Страхотен магазин за обувки

  • 11 255
  • 43
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Sofia
  • Мнения: 6 899
Днес го открих намира се на Братя Миладинови в отсечката между Т.Александров и Стамболийски.Нов е ,работи от 2 седмици.Има страхотни детски обукви, бразилски са.Цени между 20-40лв.Имаше и чорапче с подметка отдолу(като на Найк) по 17лв до 19-ти номер,сандали и затворени обувки. Казват се Bibi

# 1
  • Мнения: 148
Благодаря за идеята! Ще го посетя скоро. В събота обикалях с дъщеря ми магазините за детски обувки, но аз ли съм претенцезиозна или всичко е супер еднотипно, нищо не ни хареса. А обувките от естествена кожа ли са? Защото цените ми се виждат доста евтини, сравнени с Колев и Колев и другите подобни.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 6 899
доколкото аз можах да преценя да.Много са кукленски за момиче и съжалявам,че мойта има вече 6 чифта за лятото,иначе и аз щях да купя,но наесен с песен ще съм там Wink

# 3
  • Мнения: 148
Ще го видя непременно!

# 4
  • Мнения: 324
чоча, а обърна ли внимание дали има за по-големи деца, имам предвид 29-30-ти номер?

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 6 899
мисля,че имаше.Момичето тръгна да ми обяснява койе най-големия номер,но аз не я слушах много Embarassed.

# 6
  • София
  • Мнения: 137
Тези бразилски обувчици ги има и на Витошка в магазин Джуниър.
Много са бонбонести.
В петък ги гледах, но доколкото си спомням преобладаваха малките номера, до 22, примерно.

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 6 899
Със сигурност имаше и по-големи номера

# 8
  • Мнения: 8 447
Чоча,а да знаеш точния адрес,за да го намеря на картата? newsm78

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 6 899
не SadОтсечката е много къса,може би 200метра

# 10
  • Мнения: 8 447
не SadОтсечката е много къса,може би 200метра
Ще го открия!Мерси! Grinning

# 11
  • София
  • Мнения: 3 814
Благодаря за информацията!!!Още утре съм там!  bouquet
Чоча,а да знаеш точния адрес,за да го намеря на картата? newsm78
Извинявам се, че се намесвам, но мястото е много близо до Стамболийски и Хр.Ботев.

# 12
  • Мнения: 8 447
Благодаря за информацията!!!Още утре съм там!  bouquet
Чоча,а да знаеш точния адрес,за да го намеря на картата? newsm78
Извинявам се, че се намесвам, но мястото е много близо до Стамболийски и Хр.Ботев.
Горе-долу се сещам.Мерси още веднъж!

# 13
  • София
  • Мнения: 2 181
Марката на обувките не е ли Бикал
ето сайта
http://www.bical.com/site_gb/

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 6 899
Марката на обувките не е ли Бикал
ето сайта
http://www.bical.com/site_gb/
има подобни моделчета,но мисля,че не са те newsm78

# 15
  • Мнения: 3 216
Тези бразилските ги има и в Пловдив.Даже гледах точо това моделче от сайта -чорапчето с подметката,Самата подметка мирише на бонбони.Цената им беше 24 лв.

# 16
  • Мнения: 7 106
Точно днес купих на дъщеря ми за морето сандалки. Бразилски са и ми направи и на мен впечатление, че са ароматизирани  Grinning, миришат на ягоди и бонбони  Laughing . Струваха 12 лв. имаше още 4-5 моделчета (момичешки, че такива гледах) и бяха все от този тип-гумирани. незнам дали става въпрос за същите или дали са една фирма. На тези пише Grendha. Ето ги :

# 17
  • Мнения: 179
Тези бразилските ги има и в Пловдив.Даже гледах точо това моделче от сайта -чорапчето с подметката,Самата подметка мирише на бонбони.Цената им беше 24 лв.

Здравей! Ще кажеш ли къде в Пловдив си ги виждала?! Аз гледах едни бразилски в магазинчето на бул. "6-ти септември" /до Прелеза/, но цените бяха доста "соленички"!

# 18
  • Мнения: 1 327
Точно днес купих на дъщеря ми за морето сандалки. Бразилски са и ми направи и на мен впечатление, че са ароматизирани  Grinning, миришат на ягоди и бонбони  Laughing . Струваха 12 лв. имаше още 4-5 моделчета (момичешки, че такива гледах) и бяха все от този тип-гумирани. незнам дали става въпрос за същите или дали са една фирма. На тези пише Grendha. Ето ги :


Зори, ти тези откъде ги купи?

# 19
  • Мнения: 811
chocha
а за момченца имаше ли?

# 20
  • Мнения: 551
Да ви помоля да обясните по-точно къде се намира , защото нещо не разбрах съвсем точно. Става въпрос за София.Благодаря

Последна редакция: вт, 16 май 2006, 10:32 от krisi 1975

# 21
  • Мнения: 5 713
По въпроса за бразилските обувки, виждала съм такива на Бикал. Подметките пак са ароматизирани, но цените се движат около 30-на лв, поне тук в Бургас.

# 22
  • Мнения: 3 216
Тези бразилските ги има и в Пловдив.Даже гледах точо това моделче от сайта -чорапчето с подметката,Самата подметка мирише на бонбони.Цената им беше 24 лв.

Здравей! Ще кажеш ли къде в Пловдив си ги виждала?! Аз гледах едни бразилски в магазинчето на бул. "6-ти септември" /до Прелеза/, но цените бяха доста "соленички"!

Вьрвиш по Мария-Луиза в посока крьстовището на Източен,подминаваш Авеню и Дюарс и веднага след мебелния магазин завиваш на дясно(май че улицата се води Родопи).Вьв втората пряка пак в дясно се намира магазинчето-едно такова мьничко.Май не го обясних много добре,ако не си ме разбрала питай пак ще се пробвам. Embarassed

# 23
  • Мнения: 179
Тези бразилските ги има и в Пловдив.Даже гледах точо това моделче от сайта -чорапчето с подметката,Самата подметка мирише на бонбони.Цената им беше 24 лв.

Здравей! Ще кажеш ли къде в Пловдив си ги виждала?! Аз гледах едни бразилски в магазинчето на бул. "6-ти септември" /до Прелеза/, но цените бяха доста "соленички"!

Вьрвиш по Мария-Луиза в посока крьстовището на Източен,подминаваш Авеню и Дюарс и веднага след мебелния магазин завиваш на дясно(май че улицата се води Родопи).Вьв втората пряка пак в дясно се намира магазинчето-едно такова мьничко.Май не го обясних много добре,ако не си ме разбрала питай пак ще се пробвам. Embarassed


Благодаря ти! Разбрах те - аз дълги години работих в СИБанк и ми е познат района!   bouquet

# 24
  • София
  • Мнения: 3 814
Току що се връщам от магазина на БРАТЯ МИЛАДИНОВИ и съм разочарована.Всички обувки са изкуствена кожа, цените почват от 35лева. Единствено едни чорапки бебешки с твърдо стъпало бяха 17лева. newsm11Това е мойто мнение!Марката е BIBI-бразилски са.

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 6 899
Съжалявам,че си разочарована Sad.Не съм питала каква кожа са,но на мен ми заприличаха на естествена.

# 26
  • Мнения: 7 106
[Зори, ти тези откъде ги купи?

Елито, от Видин съм и ги купих от един спортен магазин. Но мотивът ми беше да ги носи по плажа и около басейните, за игра или разходка ще запарват със сигурност, все пак е гума. Миналата година съсипахме така едни на КиК на плажа и сега вземам мерки от рано  Simple Smile.

# 27
  • софия
  • Мнения: 25 110
Единствено едни чорапки бебешки с твърдо стъпало бяха 17лева. ....Марката е BIBI-бразилски са.
Бебешките са много сладурести и ги има и в един магазин - Моето бебе или нещо такова, на Пиротска (на спирката на 22, посока Константин Величков), но там цената им е 19 лв.
Надявам се не е прозвучало като реклама, а още инфо за тези които се интересуват.

Последна редакция: вт, 16 май 2006, 17:04 от zvanche

# 28
  • София
  • Мнения: 3 814

Тази цена е по- поносима,но 35-45лева за обувки изкуствена кожа ми се струват  много! Money

# 29
  • Мнения: 1 547
От около месец вече Кольо носи маратонки на Bical и съм много доволна. Летен модел, обясниха ми, че са от дишаща материя (което може би е вярно, защото не му се изпотяват краката) и май подметките миришат, но това ми е последна грижа. Няма особено богат избор на модели, за съжаление. Не съжалявам обаче, защото някак не ми се даваха 75 лв. за адидас. Ако пуснат нещо подходящо и хубаво, мисля да повторя. Струваха 30 лв.

# 30
  • София
  • Мнения: 98
Някой знае ли къде в София продават обувки BICAL. От каталога харесах едни чехли за по-голямо момиченце. Интересуват ме по-големи номера - 33-34. Благодаря!

# 31
  • София
  • Мнения: 3 597
Знам го магазина на Братя Миладинови. Той е точно срещу двора на училището. Още не съм влизала, но утре ще го проверя.

# 32
  • София
  • Мнения: 6 508
Eлито, сандалки като на Зори на щерката има в София в Стил 99 (3 десена са този модел), аз лично предпочетох другия с двете лепки, но има избор на поне 7-8 модела отворени и затворени гумени сандали и аз само за море и байсени ги купих - да ги ползват вместо джапанки.

# 33
  • Мнения: 302
Някой знае ли къде в София продават обувки BICAL. От каталога харесах едни чехли за по-голямо момиченце. Интересуват ме по-големи номера - 33-34. Благодаря!

Има в м-н Ламчо в Младост 3, също и в едно от детските магазинчета в ТЦ GM Sity пак в Младост до Билла.

# 34
  • София
  • Мнения: 3 597
Днес посетих магазина на Братя Миладинови. Много са сладурски обувките и симпатични, нооо всички са изкуствени. Момичето ме уверяваше, че няма да запарват крачетата, но някак за изкуствени обувки цена от 30 до 40 лв. ми се вижда много висока.

# 35
  • Мнения: 346
Има в м-н Ламчо в Младост 3, също и в едно от детските магазинчета в ТЦ GM Sity пак в Младост до Билла.
Patelina73 би ли казала по подробно къде се намират тези магазини? Аз скоро обикалях GM City Center и не можах да харесам никакви обувки....имаше само Колев и китайки Sick

# 36
  • Мнения: 5 140
Марката на обувките не е ли Бикал
ето сайта
http://www.bical.com/site_gb/

Да това са обувките и цените им варират от 20 до 40 лв.
Склада им е точно до този на Колев & Колев.

# 37
  • София
  • Мнения: 2 181
Да,аз знам че там е склада.И аз там съм ги виждала всички модели.Но в склада ни казаха че не могат да продават на дребно.
На теб да не би да са ти дали newsm78

# 38
  • Мнения: 302
Има в м-н Ламчо в Младост 3, също и в едно от детските магазинчета в ТЦ GM Sity пак в Младост до Билла.
Patelina73 би ли казала по подробно къде се намират тези магазини? Аз скоро обикалях GM City Center и не можах да харесам никакви обувки....имаше само Колев и китайки Sick

М-н Ламчо е в бл. 317, а това в ГМ Сити се казваше Палавници, ако не се лъжа. Там гледах каталога на Bical и собственичката каза, че ще  зареди, като се премести в по-голямо помещение пак в този център, което щяло да е скоро. Това беше преди около 3-4 седмици, затова си мислех, че вече има...

# 39
  • Мнения: 346
Има в м-н Ламчо в Младост 3, също и в едно от детските магазинчета в ТЦ GM Sity пак в Младост до Билла.
Patelina73 би ли казала по подробно къде се намират тези магазини? Аз скоро обикалях GM City Center и не можах да харесам никакви обувки....имаше само Колев и китайки Sick

М-н Ламчо е в бл. 317, а това в ГМ Сити се казваше Палавници, ако не се лъжа. Там гледах каталога на Bical и собственичката каза, че ще  зареди, като се премести в по-голямо помещение пак в този център, което щяло да е скоро. Това беше преди около 3-4 седмици, затова си мислех, че вече има...
  bouquet

# 40
  • София
  • Мнения: 98
Обувки на Bical  в "Младост" - София има в едно магазинче "Стаси и Ева" и се намира в новия търговски комплекс точно срещу ТСМ в Младост 2 (на последната спирка на автобус 306). То е от вътрешната страна и човек трябва да се загледа за да види табелата. Има почти всичко от каталога. Сандалките, които се предлагат в момента са от изкуствена кожа. Цените за по-големите номера са 30 лева, малките честно казано не погледнах. Продават и обувки на "Колев и Колев".

# 41
  • Мнения: 5 140
Да,аз знам че там е склада.И аз там съм ги виждала всички модели.Но в склада ни казаха че не могат да продават на дребно.
На теб да не би да са ти дали newsm78

Не , но ми предлагаха за магазина, а иначе на мен биха ми ги давали на серия цялата номерация от вид.

# 42
на BICAL обувки има и в едно магазинче в Дружба-2 срещу бл 266,дори и да няма номер на момента ги доставят за 24часа Hug

# 43
  • Мнения: 7 106
Ха, добре че някой се сети да върне темата, за да похваля въпросните обувки   Grinning. Търсих, търсих хубави обувчици за кръщенето на дъщеря ми и единствените които успях да харесам в нашият град бяха едно моделче на  Bical , много сладурско. Купих ги с ясното съзнание, че са изкуствена кожа, обаче тъй като ги купувах специално за повода, реших че ще ги прежаля, ако съвсем не струват. Моделчето беше тип сабо, със затворени пръсти и каишка около глезена, нещо подобно на това :


но са белички на съвсем малки розови капки. Изненада ме това, че след цял ден обута в тях, крачето не беше изпотено. Изобщо не запарва, явно кожата е обработена много добре, много е мекичка и крака не лепне за подметките. По този повод взех и едни сандалки, съвсем отворени  Grinning.
Та исках да кажа, че съм много доволна от тези обувки, и на есен ще вземем пак от тях маратонки имат страхотни моделчета  Peace.

Общи условия

Активация на акаунт