Yves Rocher ???

  • 5 919
  • 63
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 932
Дори не съм сигурна има ли изобщо косметика, съпоставима с Yves Rocher .

Като компромис между цена и качество или изобщо  newsm78

# 46
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
Дори не съм сигурна има ли изобщо косметика, съпоставима с Yves Rocher .

Като компромис между цена и качество или изобщо  newsm78

Simple Smile Като качество. За цена може да се спори. Доста скъпа козметика.

# 47
  • Мнения: 803

за грим незнам-не съм ходила никога,но ако искаш вечерта когато се прибера в нас ще видя Wink
кола маска-цели крака-18лв
интим-10лв
почистване на лице-20лв
довечера ще пиша по-подробно Hug

Мерси  bouquet

# 48
  • Мнения: 258

за грим незнам-не съм ходила никога,но ако искаш вечерта когато се прибера в нас ще видя Wink
кола маска-цели крака-18лв
интим-10лв
почистване на лице-20лв
довечера ще пиша по-подробно Hug

Мерси  bouquet

за нищо  bouquet

# 49
Anticelulitnite losioni dobri li sa?

# 50
  • Мнения: 601
Взех си околоочния Inositol и съм много доволна. Лек е и засега ми върши добра работа. Хвърлих око на един ФДТ . Ако някой го е ползвал, ще се радвам да сподели отзиви.

# 51
  • Мнения: 3 835
Преди 10-тина години си имах два любими продукта - лосионче за смесена кожа и лосион за почистване на околоочен грим. После обаче ги спряха. Оттогава нищо не ми е допаднало.
Кремът от сегашната зелената серия за мен е гола-вода - нито фактор, нито матиране. Пари на вятъра. Този за Т-зоната ми хареса. Към ензимната серия се оказа, че съм алергична. От ароматите нито един не ми е допаднал.
А и "консултантките" на Витошка се мислят за голяма работааа. В Бонжур са готини, оттам съм пазарувала.

За мен цените на козметиката са прекалено високи за това, което предлагат. Crossing Arms

# 52
  • Мнения: 5 577
Аз имам черен молив за очи, много е траен и не се размазва, и е наистина много черен.

# 53
  • Мнения: 4 390
BIO SPECIFIC Nutrution (body care) 3 в 1 не е лош.
И едно кремче с лайка.
Серията им про-ретинол не ми хареса изобщо.
Като цяло не съм фен.

Дори не съм сигурна има ли изобщо косметика, съпоставима с Yves Rocher .

За коЗметика от кой клас говориш?  Stop


# 54
  • Мнения: 4 621
Ползвала съм кремове и маски за лице и съм доволна. Не си спомням обаче цените Thinking

# 55
  • Мнения: 5 317
Имах една серия с аромат на люляк-тоалетна вода,душ гел и лосион за тяло,която никак не беше лоша.

# 56
  • Мнения: 258
мисля тези дни да си взема това: http://www.yvesrocherusa.com/control/product/~category_id=M00005 … ~product_id=74205

вчера го гледах и е невероятен-много е приятно-като крем е и придаова блясък на кожата bowuu

Последна редакция: пт, 26 май 2006, 16:24 от kopche

# 57
  • Бургас
  • Мнения: 5 918
никак не е честно. Много харесах този парфюм в Бонжура и реших да си го взема тези дни, а като го видях в сайта почти на половин цена.... да чакам ли промоция и дали ще направят newsm78. Парфюма не е някакъв ужасно скъп - 51 лв е , но пък в сайта е 18 долара и ... Thinking

# 58
  • Мнения: 224
И аз сам пробвала доста от продуктите на Ив Роше.Честно казано съм много доволно,особно от антицелулитня крем,съчетан с 20 мин.упражнения всеки ден и резултатът беше налице.Това което не харесвам е Eye Make Up Remover-а.Ползвам такав на L`Orеаl и сам хиляди пъти по-доволнa.Аз съм регистрирана като клиент и мога да кажа че  цените са доста добри в повечето случаи.Като цяло съм доволна Peace

# 59
  • САЩ
  • Мнения: 323
...защото нали се водят за натурално козметика, а не като останалата, която е май 100 % химикал нищо че пише еди какви си екстракти....

Трябва да се четат етикетите. Това, че продуктите на Yves Rocher съдържат растителни екстракти, съвсем не означава, че са натурална козметика, напротив, ето съдържанието на един от тях, но всичките им продукти са такива:
Spa Energie Vegetale Massaging Body Refiner на Yves Rocher съдържа Water, alcohol denat., dimethicone, sodium mannuronate methylsilanol, Paullinia Cupana seed extract, propylene glycol, isododecane, glycerin, caprylic/capric triglyceride, caffeine, PEG-100 stearate, sodium lactate methylsilanol, polyethylene, butylene glycol, cetearyl alcohol, Carapa Guaianensis seed oil, glyceril stearate, Acer проценaccarinum extract, aminomethyl propanol, stearyl alcohol, fragrance, acrylates, ceteareth-33, salicylic acid, PVP/dimethylaminoethylmethacrylate copolymer, xantan gum, tocopheryl acetate, tetrasodium EDTA, Panax Ginseng extract, methylparaben, escin, allantoin, potassium glucuronatе, magnesium gluconate, zinc gluconate, manganese gluconate, calcium gluconate.

Докато ето пример за натурална козметика, evening primrose overnight creme  на Burt's Bees съдържа: sweet almond oil, beeswax, rose water, vegetable glycerin, sesame seed oil, evening primrose oil, rsehip seed oil, aloe barbadensis leaf juice, avocado oil, vit. E, grapefruit seed extract, rose oil, lavender oil, ylang yilang oil, tocopherol, rosemary extract, beta carotene, sodium borate, glucose and glucose oxidase and lactoperoxidase (sugar and natural enzymes).

Също трябва да се има предвид, че % съдържание намалява колкото по-назад в списъка  е съставката. Мисля, че не е нужно да си химик за да прецениш колко са натурални продуктите на Yves Rocher.

Общи условия

Активация на акаунт