Враца

  • 107 401
  • 672
  •   1
Отговори
# 60
  • Враца
  • Мнения: 1 424
О чудесно, ще проверя, благодаря ви Kissing Heart

# 61
  • Мнения: 556
За много години на всички!

Може би е малко рано, но се замислям къде да запиша след 4-ти клас Ванко.

Спряла съм се на Ботев, и също Козма Тричков.

# 62
  • Мнения: X
За много години на всички!

Може би е малко рано, но се замислям къде да запиша след 4-ти клас Ванко.

Спряла съм се на Ботев, и също Козма Тричков.

Препоръчвам Ботев!
Аз пък се чудя къде да запиша малката на ясла. Имате ли мнения за градината зад Лабрадор?

# 63
  • Мнения: X
За мен за ясла/градина приоритет номер едно ми да е в квартала. Още помня една позната как се мъчеше зимата в снега,няма тролей, колата закъсала, тя с две малки деца, няма таксита, ад.  Отделно по далечна ясла означава още по ранно ставане за детето.

Нашата я избрах да ми е максимално близо.  Не мога да кажа че не съм доволна. Все тая, гледат го, нямам съществени проблеми.


За училище след четвърти клас вече бих избирала внимателно.  Аз лично много искам да я запиша в ПМГ.

# 64
  • Мнения: 556
Две от яслите с най-добри отзиви са Българчета ( до Пинтата)  и тази до м-н Домашен Майстор на Благоев.

За мен не е от значение местоположението, а това да е добър колектива и подхода към детето. Но всеки си има различно мнение, и си преценява.

За избора на училище след 4-ти клас си е до детето , моя математика не го влече, не му и върви много честно казано, та и да искам в ПМГ, няма да стане Wink

Насочила съм се към Ботев, дори и сестра му  смятам да е първи клас там, но имам още време да мисля.

# 65
  • Мнения: X
Ами да кажем че според мен има прехвалени ясли,градини и училища. Е нашата ясла (срещу Лабрадор)  не съм видяла нищо лошо, странно и т.н  Водя ди детето, спокоен е, играят. В началото много плачеше, много добре поемаха нещата. Общо взето дори не разбирам какво толкова да гледам на яслата. Не крещят, човечни са, нормални жени Simple Smile


Ангелче, той кой клас е? В математикическата няма ли паралелки с география. Аз съм завършила ПМГ с биология. Макар че ако се падат малката да почва първи клас, а той пети ще ти е удобно да са в едно училище (както винаги мисля за удобство Joy)

# 66
  • Мнения: 556
В момента е 3-ти клас, когато той стане 5-ти , сестра му ще е първокласничка.

В едно училище и двамата ми е най-удобен вариант. В у-ще Ботев не познавам нито една госпожа, ще помоля за отзиви, ако има някоя майка да сподели.

Не знам какви паралелки имат в математическата, не съм се и интересувала на този етап.

# 67
  • Мнения: X
В момента е 3-ти клас, когато той стане 5-ти , сестра му ще е първокласничка.

В едно училище и двамата ми е най-удобен вариант. В у-ще Ботев не познавам нито една госпожа, ще помоля за отзиви, ако има някоя майка да сподели.

Не знам какви паралелки имат в математическата, не съм се и интересувала на този етап.



Знае ле се кои учителки ще поемат 5ти клас вече? Аз учех там и мога да дам мнение за тях.

# 68
  • Мнения: 556
Утре ще проверя , и ще пиша допълнително.
За първи клас ми споменаха Л.Каменова, ако ви говори нещо като име.

# 69
  • Мнения: 643
Здравейте, бихте ли ми препоръчали АГ за аборт (по мед. Причини)? Някой минавал ли е през това? Единствено съм ходила при д-р Кръстев, но не знам той прави ли?

# 70
  • Враца
  • Мнения: 1 424
Здравей, аз не съм правила, но съм чула за д-р Партовска.

# 71
  • Мнения: X
Всички правят.

# 72
  • Мнения: 325
Кръстев прави,докато следях бременноста си при него,често засичах жени за аборт в другата стая.

# 73
  • Мнения: 643
Благодаря Ви. Утре ще му звънна, защото е спешно. Не мога да седя така. Тоя моя не му се доверявам за тези работи.

# 74
  • Мнения: 399
Да се включа и аз към вечната тема за АГ. Трябва ми гинекологичен преглед, не съм бременна, но вече не знам при кой...
Партовска и Петров били добре за Б, Кръстев за секцио...
Съмнявам се за някакви гъби... д-р Антимова как я намирате, д-р Петкова или пък Партовска?

Общи условия

Активация на акаунт