Педиатър в 20-та поликлиника

  • 759
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 169
Моля, препоръчайте ми някого.

Изискванията са:

1. добър лекар
2. договор с НЗОК
3. посещения в дома в случай на нужда

Предполагам, че този идеален случай е твърде трудно осъществим, затова моля да ми препоръчате поне някого в 20-та поликлиника, когото да ползвам за детска консултация, ваксини и т.н.

И като краен вариант - кой е в черния списък - ще ми се да имам предварителна информация, да не се случи така, че да попадна на някой отявлен некадърник.

Бебе Ани е на 10 дни.

Благодаря!
 Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 298
Д-р Шекерова - не знам дали ще отговори на всичките ти изисквания. Аз не разчитам само не нея- в смисъл, че ако има нещо, ще се консултирам поне на още едно място. Иначе, нея я препоръчват мами от форума. Общо взето е за дългото кърмене и по-късното захранване. Тел. и е 0888 242289.

# 2
  • София
  • Мнения: 626
Калоян е при д-р Томов и съм много доволна. И той е за късното захравване.

# 3
  • София
  • Мнения: 11 703
Калоян е при д-р Томов и съм много доволна. И той е за късното захравване.
Имам позната,чието детенце е при него и детето е захранено по старата /българска/ схема на захранване!

# 4
  • София
  • Мнения: 2 210
Калоян е при д-р Томов и съм много доволна. И той е за късното захравване.
Имам позната,чието детенце е при него и детето е захранено по старата /българска/ схема на захранване!
Аз за него по-скоро лоши неща съм 4ула....

# 5
  • София
  • Мнения: 626

Имам позната,чието детенце е при него и детето е захранено по старата /българска/ схема на захранване!
Калоян е по късната методика. Какъвто и проблем да сме имали до сега винаги съм била доволна от лечението. Според мен се интересува от новостите. Препоръча ми го лекар, чието дете е при него. Чувала съм оплаквания от това, че е малко особен като характер, но всеки си има особености.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=61080.msg1113996#msg1113996
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=36216.msg691740#msg691740

Общи условия

Активация на акаунт