Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

In transit

Снощи четох една тема, в която бяхте споменали за ампули и крем на Academie, които намалявали/забавяли  растежа на космите. Моля ви, споделете наблюдения, дори и за други марки, които сте ползвали и резултата от тях.
Аз лично преди години бях ползвала един крем на Klorane  и като, че ли имаше лек ефект  Thinking Поне миришеше страхотно и овлажняваше кожата перфектно  Wink
Цитирай

Пазарджик

Не съм чувала досега за такова нещо, но не се изненадвам.
А тези ампули ако се пият или инжектират дали няма да останат хората и без косми на главата. 35
Цитирай

До хладилника, който обичам

Суис Формюла има такъв лосион за тяло, на прилична цена - провери в м-н Бонжур.
Цитирай

ив ро6е имат такав продукт,но аз сам мн скепти4но настоена но си го вземи ако не друго поне пражи кожата страхотна и мири6е много добре Laughing
Цитирай

Варна

Аз ползвам такъв лосион на "Ейвън" и съм доволна - определено има ефект. Сега си взех и рол-он с такова предназначение.
Цитирай

on the beach

Аз ползвам такъв лосион на "Ейвън" и съм доволна - определено има ефект. Сега си взех и рол-он с такова предназначение.
хм найстина ли от Ейвъна има ефект?Я  и някой друг да каже..има ли  и др доволни?
Цитирай

In transit

Аз от Ейвънския не съм забелязала никакъв ефект, явно си е до човека Sad
Цитирай

И аз имам на Ейвън, ама мога да кажа за него само че мирише хубаво и овлажнява кожата, тъй като съм много несериозна и не се мажа редовно  newsm78 Това е от личния ми опит, но една приятелка го ползва редовно,вече е изхабила поне 3-4 шишета и каза,че космите на краката и растат значително по-бавно . Така че който иска може да пробва
Цитирай

Севлиево

хм найстина ли от Ейвъна има ефект?Я  и някой друг да каже..има ли  и др доволни?

И при мен има ефект Peace Мажа се след епилация и съм много доволна  bowuu
Цитирай

sofia

И при мен има ефект Peace Мажа се след епилация и съм много доволна  bowuu

Аз също ползван на Ейвън цялата серия и съм доволна Peace
Цитирай

Бургас

Аз ползвам крема на COLLIN за забавяне растежа на космите. Ползвам го от 3г. след електроепилация на горна устна, може би забавя растежа, но не очаквай чудеса.
Цитирай

Пловдив

Аз съм много- много не вярвам на тези кремчета. Изпробвала съм някои.. консултирала съм се за други с приятелки, но резултата е... никакъв.
Цитирай

София

още един глас за Ейвънските продукти от тази серия
Цитирай

Шопия

А на мен Ейвън ми "помага" за неправилния растеж на конците. Подвиват се под кожата и ми създава ядове.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.