериозен бебевалеж!
Честити да са бебчетата Неда, Елени и Богдана! Да растат здрави, щастливи и много послушни, а на майките - бързо възстановяване!

# 647
  • Мнения: 766
Честити Неда, Елени и Богдана! Да са здрави, а мамите спокойни и щастливи!
Браво на Елени, голяма госпожица е!
Амалинка, двечките ли си останахме само? Дали ще се разпишем до края на темата, имаме 6 страници време?!

# 648
  • Бурса
  • Мнения: 647
Ухаа много бебчета днес. Честити Адриана, Асен, Неда, Елени и Богдана! Живи и здрави да са а на мамите бързо възстановяване  Hug На чакащите мами още малко търпение и ще гушкате малките човечета  Heart Eyes

# 649
  • Мнения: 1 872
Честито и за Богдана!
Тоя ден явно е доста късметлийски.

# 650
  • Мнения: X
Честити рожби, момичета ! Да сте живи и здрави и много радост да ви носят дечицата ! 💚

# 651
  • Мнения: 670
Честито мамчета ! Живи и здрави бебета 👼🏻❤ И какви са тези сериозни мерки 😁 Ние в неделя правим месец ,а преди 4 дни на прегледа бяхме 3660гр и 49см 😁 Засрамихте ни с размери,пу пу

# 652
  • Мнения: 18 431
Уау, колко бебета наведнъж. Да са честити Асен, Неда, Елени и Богдана! Да растат здрави и силни и да носят много радост на мама и на тати!

# 653
  • Мнения: 1 639
Mr Bamboo, честитооооо!:) Да е жива и здрава Богдана и много да те слушка, малко да плачка:) Цвети, принципно и мен може да добавите в списъка с чакащи, но аз все пак съм си с термин Ноември така че не се много брои:) НО стискам палци за вас с Амалинка скоро да се похвалите. Кураж! Накрая когато чакате а всички раждат около вас е много трудно! Но днекашната лекция трябва да ви окуражава:)

# 654
  • Мнения: 267
Днес е денят явно.
В 15:55 ч. Се роди малка принцеса Елени ,4290 кг и 53 см. Естествено раждане.
Честито на всички други мами.Simple Smile
Без индикации за преносваме .
Браво момиче!!!То готово отгледано както се казва🍼💐😁
Е.М.А. Благодаря!!Хайде успех и по- скоро да се появява, търсим компания за обиколки в парка🤗
Амалинка-35 стая миличка, чакам те😂😂

# 655
  • Мнения: 627
Браво на всички мами днес! Да сте здрави💐 И поздравления за прекрасните имена!

# 656
  • Варна
  • Мнения: 917
С каква вода правите ам на бебчетата? Преварявате ли бутилираната вода- примерно бебелан?

# 657
  • Мнения: 4 005
Аз преди преварявах изворна,но забелязах,че след преваряване се утаяват разни неща на дъното.Сега купувам вода на Хип или Бебелан без да я преварявам,а само затоплям.

# 658
  • Мнения: 313
Единствено чешмяната вода се преварява, другите няма нужда. Те си се водят готови за консумация.

Аз ползвам преварена чешмяна. А на каката вече давам и розов Девин.

Честито на всички обебили се!

# 659
  • Мнения: X
В началото не преварявах Бебелан-а, но д-ра ми каза, че не е стерилна и да я преварявам. И аз спрях да я купувам, като ще преварявам, ще е чешмяна вода.

Общи условия

Активация на акаунт