Козметично студио (в София) :)

  • 2 652
  • 14
  •   1
Отговори
Здравейте,мили мами.
Понеже виждам,че сте много опитни и давате добри съвети,искам да ви попитам нещо.
Ще ми препоръчате ли някой козметичен салон в София,където козметичките са добри и могат да ме предразположат да се чувствам добре,докато ми правят кола маска на интимните части,крака,подмишници и оформяне на вежди? Вие къде ходите?
Може би има много такива теми,но просто нямам мреме да преглеждам назад Simple Smile
Благодаря Simple Smile

# 1
Ееее никоя ли не може да ми помогне Sad

# 2
  • Мнения: 258
Здравейте,мили мами.
Понеже виждам,че сте много опитни и давате добри съвети,искам да ви попитам нещо.
Ще ми препоръчате ли някой козметичен салон в София,където козметичките са добри и могат да ме предразположат да се чувствам добре,докато ми правят кола маска на интимните части,крака,подмишници и оформяне на вежди? Вие къде ходите?
Може би има много такива теми,но просто нямам мреме да преглеждам назад Simple Smile
Благодаря Simple Smile

горещо ти препоръчвам Ив Роше Hug

# 3
  • Мнения: 258
ти от кои процедури се интересуваш?

# 4
Най-вече се интересувам от кола маска на интимните части-от триъгълника до ануса ако е възможно...е може и не чак толкова натам Simple Smile


Здравейте,мили мами.
Понеже виждам,че сте много опитни и давате добри съвети,искам да ви попитам нещо.
Ще ми препоръчате ли някой козметичен салон в София,където козметичките са добри и могат да ме предразположат да се чувствам добре,докато ми правят кола маска на интимните части,крака,подмишници и оформяне на вежди? Вие къде ходите?
Може би има много такива теми,но просто нямам мреме да преглеждам назад Simple Smile
Благодаря Simple Smile

горещо ти препоръчвам Ив Роше Hug



Ив Роше къде се намира?

# 5
  • Мнения: 289
Здравейте,мили мами.
Понеже виждам,че сте много опитни и давате добри съвети,искам да ви попитам нещо.
Ще ми препоръчате ли някой козметичен салон в София,където козметичките са добри и могат да ме предразположат да се чувствам добре,докато ми правят кола маска на интимните части,крака,подмишници и оформяне на вежди? Вие къде ходите?
Може би има много такива теми,но просто нямам мреме да преглеждам назад Simple Smile
Благодаря Simple Smile

горещо ти препоръчвам Ив Роше Hug

 newsm10 а Витошка. Откакто отидох един път - само там! Единствения проблем като затвориха Витошка е с ходенето с кола дотам, ама нейсе - ще се мъчим smile3518

# 6
  • Мнения: 258
Най-вече се интересувам от кола маска на интимните части-от триъгълника до ануса ако е възможно...е може и не чак толкова натам Simple Smile


Здравейте,мили мами.
Понеже виждам,че сте много опитни и давате добри съвети,искам да ви попитам нещо.
Ще ми препоръчате ли някой козметичен салон в София,където козметичките са добри и могат да ме предразположат да се чувствам добре,докато ми правят кола маска на интимните части,крака,подмишници и оформяне на вежди? Вие къде ходите?
Може би има много такива теми,но просто нямам мреме да преглеждам назад Simple Smile
Благодаря Simple Smile

горещо ти препоръчвам Ив Роше Hug



Ив Роше къде се намира?

на Витоша-близко е до Дика и е срещу Капаска...нещо не обясних добре но ще го намериш

# 7
  • Мнения: 258
ето линк за повече информация bowuu
http://www.vitosha-boulevard.com/bg/rocher.html

# 8
Благодаря ви! Много сте любезни!
Имам само още един,последен въпрос...
По-голямата ми дъщеря...съзряваща е...уместно е да кажа годините й-13,бих искала и нея да я взема заедно с мен за същите процедури,защото разбрах,че се обезкосмява с депилатори.За мен по-добре е да свикне с кола маска-най-доброто решение за нея...та въпроса ми е уместно ли е да я взимам с мен там? Може би малко се отклонявам...

# 9
  • Мнения: 258
Благодаря ви! Много сте любезни!
Имам само още един,последен въпрос...
По-голямата ми дъщеря...съзряваща е...уместно е да кажа годините й-13,бих искала и нея да я взема заедно с мен за същите процедури,защото разбрах,че се обезкосмява с депилатори.За мен по-добре е да свикне с кола маска-най-доброто решение за нея...та въпроса ми е уместно ли е да я взимам с мен там? Може би малко се отклонявам...

да,мисля че е много добра идея!
аз самата съм на16 години и мисля че идеята е много добра,защото така след време ще свикне с болката и космите и ще и растат доста по-малки и по-бавно Wink

# 10
  • Мнения: 91
В София в Дианабад в спортен хотел Диана 1 -партера.Г-жата е изучена в Австрия и Германия и се чувстваш в Европа.Има такава апартура и само да видиш леглото й !Трябва да се запишеш предварително.Мисля и ,че е единствена да работи медицински педикюр.Тел. е 0886 91 65 17

# 11
  • София
  • Мнения: 4 966
В София в Дианабад в спортен хотел Диана 1 -партера.Г-жата е изучена в Австрия и Германия и се чувстваш в Европа.Има такава апартура и само да видиш леглото й !Трябва да се запишеш предварително.Мисля и ,че е единствена да работи медицински педикюр.Тел. е 0886 91 65 17

A kak са цените там? newsm78

# 12
В София в Дианабад в спортен хотел Диана 1 -партера.Г-жата е изучена в Австрия и Германия и се чувстваш в Европа.Има такава апартура и само да видиш леглото й !Трябва да се запишеш предварително.Мисля и ,че е единствена да работи медицински педикюр.Тел. е 0886 91 65 17

A kak са цените там? newsm78



Препоръчвам ти KMN beauty center в Лозенец - 9620173. Колата им е много добра особенно тази за чувствителните зони - триъгълник и мишници. При тази кола не се използват ленти, а се дърпа директно със самата кола. Кола на цяло тяло е 35лв.

# 13
  • Мнения: 1 005
preporu4vam kozmeti4kata vav fitnes centar qlta-v podleza na sofiiskiq universitet,kazva se bobi i ve4e dulgi godini hodq pri neq:)

# 14
Zdravei!Ami vednaga ti prepory4vam centyr za krasota Victoria 5-namira se na ulica Djovani Gorini14-sre6tu ispanksata gimnazia-mislq 4e 6te te predrazpolojat-daje sym sigurna:)Moje da probvash pone:)i ako si dovolna hodi pak-ako ne prodylji s tyrseneto:)no mislq 4e 6te si o4arovana:)a telefona e 8435077

Общи условия

Активация на акаунт