Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора

Пловдив

Моля препоръчайте ми Боди лосион или боди милк за суха кожа. Кожата на краката ми е направо на люспи и все не мога да улуча на крем.
Благодаря.
« Последна редакция: чт, 18 май 2006, 13:16 от nadiagen »
Цитирай

В.Търново

Пробвала ли си на Нивеа? По-скоро млякото,защото е по-мазно от лосиона.
Цитирай

Белгия/София

На Дав има за суха кожа и е много добър и не е скъп. От Нивеа не съм очарована, лепне ми.
Цитирай

Варна

Пробвай на Ейвън-има един лосион за тяло с витамини,голяма разфасовка(400мл),страхотен е и е доста изгоден като цена newsm10
Цитирай

РусЙе

Пробвала ли си на Нивеа? По-скоро млякото,защото е по-мазно от лосиона.
И аз ти препоръчвам млякоото на Нивеа. Лосиона не е за суха кожа, и няма да ти свърШи работа, но млякото е доста мазно и е страхотно. Като цяло Боди милк_а е по мазен от лосиона. bowuu
Цитирай

Аз си взех новия крем-лосион на Nivea  с витамин Е, гинко-билоба, масло от ший и съм много доволна! "люспите" изчезнаха   Very Happy
Цитирай

Варна

А,знаеш ли какво още се сетих:гел-олиото на Джонсън за бебета(дето се маже на мокра кожа).И аз имам много суха кожа и определено ми помага след баня.А може за всеки ден да се мажеш с мляко или лосион,но тя от олиото кожата просто не изсъхва до следващия душ  bouquet
Цитирай

Finland

Тъмно синьото боди милк на Нивеа  Peace
СъЩия проблем си имам, само то ме спасява...През лятото минавам на по леко мляко след сутреШния дуШ (тъмносинята нивеа само вечер), но не лосион, заЩото не ми е достатъчно.

Сега са пуснали на Dove един, с кератин и моркови...ПодходяЩ за по бързо почерняване, изнендваЩо достатъчно мазничък е   bouquet
Цитирай

Plovdiv

Eudermol 8 на Талодерма!Прави чудеса,а и е специално за суха и много суха кожа.Не вярвах,че български продукт ще е толкова ефикасен... но е факт. newsm10
Цитирай

на Ив Роше има страхотни млека за суха кожа newsm10
Цитирай

На Талодерма-Еудермол 8;
Цитирай

София

Пробвай на Ейвън-има един лосион за тяло с витамини,голяма разфасовка(400мл),страхотен е и е доста изгоден като цена newsm10

много е готин да.по време на бременността се цапотех и с него....
Цитирай

Моля препоръчайте ми Боди лосион или боди милк за суха кожа. Кожата на краката ми е направо на люспи и все не мога да улуча на крем.
Благодаря.

И можеш м/у другото да си поправиш и заглавието на темата. Wink
bOdy Без лоши чувства. Flutter
Цитирай

Варна

Бебешкия гел на Джонсън.....мнооого съм доволна от него, кожата става като кадифе. В банята ми има поне оше 7-8  лосиона за тяло на различни парфюми, но това е най-доброто,което съм пробвала
Цитирай

Пловдив

Цитат
И можеш м/у другото да си поправиш и заглавието на темата. Wink
bOdy Без лоши чувства. Flutter

Embarassed Embarassed Embarassed
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора