Първи бръчки около очите - как да се преборя с тях?

  • 6 180
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 96
Благодаря ви за съветите , момичета. Купих си крем за хидратация  на SVR за смесена кожа ( зелената серия) , да кажа много съм доволна. И една от вас ми даде съвет за кокосовото масло -него слагам около очите и виждам ефект. Бях и на дерматолог и тя също каза, че е рано за каквито и да било по- агресивни процедури .

Бръчиците се появяват като се усмихвам, мимически , просто имам 1,2 линийки , които се забелязват и когато не се на слепоочието!
Още веднъж , благодаря ви , момичета!

# 16
  • Мнения: 96
Здравейте , отново , давам положителен отзив за крем за смесена кожа Estee Lauder Day wear matt за дневен хидратант .Сега искам да взема и нощна грижа и допълнително нещо за очите.
Попринцип пия много вода , майка е с перфектна,непореста ,гладка кожа ,но много суха. Аз от друга страна имам пореста , смесена и както споменах имам 1-2 линийки от мимически бръчици , които ме притесняват . (за жалост съм наследила гена на татко  Grinning)
Аз много спортувам и наскоро четох ,че попринцип спорта, загубата на соли , витамини и вода оказват влияние.
От 1-2 години редувам и пия бирена мая , сега ще си поръчам и колаген , и започвам омега 3 .

Общи условия

Активация на акаунт