Heroes V

  • 4 221
  • 98
  •   1
Отговори
# 15
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Около 2 GB.

# 16
  • Мнения: 493
i az sega q drapnajh 2.3 GB e
kolko RAm iska ?
maja mi kato widi che sam mu q drapnala shte umre ot kef

# 17
  • Мнения: 2 332
Хихихи, колко фенки на героите имало... аз си играя 3-ката, преди време свалих 4-ката, но се оказа, че нещо не е наред с нея, та само съсипах 4 диска (щото на 2 пъти пробвах...). И идея нямах, че е излязла 5-та версия, много добре наистина изглежда.

# 18
  • Мнения: 18 542
Играех 4-ката до скоро при това на български.  Wink
Сега съм на вълна WOW и като ми мине, ще си сложа 5-цата.

# 19
  • Мнения: 1 992
Тройката си е класика, с мъжо я играем отдавна. Бяхме изтеглили и четворката, но въпреки атрактивната графика, нещо не останахме очаровани.
Ама ми писна тая тройка пък, може да се пробваме на 5-цата.
Игралите я бързо да си признаят как е!

# 20
  • Мнения: 1 400
Дайте линк към нея, че ме зарибихте яко, ей!
Много ва молаааа!!!

# 21
  • Мнения: 1 040
Здравейте Hug
Аз съм луда фенка на Heroes Grinning И на мен любимата версия ми е 3-ката, 4-ката нещо не ми допадна, ама 5-та е СУПЕР! Изиграх демото и съм много доволна thumbsup Сега си изтеглих и пълната версия и тъкмо ще я инсталирам Party Това ми харесва на 5-цата, че като замисъл е същата като 3-ката, но е с по-добра графика и много красиво оформена yes и най-важното - няма почти нищо с 4-ката Wink
Много се радвам, че във форумчето имало и други почитателки на тази видна игра Hug
Тъкмо ще обменяме опит newsm44

# 22
  • София
  • Мнения: 131
Дайте линк към нея, че ме зарибихте яко, ей!
Много ва молаааа!!!

http://DMCA-removal-from-Google/browse.php?cat=2.13.14.15.16
това е към арената

# 23
  • Мнения: 554
Казаха ми че играта изискава 516 МВ РАм и 128 МВ-това видеокарата. Вярно ли е?  newsm78

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Ох, и аз съм луда на тема Heroes  Crazy В момента си превъртам 4-ката, защото ще има да почакам да излезе 5-цата за Маг  Sad

# 25
  • Spain
  • Мнения: 3 750
трябва да направим някои фен клуб явно Simple Smile
 и мен ме пи6ете към "пристрастените " на Хироус . само дето и аз така не можах много да възприема 4-ката . да видим 5-така Simple Smile дали ще е добър Simple Smile
 и нещо куриозно . няма късмет тази игра при нс . все нещо ще й се слу4и .. мъжа ми я е изтривал (за троиката говоря ) поне 5 пъти . така и ме е яд за една версия която нямах на диск а пък имаше стра6ен генератор на карти и някои си бе6е играл да прави много готини мисии .. такава после не намерих 4е и не си спомнях кои ми я е дал . сега изри4но има запор на директорията на 4-ката и с големи букви е написано какво е Simple Smile  само дето време за игра няма  Sad

# 26
  • Linz
  • Мнения: 11 619
При нас с 512 МВ върви малко накъсно (това май е проблема, защото пц-то иначе е много добро). Мъжо ще слага още рам:D

Игралите я бързо да си признаят как е!
Супер е, много е яка! Проблемът ми само е, че не мога да си позволя да играя по 5-6 часа като едно време Tired
Леко ме дразни тоя светъл кръг дето се джитка около героя, не мога да разбера къв са го турили. Но ще му свикна Mr. Green

# 27
  • Мнения: 3 050
хехе и аз с приятеля ми играя много честичко на тази игра Laughingиграем заедно на тройката и ми харесва много, но сега като излезе петицата той я разучава и аз покрай него newsm44и ни е много готинко!поздрави!

# 28
  • Мнения: 8 917
Писна ми от нея - мъжът ми се е лепнал за нея като гербова марка за плик - като малките деца е Close Close Close

# 29
  • Мнения: 3 050
Ааа забравих да ви питам-коя раса харесвате? И играете ли със своята половинка? Вероятно той ви буха така че няма да питам кой печели Rolling Eyesние играем повечето пъти заедно т.е срещу накого-хихик smile3521

Общи условия

Активация на акаунт