Връщат ли се в семейството "бащите" ?

  • 22 483
  • 297
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9 052


Ако и двамата сте от адвокатските среди, не ми се мисли...

... ако не правят секс ей ти друга тръпка ...

# 46
  • Мнения: X
И да не го впиша в акта за раждане, той реши ли може да припознае детето, на мен ще ми остане ходенето да го оспорвам. Ако му писне, от инат може да заведе дело и пак ще стане неговата. Няколко пъти му подмятам, че смятам да запиша детето на мое име,  защото няма да имам нужда от баща от разстояние, но той изразява мнение, че е против, не било правилно, децата били имали двама родители. Това е вярно, но като го попитам, за какво ти е, името ти ли искаш да носи, кое, не получавам отговор. Човека хем го боли, хем го сърби, друго аз не виждам.
Ами, в такъв случай, да започне да се държи като родител.

# 47
  • Мнения: 67
Постави му ултиматум- щом иска да е баща, сключвате брак по всички правила и да заповяда!

Да видим как ще реагира... Peace

Безмислено, той не иска да се жени, по - скоро ще избяга на Марс. Почва да разтегля лукуми как имало и други разделени родители, даже ми дава примери с общи познати, обаче като го попаря, че децата на тези хора са на 10- 15 години, и раздялата не е заради детето,  а друга, и майката е нямала право на избор като мен сега, веднага ставам лош човек. Баща от разстояние = телефонен баща = баща на хартия за мен, казвам го защото ние не живеем в един град, той в София, аз в Бургас.

# 48
  • Мнения: 67
И да не го впиша в акта за раждане, той реши ли може да припознае детето, на мен ще ми остане ходенето да го оспорвам. Ако му писне, от инат може да заведе дело и пак ще стане неговата. Няколко пъти му подмятам, че смятам да запиша детето на мое име,  защото няма да имам нужда от баща от разстояние, но той изразява мнение, че е против, не било правилно, децата били имали двама родители. Това е вярно, но като го попитам, за какво ти е, името ти ли искаш да носи, кое, не получавам отговор. Човека хем го боли, хем го сърби, друго аз не виждам.
Ами, в такъв случай, да започне да се държи като родител.

Wish, ето тука е разковничето, аз като го почна с това какъв баща изобщо ще бъде, получавам отговор, като се роди детето ще видим. Това аз си го превеждам така - да чакам и да се надявам още пък после като не стане и почнем да се тормозим взаимно с мръсотии, ще бъде късно. И за да не си казвам, къде ми беше акъла, защо го оставих да го припознае, разпитвам от сега, но все едно питам стената пред мен.

# 49
  • София
  • Мнения: 17 278
Ти ако решиш, че не го искаш в акта за раждане, той дет' се вика, може и да не разбере, щом е толкова заинтересуван. По-скоро ми се струва, че се надяваш да се вразуми от всички тези спорове, ама това няма да стане.

# 50
  • Мнения: X
И как ще види господинът? Ще гледа детето с дистанционно ли? Оффф, тоя като е бил бебе да не са го изпускали на главата?

# 51
  • Мнения: 67


Ако и двамата сте от адвокатските среди, не ми се мисли...
[/quote]

Той е адвокат, аз все още само юрист.

# 52
  • Мнения: 9 052
И кой от вас не иска да се мести или не е готов да сменя ергенска квартира срещу голям апартамент но не централно ...

Да не е била някаква лятна морска връзка и даже да не се познавате добре ???

# 53
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
.... но той изразява мнение, че е против, не било правилно, децата били имали двама родители.
Сериозно? Голямо прозрение е направил, досега никой не се е и сещал за това. А що не го питаш като не е правилно, понеже децата имат двама родители, правилно ли е да избяга при новината, че има дете на път? Също така трябва да му се разясни, че между родител на хартия и реален родител има разлика от тук до Космоса. Но понеже законът едва ли признава тия съображения, не виждам защо да бъде вписван като родител, след като веднъж си е бил камшика. Само да създава проблеми после и да се налага.

# 54
  • Мнения: 67
И кой от вас не иска да се мести или не е готов да сменя ергенска квартира срещу голям апартамент но не централно ...

Да не е била някаква лятна морска връзка и даже да не се познавате добре ???


Ние живеехме заедно в София, но при раздялата аз се прибрах, по принцип съм от Бургас, и си имам също самостоятелно жилище. Две години бяхме заедно, но напълно недостатъчни очевидно да не се познаваме напълно.

# 55
  • Мнения: 2 214
Гледай си детето и не се занимавай с бащата
не ти и трябва да се връща ако ме питаш
пази се сега и не го мисли,след време нещата сами се нареждат Peace

# 56
  • Мнения: 9 052


Ние живеехме заедно в София, но при раздялата аз се прибрах, по принцип съм от Бургас, и си имам също самостоятелно жилище. Две години бяхме заедно, но напълно недостатъчни очевидно да не се познаваме напълно.

жилището става ли за сем. с 1 дете?

# 57
  • Мнения: 67


Ние живеехме заедно в София, но при раздялата аз се прибрах, по принцип съм от Бургас, и си имам също самостоятелно жилище. Две години бяхме заедно, но напълно недостатъчни очевидно да не се познаваме напълно.

жилището става ли за сем. с 1 дете?



Да и моето и неговото, и двамата сме с тристайни.

# 58
  • София
  • Мнения: 11 482
Аз, освен изобщо да не записваш детето на негово име, друг правилен изход не виждам. Очевадно той не се интересува от теб и от детето. Няма и да се промени. Даже не знам защо продължаваш да контактуваш с този ... човек. Роди си детето, запиши го с твоите имена, да ти е мирна главата.

# 59
  • Мнения: 9 052
e ... aми ти пита ли го какво не ти харесва ? защото за друг каприз не се сещам .

Общи условия

Активация на акаунт