SUPERNATURAL - Come for the boys, stay for the story

  • 24 899
  • 737
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 818


 



Учебни материали за начинаещи (и по-напреднали) Свръхестествени фенки:
Със специални благодарности на bicho_malo

учебник 1 - сем. Уинчестър
учебник 2 - Сам Уинчестър
учебник 3 - Дийн Уинчестър
учебник 4 - Импала


Страниците на по-старите теми "SUPERNATURAL":
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

# 1
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 780
ТУК ТУК

# 2
  • Мнения: 436
Пу втора  Mr. Green
В дъждовото време няма нищо по-хубаво от новата ни тема  Laughing

И освен това е петък, малко остава до новия епизод Heart Eyes

Да бе, все забравям, благодарности за новата тема Heart Eyes

Последна редакция: пт, 08 окт 2010, 16:27 от Red Sonja

# 3
  • Мнения: 6 387
Нова тема, Нова тема, Нова тема! Благодаря, Злата, благодаря, Stitch... и благодаря, Fairy, все пак.

Утре Нов Епизод, Нов Епизод, Нов Епизод... Хипервентилирам още отсега hahaha .

Импала, надявам се, че нямаш против, че ти тафнахме заглавието Flutter

Естествено че нямам против – и аз го откраднах това изречение. И още колко много неща ooooh! ...

Т.е. 'Благодаря, Импала!' hahaha ?

Последна редакция: пт, 08 окт 2010, 16:37 от Impala

# 4
  • Мнения: 3 638
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes за новата тема и едно голямо БЛАГОДАРЯ  Hug
бая гадове сте събрали на снимки по-горе, но най ми харесва как измежду тях сте поставили и Парис Хилтън, вярно голяма гад беше  hahaha

# 5
  • Мнения: 292
Хоп, троп, и аз съм тук  Hug

Фейче мерси за новата темичка   bouquet

# 6
  • Мнения: 1 343
И от мен здравейте. Гаден тежък изморителен петък. Вече искам само за красиви мъже да ми се говори Simple Smile
С шапка снимкките на братята ги изгледахме вси4ки. Тази с пауна / петела абе пернатото я пуснах ден преди това в една скромна публикациика целяща да въздейства на невините в сайта и да ги приобщи към редиците на градината, стадиона а защо не и фенатизира в редиците на крилатия ангел.
ПОДГОТОВКА ЗА ТРИМА МЪЖЕ

Затова избрахме тази която сложихме. Подходяща за закачката от пилотния виц Simple Smile

ПП Оле прекрасно оформление Simple Smile Тия чудовища как сте ги търсили не знам ама чудни чудни Simple Smile

Последна редакция: пт, 08 окт 2010, 16:50 от WomanitKa

# 7
  • Мнения: 1 775
Фейче и Злата, мерси за темичката Hug

# 8
  • Мнения: 2 040
Здравейте в новата тема!   bouquet
Фейче, Стиче,  Hug Hug за темата!

Уоми, добре ни подготвяш за утре  Grinning   bouquet

anbibian, че как ще я пропуснем Парис - тя си беше първокласен дзвер  Mr. Green.

В старата тема не можах на приветствам Apocalyptic city, та затова й казвм добре дошла в новата  Hug.

Ето кратко описание на 6.06 - You Can't Handle the Truth в бяло - Sam and Dean investigate a rash of suicides and discover that someone is invoking the Goddess of Truth to drive the victims crazy. Източник - http://www.spoilertv.com/2010/10/supernatural-episode-606-you-cant.html

Последна редакция: пт, 08 окт 2010, 18:04 от Злата с метлата

# 9
  • Мнения: 4 496
Цоп и аз. Crazy
Благодарности на тройката Стичето, Фейчето,Злата и всички знайни и незнайни, помагали с какво- що за новата тема. bouquet               hahaha Надявам се да няма геройски загинали. Joy

# 10
  • Мнения: 630
Понеже ме питахте и все пак трябва да отговоря, амиии май все пак са си гумени ботуши, а, Stitch?

Благодаря, за посрещането, дами, и за снимките също  Grinning
А иначе май с Fairy си говорехме по едно време, точно беше направила гифа , който сега й е в подписа и щеше и мен да учи, ама аз излязох леко несериозна. Но си го записах още тогава де, за не пропусна хаха. Ами доскоро, до по-късно и чакам да видя целия ви отбор тука...

# 11
  • Мнения: 3 818
Апокалиптик сити, здрасти отново, радвам се, че се завърна Grinning
Вярно щях да те уча как се правят гифчета, ама ти се покри Laughing Нищо, то не е късно. Ако са само гумени ботуши и не криеш в ръкавите помпони, те приветстваме с добре дошла в скромната ни градина, където няма навалица Laughing

prisson, сложих на първа страница линк към профила ти във вибокс, защото клипчетата ти за свръхестествено и особено преведените, са много ценни, надявам се, че нямаш нищо против, но ако имаш, само ми кажи и ще го махна. Иначе аз досега гледах кънвеншъна от Барселона и се хилих, всеки път се удивлявам какви забавни идиоти са тия двамата Laughing

# 12
  • Мнения: 630
Божее, имам чувството, че съм на конферентен разговор, явно сте бързи и много, много зарибени, след като темата върви така яко напред.
Fairy, не се покрих бе, просто вършах на друго място, където теб те нямаше много, много Joy
Както и да е, вече наистина зачезвам и тенкс за посрещането.

# 13
  • Мнения: 3 638
Apocalyptic city добре дошла и от мен  Hug избра ли на къде ще се причислиш - може би към върлите ненаситници  Oha!
Тъкмо изгледах епизод 6 от първи сезон докато се потях усилено  newsm39 и да си призная позабравила съм доста неща
Съвсем бях забравила колко гротеско и направо отвратително си сваля кожата шейпшфтъра и всъщност колко болезнено е за него това нещо  Sad , което обеснява защо са такива изроди. Зачудех се как така бебето в предния епизод просто си я изхвърли кожата като ще кажеш се е наакало рязко и оплеска стената  Mr. Green

А моя приятелка забеляза и други несъответсвия в сценариите на различните серии. Сега се сещам само за едното. Нали в този епизод докато се чудеха кое същество се страхува от сребро изброиха и таласъмите, а в серията с брат им Адам, всъщност се оказа, че на таласъмите не им влияе среброто...

# 14
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 780
Фейче, научи мен да си правя гифчетата, че цял ден направо подлудявам Close

Общи условия

Активация на акаунт