Намаления 2012

  • 106 408
  • 749
  •   1
Отговори
  • Мнения: 812
Заповядайте в новата темичка за намаления  Hug

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=659486.0


# 1
  • София
  • Мнения: 735
запис    bouquet

# 2
# 3
  • София
  • Мнения: 476
Запис и от мен  Heart Eyes

# 4
  • София
  • Мнения: 1 735
Благодаря за новата тема!
И повече истински намаления в темата! Laughing

# 5
# 6
  • София
  • Мнения: 243
За да не е просто запис минах през Сердика вчера,
В Окаиди всичко е обрано за по-големи деца ,за бебета все се намира нещо интересно,В Ню Йоркър има много намалени неща,но на мене нищо не ми хвана окото,В зара за мен са си вече добри цените-9,19,15,20 лева,но не си харесах нищо.В бенетона много нахвърляни неща  и пак от серията Сислей за деца,намалена блуза от 60 на 28 Stop,малко ми се вижда много цената за намален артикул,новата серия е вече там.
В Орсей имаше много хубави неща и на прилични цени,но ако има твоя размер има ако не... Laughing
Peek&Clopenberg имаше много интересни рокли вечерни Heart Eyes,но са си скъпи.
Май това е което успях да видя .За новата темичка  bouquet

# 7
  • София
  • Мнения: 580
Това за Некст обяснява защо бяха пуснали да се продават зимното мъжко посред лято...ние намазахме де, с едно вълнено палто за 55 лева.
А някой да знае къде да ходя да купувам детски/бебешки джапанки?За София.
В Мола на Стамболийски и Мол Сити център има много хубави дажапанки на Ипанема. В момента мисля, че са и намалени.  Hug На първия етаж са на Стамболийски, а в Сити център на -1. Heart Eyes
Наде, благодаря за темата!  bouquet

# 8
# 9
  • Мнения: 3 248
Дано през втората половина на годината да бъдем зарадвани с повече реални намаления.

# 10
  • Мнения: 28 876
в Карфур има ДО -70% на дрехи, бельо и обувки, но аз лично не харесах нищо за мен или детето. Детските дрехи да почти само за малки (3,6,9 мес), за по-големи почти нищо няма. Има също -80% на къмпинг и градина. Има доста неща намалени, ако някой го интересува.

# 11
  • София, България
  • Мнения: 2 222
Ами хайде да заповядаме  Wink

# 12
  • Мнения: 4 841
в Карфур има ДО -70% на дрехи, бельо и обувки, но аз лично не харесах нищо за мен или детето. Детските дрехи да почти само за малки (3,6,9 мес), за по-големи почти нищо няма. Има също -80% на къмпинг и градина. Има доста неща намалени, ако някой го интересува.

И в Русе дрехите са предимно за съвсем малки деца. Аз вече сигурно ставам досадна със детските слипчета, но имаше едни на Дисни, които бяха на 8,99лв, но в по светла разцветка и картинката им беше по различна от другите, които аз бях харесала първоначално и имам от миналогодишното намаление. Моите си слипчета все още са на 10,99лв. От време на време минавам през Мола да видя какво се случва с цените.

Също забелязах, че на повечето магазини намаленията са с ДО 70% като До-то е със супер дребен шрифт.

# 13
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
Дано през втората половина на годината да бъдем зарадвани с повече реални намаления.
Peace

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 221
Запис и от мен  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт