Какво повече няма да купя

  • 80 384
  • 800
  •   1
Отговори
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Вярно, че е криза, но тази покупка ме накара първо да се смея, после да си повторя, че без четене на етикети пазаруването явно няма да минава вече Crazy
http://miiau.snimka.bg/other/rulo.567395.all

# 1
  • Мнения: 2 134
Какво не ти хареса ? Не мога да преценя от снимките освен, че е маломерно.
Няма да купя повече българско сирене , от това което продават в магазин "Европа",
пилешки кремвирши и кайма в пакетчета.

# 2
  • Мнения: 3 423
Бисквити Орео  Stop
После 2 дена мих на детето зъбите, докато падне чернилката Mr. Green

# 3
  • София
  • Мнения: 44 098
Бисквити Орео  Stop
После 2 дена мих на детето зъбите, докато падне чернилката Mr. Green

ооо да...това със сигурност...и аз тях само 1 път съм ги купувала по същата причина...
също и зрънчо, по същата причина.
и близалки.

# 4
  • Мнения: 15 379
Не бих купила много неща за ядене - кайма в пакетче, наденица, салам, кремвирши.
Всъщност купувам малко неща. Предпочитам биохрана.

# 5
  • Мнения: 4 400
Не купувам:маргарин,готови супи ,миксове и бульони,едри купешки яйца с по два жълтъка-пълни са с хормони и бог знае какво.По същата причина избягвам всякакви вътрешности и вносни колбаси със съмнително качество.Предпочитам яйца от село.Не бих купила замразена риба.Не купувам никакво мляко от магазина (освен за подкваса от определена марка).Не купувам купешки кашкавали и сирена от както видях цените им на борса 3-4 лв  Shocked.Няма как да са от мляко.Купувам от една мандра,където имам познати сред персонала на които мога да се доверя.Не купувам вносна козметика,парфюми...и др от нашия пазар,защото същата но от чужбина е с несравнимо качество.Същото се отнася и за перилни препарати,но от скоро.
Има обаче продукти на български фирми с отлично качество.Там съм на проба -грешка.
В последните няколко години с едно две изключения купувам книги само за детето. Embarassed
Не си ''купих'' мястото за детето в детската градина.Вероятно сбърках. newsm78
Не си купих дипломата и шофьорската книжка. bowuu
Не бих си купила красота от клиника за пластична хирургия.Не че не се изкушавам ,но ме е страх. ooooh!

Последна редакция: нд, 30 яну 2011, 18:50 от mamamari

# 6
  • София
  • Мнения: 985
Записвам се да следя, по-късно и аз ще се включа с мите неуспешни покупки.
В момента нищо не ми хрумва.
Поздравления на авторката за идейната тема.  bouquet

# 7
  • Мнения: 53
Бисквити Орео  Stop
После 2 дена мих на детето зъбите, докато падне чернилката Mr. Green

ооо да...това със сигурност...и аз тях само 1 път съм ги купувала по същата причина...
също и зрънчо, по същата причина.
и близалки.
на същото мнение съм Peace и добавям снаксовете с играчки Sick

# 8
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Рулото беше маломерно до толкова, че просто останах с отворена уста. То бива да подвеждат потребителя, ама тея се оляха. Та реших да споделя с вас и да си взема бележка от опарили се като мен от подобни трикове
За ореото и аз така. Дребната се омазва прилично и няма измиване на тъй-наречения шоколад Crazy

Последна редакция: пн, 31 яну 2011, 12:02 от tsveta

# 9
  • Мнения: 2 134
Сетих се и за джолан във фолио - само кокал и кожа !Повече няма да купувам !
Етикета е подвеждащ.

# 10
  • Мнения: 0
А мислили ли сте да се оплачете? Или в магазина или в някоя агенция ? Между другото, като започна да чета етикетите се чуде остана ли изобщо нещо без вредните добавки?

# 11
  • София
  • Мнения: 44 098
за какво да се оплачеш? че опаковката е по-голяма и ако не прочетеш грамажа подвежда?
че продават нещо развалящо зъбите?
че има съставки, които лично теб не те кефат?

реално нямаш причина за оплакване...

# 12
  • Мнения: 45
Никога готова кайма. Мелят ми или в къщи я меля. Коренно различна е от дргите.

# 13
  • Мнения: 2 134
Няма да купя сладоледеното руло от "Лидл",както и кебапчета от топлата витрина на "Била".

# 14
  • Мнения: 4 400
И аз подминавам вече топлите витрини.Удобно беше като идея,но няколко пъти случих на развалени неща и се разочаровах.
Конкретно за един голям магазин на Овча купел говоря 450  или както там се казваше. ooooh!
Фамилните опаковки на сладолед делта също са под всякаква критика.

Общи условия

Активация на акаунт