Искам да кажа ... (124)_29.05-04.06

  • 82 090
  • 928
  •   1
Отговори
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Юни месец се задава, а той започва с празника на детето. Планували ли сте нещо?

Готварската книга на "Искам да кажа..."  chef

# 1
  • Мнения: 14 296
Добро утро!
За съжаление за мен първи юни е тежка дата и искам да я прескоча в календара.
Иначе като бяхме деца мама и татко ни водеха на сладкарница, бабите ни и те ни черпеха  Heart Eyes

Хубав ден ви пожелавам!

# 2
  • Мнения: X
Благодаря ви на всички за хубавите пожелания за момичето ни!  bouquet

Благодаря и за новата тема , Лиляна!

Планувала съм за деня на детето детски празник с арт, музика и танци Simple Smile Тук този ден не се празнува по никакъв начин и затова аз ще го направя леекинко празничен четвъртък Simple Smile

Успешна седмица на всички!  Hug

# 3
  • Мнения: 11 907
       Моето дете вече се "ергенее", / нали бях писала, че се влачи след една седмокласничка Simple Smile/, но иначе пак си чака детските забавления.
Тази седмица са оставили доста изходни и контролни, така че ще пропуснем тържествата.


# 4
  • Мнения: 39 284
Добро утро!
Днес станах в 6.55 с алармата на телефона. Не ми се беше случвало около седмица и съм загубила тренинг.
Такова събуждане ще имам още 2 седмици.....Така чакам да ми отпадне от ежедневието.
Казах и преди, че ако не ни мине котка пътя на 01.06 се изтрелваме на море за 4 дни. Дано времето да го позволява и ММ да си отметне ангажиментите.
Сандо, Тарти съм запомнила, че кръводарява. Нека тя те посъветва, .......въпреки, че една жена щом си е наумила нещо, никой и нищо не мож я спре!

# 5
  • Мнения: 6 276
Добро утро!
Тежка ми беше изминалата седмица,сутрин едвам намирах сили да стана за работа.Тази ще си наваксам с почивката.Още три дни остават на първокласника,и започва дълго чаканата от всички ваканция  Crazy .По този повод,на първи юни организира госпожата тържество за завършването.То ще е вечерта чак,а преди това ще измисля нещо да правим.
Честита рожденичка на Контеса  bouquet !

# 6
  • Мнения: 3 609
Добро утро!

Аз пътувам към офиса след седмица свобода и мога само да гадая какво ме чака..Ама, няма начин. И ние на 9 юни тръгваме на едно кратко, 5 дневно море на къмпинга, за който ви бях писала, така че тази мисъл ще ме грее.

Мариат, чудна си! Blush

# 7
  • Мнения: 15 020
Добро утро и благодаря за темата.
На 1-ви юни по традиция сме в някой парк. Не че и през другото време не сме по парковете, но на 1-ви включваме и баща му.
Напоследък пак се поуморих и сутрин съм като парцал, през уикенда и двата дни спах с детето на обяд, много ми беше отпаднало.
Мари, съжалявам, че не те видях  Hug

# 8
  • Мнения: 9 569
Нищо не съм планувала за 1 юни. Има вероятност да почивам тогава, така че ще ми е един вид празник и на мен. Laughing

# 9
  • Мнения: 22 425
Добро утро и от мен. Simple Smile

За 1ви юни не съм планувала нищо, ако децата са тук ще излезем вечерта и това ще бъде.
Подаръци няма да купувам, те постоянно получават по нещо.

Последна редакция: пн, 29 май 2017, 10:24 от bubanka

# 10
  • Мнения: 3 652
Добро утро на всички,
при нас грее слънце, времето изглежда обещаващо.
Искам да кажа, че съм възмутена от поведението на феновете на Левски на вчерашния мач. А още по-възмутена съм от поведението на полицията и охраната, няма такова бездействие. Отвратена съм даже.
За 1 юни може би ще заведа децата на кино, искат да гледат Карибски пирати.
Ще видим как ще се стече деня.

# 11
  • София
  • Мнения: 5 953
Не купувам подаръци за 1 юни. Забавленията са според свободното време. Обаче то и кандидати за празнуване няма много у нас. Тинейджърът ще се обиди смъртно, ако го поканя да празнува. Малкият е скромен, а и не понася шумни и пренаселени места.

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 7 297
Добро утро! На 01.06 съм на работа и вероятно ще измислим нещо за събота. Иначе вече взехме влакче с принцеси за подарък.

# 13
  • Мнения: 5 362
Добро утро!
На 01.06 точно ще сме се преместили в новата квартира и ще оправяме багажи. След работата на баща им ще гизаведем някъде, още не сме се ориентирали къде точно.

# 14
  • София
  • Мнения: 23 075
Добро утро!
Много ви изпуснах, но и нямам време да наваксам.

Честито на всички, които имат или са имали повод.  bouquet

1 юни детето ще го празнува в частната занималня. Ще ги водят на постановката "Пипи дългото чорапче", след което ще има някакви спортни игри, дискотека, почерпка и т.н. На 31-ви май, тоест в деня на завършването на 2-ри клас, ще бъдат във Военно историческия музей, където ще им раздадат свидетелствата. Пуснах си 1 ден отпуск, защото няма кой друг да я разкарва на обяд до училище и после да я вземе от музея. Вечерта с мои приятелки ще заведем децата на сладкарница или KFC, или и на двете.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт