Давате ли нещо друго за вечеря в 20.30 вместо АМ?

  • 1 056
  • 16
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 1 111
 Синът ми е на девет месеца и няколко дни, имам чувството, че АМ вечер не го засища, та въпросчето ми е с какво може да се замени и дали някоя от вас го прави?

# 1
  • Мнения: 27 524
Имаш чувството или не го засища? Радвай се, че пие АМ и не го замествай с друго. Ако наистина не го засища, добавяй в него малко оризова каша или бисквита.

# 2
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Защо не прабваш да му слагаш бисквита или бишкота към АМ вечер? Мисля, че е добре поне до две години да пият АМ - сутрин и вечер. Още повече, че при вас бебо не иска да го отказва. Моят съвет е да не му заместваш все още вечерното АМ.  Peace  bouquet

# 3
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Блондиии, писали сме едновременно!  Joy Hug

# 4
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Вечеря давам от преди 2 месеца, но след това си пие АД.А преди това си беше вечер само на мляко.

# 5
  • Мнения: 649
и при нас беше така някъде в началото на 9 месец.... пиеше си АМ-а в 20.00-20.30, но после към 1.00-2.00 се буди и е гладен   Twisted Evil аз започнах да му давам млечна каша, обаче вместо с вода си я правя с 200 мл АМ и му я давам- така хем и АМ-а си яде, хем е наяден и спи до сутринта ( 6.00)  Blush тогава също пие АМ, но вече "чист" от шише

П.П. кашите на ХИП го засищат повече от тези на Хумана  Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 46 439
На тези месеци ядеше около 20 ч. и след това преди лягане в 24 ч. Засищаше го за 7-8 часа.

# 7
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
От 7-ми месец започнах да слагам бисквитка в млякото, за да го сгъстя, че ми отказва шише, а и защото яде 4пъти на ден. От скоро започнах да давам супата от кухнята с малко сухар и АМ, че й втръсна май все мляко и започна да ми го отказва.

# 8
  • Русе
  • Мнения: 99
И аз имах чуството,че не го засища само АМ и започнах да слагам по една бисквитка в него.Но се получи обратния ефект-започна да се върти и да се пробужда през ноща.Затова пак му го давам чисто и спи непробудно до 5 сутринта,когато пак си пие мляко.

# 9
  • Мнения: 46 439
... започнах да слагам по една бисквитка в него.Но се получи обратния ефект-започна да се върти и да се пробужда през ноща ...

И при дъщеря ми стана така, отвряше й апетита.

# 10
  • Мнения: 2 936
Синът ми е на девет месеца и няколко дни, имам чувството, че АМ вечер не го засища, та въпросчето ми е с какво може да се замени и дали някоя от вас го прави?
по-колко Ам?

# 11
  • Мнения: 5 299
Аз изобЩо не давам вечеря на Викториа. Ляга си към 20 ч с 250 мл АМ. Като и дам неЩо за вечеря след това не иска да си пие млякото, и за това не и давам ниЩо. А обяда и е към 15 ч.

# 12
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Увеличи грамажа на АМ или можеш да даваш малко супичка и след това АМ  Grinning

# 13
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Аз давам някаква супичка, а точно преди лягане давах и АМ.
Отскоро не давам АМ вече, изтеглила съм вечерята малко след 8 и към 9 той заспива без млякото

# 14
  • Мнения: 1 111
Повече от 150-160мл. не пие.
можеш да даваш малко супичка и след това АМ  Grinning
Ей това ще пробвам!Мерси!

# 15
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Преди месец спрях да кърмя. Но беба си хапва вечер/и преди това съм и давала-даже повече Laughing/. Вечеря, къпане и заспива с АМ. Изпива дозата, която е на кутията/210 мл вода+7 м.л. мляко/. Така си заспива-след като изпие шишето Laughing

# 16
  • Мнения: 1 150
Давам супа и след това АМ

Общи условия

Активация на акаунт