Заздравител против цепещи се нокти

  • 7 048
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 204
записвам се и аз Rolling Eyes имам нижда от това,някой ако знае в София каде го продават нагледно да свирка  Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 462
В аптеки Ремедиум и мола на Стамболийски съм виждала продукти на Мавала.

# 17
  • Мнения: 3 094
И аз да попитам кой струва 26 лева? че са дадени две снимки от две различни доволни ползвателки Simple Smile

# 18
  • Мнения: 2 152
Така ето ги моите - от тук излизат на голяма далавера. Продават се и тук, мисля за около24лв.
http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=11298&goChar=M
Наистина съм супер доволна, още не ми се е счупил нокът,нито нацепил.

# 19
  • Мнения: 3 094
Така ето ги моите - от тук излизат на голяма далавера. Продават се и тук, мисля за около24лв.
http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=11298&goChar=M
Наистина съм супер доволна, още не ми се е счупил нокът,нито нацепил.

Мерси! Ще взема да си закупя и аз тогава Simple Smile

# 20
  • София
  • Мнения: 35
Ще го пробвам и аз,виждала съм го по козметиките,но като не бях чувала отзиви за него реших да изчакам.Дано ми помогне защото и моите нокти са общо взето ужасни  #2gunfire

# 21
  • Мнения: 739
а задължително ли се нанася на нокът без лак ?  Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 2 152
въпросът ти е меко казано смешен - не се обиждай Hug
Разбира се, че трябва да няма лак, как иначе ще достигне до нокътя.. Пише че отгоре можеш да слагаш лак, но не под него

# 23
  • Мнения: 3 094
а задължително ли се нанася на нокът без лак ?  Rolling Eyes

В никакъв случай! Но това едичното шишенце, което е за меки и цепещи се нокти (днес го разгледах и съответно закупих от Ремедума на Шишман) пише Пенетран (Penetrant), т.е проникващ и даже консултантката препоръча - все още не съм се зачела в опътването, ако има такова в опаковката, че е хубаво ноктите да не се лакират известно време, за да се достиге начален ефект на заздравяване.

# 24
  • Мнения: 739
попитах, защото имам крем за заздравяване на ноктите, който се нанася ВЪРХУ лака /не е задължително, но и не пречи да има лак/ и има влияние върху образуването на нокътя най-горе, маже се и кожата там. Доволна съм, но мисля и алтернативи. Имам чувството, че като спра да се мажа за известно време, ефекта се губи. А трябва да се маже 1-2 пъти дневно.
За мен е немислимо да ходя без лак. Болят ме ноктите и се разрушават 10 пъти по-бързо, отколкото с лак, сякаш ги предпазва.

# 25
  • Мнения: 3 094
попитах, защото имам крем за заздравяване на ноктите, който се нанася ВЪРХУ лака /не е задължително, но и не пречи да има лак/ и има влияние върху образуването на нокътя най-горе, маже се и кожата там. Доволна съм, но мисля и алтернативи. Имам чувството, че като спра да се мажа за известно време, ефекта се губи. А трябва да се маже 1-2 пъти дневно.
За мен е немислимо да ходя без лак. Болят ме ноктите и се разрушават 10 пъти по-бързо, отколкото с лак, сякаш ги предпазва.


Ами този втвърдител се слага едни-два пъти седнично, съдържа формалдехид и от едно мазане да ти кажа разликата се усеща......ако се помаже два месеца явно нещата се променят.Моите нокти са меки и не носят лак - излющват се на втория ден какъвто и лак да сложа -а ме е яз, защото съм си накупила и диор и ив сен лоран и за ден маникюрът отива на кино Sad.сега уставно ще се мажа 2 вечери седмично пък да видим.

# 26
  • Мнения: 739
и моят крем съдържа формалдехид, явно това е чудодейната съставка  Peace

# 27
  • Мнения: 3 094
и моят крем съдържа формалдехид, явно това е чудодейната съставка  Peace

Явно, но вероятно тук е доста по-висока, защото има указания за внимателно мазане, т.е трябва да се внимава да не падне по кожата, която предварително трябва да е намазана с крем, за да не я втвърди препарата за намазване на нокти.

# 28
  • Мнения: 18 542
Здравейте отново  Simple Smile
Значи, заздравителя, който аз показах се маже на почистени от лак нокти задължително, защото идеята му е да проникне в самата нокътна плочка. Аз една седмица не слагах лак, сега когато сменям лака се намазвам и след като изсъхне, лакирам.
Освен че спряха да ми се цепят ноктите, започнаха да държат лака доста по-дълго. Преди се лакирам и на другия ден вече има пръсти с обелен лак, сега държи по 3-4 дни, което за мен е огромно постижение  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт