Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Where troubles melt like lemon drops

Количката ни е Пег Перего Плико 3 и търся чадър, който да става за този вид колички.
Цитирай

София

Peg Perego не правят чадърчета. Също исках да си купя, но вносителите казаха, че няма производство.
Следя темата, защото освен на чиполино и бертони, друга марка чадърчета не съм виждала.

Някакви идеи?
Цитирай

Гледах в каталога на  Premaman едни чадърчета и  се обадих да ги питам, дали според тях стават и за други колички. Според тях стават, но как да поръчам без да съм ги видяла.  Thinking  А нямам  възможност  да пътувам до София специално за това. Sad
Днес беше такава жега следобяд... Не мисля, че ще минем без чадърче през лятото. Въпреки големия сенник.
Цитирай

при любовта

не е вярно че не произвеждат ,просто не внасят ,защото са скъпи.Аз си купих от Германия ....с ДДС и транспортните разоди ми излезе 82 лв..Иначе е страхотно и няма нищо общо с Чиполоно или другите предлагани на пазара ,но си е въпрос на средства....за толкова се продават и колички  Sick
Цитирай

при любовта

оххх излъгах ...95.5 лв ми излезе ,забравих тяхното ддс Crazy
Цитирай

В сайта на фирмата не виждам да има чадър. За лятото има нещо като плосък навес, който се мести напред- назад, но не е мното голям.
От Германия мога да поръчам да ми донесат, но ще чакам още месец-два...
Може и друго чадърче да е. От друга марка.
Цитирай

Хубави чадърчета има на Bebe Confort и Play, в Малечко, цените са им сътоветно 50 и 35 лв. Много са качествени, дизайнът им е супер, нямат нищо общо с китайските чадърчета. За старата ни количка, която е Пег Перего бях купила Bebe Confort , не знам обаче дали е подходящ за вашите модели.
Цитирай

София

Хубави чадърчета има на Bebe Confort и Play, в Малечко, цените са им сътоветно 50 и 35 лв. Много са качествени, дизайнът им е супер, нямат нищо общо с китайските чадърчета. За старата ни количка, която е Пег Перего бях купила Bebe Confort , не знам обаче дали е подходящ за вашите модели.

Не ми хрумна изобщо. Ще се разходя да ги видя  Love
Цитирай

София

Има на ABC design /не знам как се пише точно/.Незнам ква пара са.Немси са-има ги в Бебемаркет.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.