Heroes V

  • 4 223
  • 98
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 332


РЕНИ, след като минах моста обаче нещо не мога да се оправя... !-вия път завладях града, мина 1 седмица и ми казаха, че съм се провалила. След това тръгнах по друг път, убих Лорд Аграел (така ли беше) и пак мина една седмица и се провалих. Какво трябва да направя? Аз търсих затвора, да освободя Изабел, но не го намерих...
Изабел е затворена в една кула малко над града в дясно. Като вземеш града от едната му страна има ресурси, а от другата е кулата.  Peace
Чак сега видях въпроса, но виждам, че вече са ти отговорили Peace До къде стигна с тая карта? Аз много се мотах на нея.

Много съм зле... Освобождавам Изабел, обаче гадното копеле Аграел все ме убива... Сега кроя стратегии  Laughing.

# 91
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Барикадирай се в замъка. Остави Изабел да се бие, а Годрик го покрий някъде- това е начинът.

# 92
  • там някъде
  • Мнения: 234
Оправи сееееееее Peace от КРАКА е било,не съм го копирала където трябва>
kokita здравей! Искам да те политам къде трябва да се копира този крак?? Моят мъж се опитва да я инсталира, но засега не успява. Каза, че не е сигурен дали правилно се е справил с копирането на крака, та затова те питам Praynig

 Копира се в директорията на играта в папка 'bin'
Само, че на брат ми и това не му свърши работа и играта си го изхврля след известно време, та си търси някакъв пач или друга версия. На мен за сега поне ви върви, но още я разучавам. Simple Smile
[/
Мерси много Simple Smile Играта е инсталирана, сега остава само  comp03

# 93
  • Мнения: 2 332
Барикадирай се в замъка. Остави Изабел да се бие, а Годрик го покрий някъде- това е начинът.
Успях! Открих и сълзите на кой там беше, занесох ги в замъка, сега трябвало да пратя Годрик при Николай... Ако не е много нахално - къде е Николай?  Hug

# 94
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Барикадирай се в замъка. Остави Изабел да се бие, а Годрик го покрий някъде- това е начинът.
Успях! Открих и сълзите на кой там беше, занесох ги в замъка, сега трябвало да пратя Годрик при Николай... Ако не е много нахално - къде е Николай?  Hug
Е, така не е интересно... Wink
Ако наистина искаш да знаеш- потърси го в долния десен ъгъл на картата.

# 95
  • Мнения: 2 332
Барикадирай се в замъка. Остави Изабел да се бие, а Годрик го покрий някъде- това е начинът.
Успях! Открих и сълзите на кой там беше, занесох ги в замъка, сега трябвало да пратя Годрик при Николай... Ако не е много нахално - къде е Николай?  Hug
Е, така не е интересно... Wink
Ако наистина искаш да знаеш- потърси го в долния десен ъгъл на картата.
Ясно - при чудовищата (така ги наричам). Много си бърза, мерси! Вчера съм играла до 1 и нещо, ненормална работа, сутринта едвам станах... В дир.бг има една статия за киберпристастените - вярно е че си е като болест, психически зависим ставаш от тия игри...  ooooh!

# 96
  • Някъде в Матрицата
  • Мнения: 1 241
Значи за петицата излезе пач-а и кракче към него, и определено след инсталирането играта ми върви много по- добре, като се има предвид, че машинката ми не покрива изцяло системните изисквания - Рам-а ми е 374, значи на РС, което отговаря би трябвало да хвърчи като самолет.
http://www.nival.com/homm5/files/ - това е официалния пач
http://m0001.gamecopyworld.com/games/pc_heroes_of_might_and_magic_5.shtml - а от тука дръпнах и кракчето.
Пожелавам на всички победи в битките. Peace

# 97
# 98
  • Мнения: 213
Значи за петицата излезе пач-а и кракче към него, и определено след инсталирането играта ми върви много по- добре
Мерси и от мен

Общи условия

Активация на акаунт