Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Живеещи в чужбина
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора

Бусманци

Привет на мацките!  Very Happy

Ето един линк за вас, може да ви е интересен и полезен.

http://www.emigrant-bg.com/
Цитирай
Благодаря! Ще го прегледам и най-вероятно ще го препоръчам.
Цитирай

Italia

Благодарско Прокопи  Hug  bouquet
Цитирай

много хубаво е направен сайта, ама за Испания няма нищо  Sad
Ти къде се загуби? Прибра се в Родината и забрави за нас  Crossing Arms
Цитирай

Cтраната на лалетата...

Интересна страничка! Благодаря  bouquet
Цитирай

в шоки-land

благодаря и а3 bouquet  bouquet  bouquet
Цитирай

в шоки-land

sega razgledah po-podrobno....iimame daje kulturni subitia w kraq na mai  newsm44 newsm44 newsm44
Цитирай

usa

Благодаря, Деметра, и на мене много ми хареса   bouquet! При това предлагат RSS, за мързеливите като мене, които обичат новините да им идват на крака, без да им задръстват пощенските кутии  Love.
Цитирай

Бусманци

много хубаво е направен сайта, ама за Испания няма нищо  Sad
Ти къде се загуби? Прибра се в Родината и забрави за нас  Crossing Arms

Ще трябва да проверим, защо така Испанията липсва!  Smile

А за загубването... ъмм, всъщност да - усилено се опитвам да забравя за вас  Blush
Просто, защото Родината и аз нещо не можем да се сработим от доста време насам. Затова се опитвам да не поглеждам назад и така, без да искам не поглеждам и тук  Embarassed

Макар, че искам да ви уверя, че аз наистина много се старая с това за сработването. Ама много, честно! Обаче таман, като си помисля, че съм успяла вече, вземе, че ми се случи някоя случка като тая тука и - айде обратно в първи клас.

amei - че, какво стана при вас, бре?  Very Happy Какви са тия алпинисти по главата ти? Аз все още имам чувството, че си в 40 и не знам си коя си седмица и всички дружно се напъваме барем вземе, че потръгне, а то вече по главата ти се катери!  Very Happy 

Прокопи!!!, утре на Малпенса в ранни зори и да не го изпуснеш, че ще трябва да го поеме Niki1  Very Happy

блажка, радвам се, че ти харесва. Ще предам на авторката    bouquet

Цитирай

usa

хубав е сайта, ама защо щатите са ограничени само до чикаго  newsm78?
и вземи обуй чорапи на детето!!!

Цитирай

спретната къщурка край селО Сливен

Ехе...кой се появил - гордата мЪжка майка... Hug
Мила Деметра  все за теб се сещам като си помисля дали искам трето дете Mr. Green

Прегръдки и целувки на славните юнаци Wink и благодарско за сайта  bouquet
Цитирай

Бусманци

и вземи обуй чорапи на детето!!!

и топлинки!!!

Мила Деметра  все за теб се сещам като си помисля дали искам трето дете Mr. Green

Дотук добре. Но какво се случва с искането след сещането? Надявам се, че не преминава в неискане  Very Happy
Прегръдки и целувки и на вас   bouquet

Цитирай

Макар, че искам да ви уверя, че аз наистина много се старая с това за сработването. Ама много, честно! Обаче таман, като си помисля, че съм успяла вече, вземе, че ми се случи някоя случка като тая тука и - айде обратно в първи клас.

Четох я аз темата  Wink и бях сигурна, че си ти  Smile не можеш да бъдеш анонимна, просто стила ти е уникален Smile
Съжалявам, че има толкова спънки по пътя на сръботването, но явно това е реалността, колкото и да не го признаваме и да се заблуждаваме  Tired
Цитирай

А за загубването... ъмм, всъщност да - усилено се опитвам да забравя за вас  Blush
Просто, защото Родината и аз нещо не можем да се сработим от доста време насам. Затова се опитвам да не поглеждам назад и така, без да искам не поглеждам и тук  Embarassed

Тъй, тъй, значи - първи клас. Докога ще завтаряме бе сестро?  Mr. Green  Whistling
Четох я темата и много се чудех да се смея ли, да плача ли? Не ти ли дойде на акъла да си разделите по на чашка с персонала остатъка от бутилката?  ooooh!
Благодарско за свежия полъх на родно и за сайта!  Hug
Цитирай

Прокопи!!!, утре на Малпенса в ранни зори и да не го изпуснеш, че ще трябва да го поеме Niki1  Very Happy

Това не го разбрах, може ли пояснение.

Иначе разказа ти е страхотен, поздравления и по- малко "забавления" на родна земя Smile
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора