Жената Скорпион

  • 8 568
  • 72
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 750
Къде изчезнахте,мили Скорпионки - без вас не е интересно! Не съм слънчев знак Скорпион,но натално душата ми е
"скорпионска"  Simple Smile !!! Специално отварям темата отново,за да ви поздравя с навлизането на големия благодетел Юпитер във вашия зодиакален знак и да ви пожелая да го използвате пълноценно ( знам,че ще го "изцедите" до край  Grinning във всяко едно отношение ).Имате една цяла година на повече късмет,щастие и благоденствие от всички останали.Успех!!!

# 1
  • Мнения: 22
Мили дами здравейте и от мен! Аз съм зодия Лъв, но с асцендент Скорпион и с годините все повече проявявам черти на скорпионите. Дано късмета огрее и нас !

# 2
  • Мнения: 152
Благодаря ти мила Титания за темата  bouquet
Здравейте момичета.
Аз съм скорпион с асцедент рак. Толкова ме окрили и обнадежди Титания с пста си. От доста дълго време съм в супер труден и гаден период, дето едвам изплувам, за да не се удавя......и все си мисля напоследък - няма ли да настъпи вече спокойствие, мир и любооооовв Grinning
Дори си мислех да се обърна към теб мила Титания с въпрос.....ама реших, че сама трябва да се изтръгна от състоянието си  Mr. Green
Иначе съм родена на 08.11.1974 в 21,26 ч. Харесвам много и се интересувам от астрология, но много, много
не разбирам Embarassed, а много ми се иска....
Ще следя темата с интерес.
Желая на всички прекрасен и усмихнат ден bouquet Heart Eyes

# 3
  • Майна Сити
  • Мнения: 951
И аз съм Скорпион, но с асцедент Овен. Инато до край  Mr. Green

# 4
  • Варна
  • Мнения: 10 381
Скорпион с асцедент Лъв,също ужасно трудна година,имам нужда от глътка въздух.

# 5
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
здравейте ,
 и аз съм Скорпион , но незнам с  какъв асцедент  Peace

# 6
  • Мнения: 2 487
И аз съм Скорпион с асц Лъв Simple Smile

# 7
  • София
  • Мнения: 964
И аз съм Скорпион с асцедент Близнаци.
Доста трудна година,нямам търпение да започне новата и да бъде по-добра.Въпреки,че в началото на годината,хороскопа за 2017г. обещаваше хубава година,но...поне мен не ме сполучи.

Ще следя темата с интерес. Hug

# 8
  • Майна Сити
  • Мнения: 951
То май всички сме имали смотана година. Специално за мен тази беше най-ужасната през целия ми живот! Close

# 9
  • Мнения: 5 820
   И аз се включвам да следя темата. Зодия Скорпион съм.

# 10
  • Мнения: 1 750
Годината си беше принципно напрегната с тежките квадратури (напрегнато общуване между планетите) на небето,които ще продължат още малко ,но с отслабваща сила. Ще се "поборим" още малко,докато и Сатурн влезе в Кози рог ( около Коледа).

# 11
  • Мнения: 1 223
Още един брой който жили.Joy
Дано да е са хубави неща,че вече малко ми идва напрегнато.

# 12
  • Мнения: 635
И аз съм Скорпион с асц Лъв Simple Smile
И аз! Smiley
Не съм имала някакви особени сътресения тази година /засега/, но през последния месец изпаднах в някакъв много дарк период /чак не можех да се позная/ и извърших бая глупости... за които не се разкайвам. Smiling Imp

Как ще ни влияе Юпитер в Скорпион?

# 13
  • Мнения: 1 223
И аз съм Скорпион с асц Лъв Simple Smile
И аз! Smiley
Не съм имала някакви особени сътресения тази година /засега/, но през последния месец изпаднах в някакъв много дарк период /чак не можех да се позная/ и извърших бая глупости... за които не се разкайвам. Smiling Imp

Как ще ни влияе Юпитер в Скорпион?

Благополучно в финансово и професионално и любовно отношение поне така помня.

# 14
  • Мнения: 9 982
Титания, благодаря за темата! Hug

Записвам се- слънце в Скорпион, АС Рак и луна в Козирог. Тръпна в очакване какво ще ми донесе Юпитер, и как ще се намеси Сатурн в цялата история.

Общи условия

Активация на акаунт