Газирана вода и бременност

  • 15 287
  • 38
  •   1
Отговори
  • Мнения: 357
Откакто съм забременяла се наливам почти само с газирана вода. От негазираната ми ставаше лошо, а ако прекаля с плодовите сокове ми се появяват киселини.
Та въпросът ми е може ли по някакъв начин въглеродният диоксид да ни навреди? До сега не съм срещала подобна статия по въпроса, но все чувам, че "газираното не е полезно". Някой знае ли изобщо какво точно му е вредното? Количествата, които поглъщам не са малки, но е все пак само вода, разни фанти и коли почти не съм близвала.

Последна редакция: сб, 13 май 2006, 12:57 от Марлийс

# 1
  • Мнения: 5 790
Няма как да ти навреди. Пий си спокойно. Докато бях бременна колко кола изпих....

# 2
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Докато бях бременна само газираната вода ме спасяваше от киселините. Няма проблем, лека бременност. Hug

# 3
  • Мнения: 619
мисля,че не е проблем-пия изключително много газирани напитки всякакви.вода почти не пия

# 4
  • Мнения: 1 489
Няма нищо страшно.Пий си газ.вода колкото искаш и колкото можеш.
Газираното не е вредно,а от него на някои хора им става тежко и за това не се препоръчва.

# 5
  • София
  • Мнения: 39 740
Мен единствено газираната вода ме спасява от киселини.

# 6
  • Мнения: 513
Като бременна единствено газираната вода утоляваше жаждата ми не виждам нищо притеснително в това да си пиеш газирана вода ,пий спокойно  Peace

# 7
  • Мнения: 1 947
   Ако не се прекалява, е чудно средство срещу киселините (както вече споменаха горе) Simple Smile

# 8
  • varna
  • Мнения: 404
спокойно можеш да си пиеш газирана вода-няма проблем

# 9
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Няма нищо страшно.Пий си газ.вода колкото искаш и колкото можеш.
Газираното не е вредно,а от него на някои хора им става тежко и за това не се препоръчва.
Подкрепям.

# 10
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
мисля, че няма да ти навреди. Под газирано аз разбирам всякакви напитки от рода на фанта, кола и т.н., които наистина не са полезни.

Ако искаш, купувай си естествена газирана вода на Михалково, много е хубава Peace

# 11
  • Мнения: 680
Като бременна единствено газираната вода утоляваше жаждата ми не виждам нищо притеснително в това да си пиеш газирана вода ,пий спокойно  Peace
Peace

# 12
  • Мнения: 2 609
Пий си спокойно, Peace не се притеснявай.

Докато бях бременна колко кола изпих....
А аз фанта лимон, която иначе необичах. Laughing

# 13
  • Мнения: 8 505
И аз пиех доста безалкохолно през бременността.И на мен ми помагаше при киселини,когато се получеха.Само с тоника внимавах (той ми е любим,но нали съдържа хинин...),но колите не съм си броила Peace

# 14
  • Мнения: 222
Ако zнае6 само колко гаzирана вода иzпивам на ден, тук в австрия нормална по4ти не пият и ни6то ми няма, а и коли4ка си пийвам, zа6тото от соковете ми става ло6о и полу4авам киселини.Ако има6е повод zа притеснение 6тях да бъда предупредена от моят лекар.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт