Страхотен магазин за обувки

  • 11 254
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 98
Някой знае ли къде в София продават обувки BICAL. От каталога харесах едни чехли за по-голямо момиченце. Интересуват ме по-големи номера - 33-34. Благодаря!

# 31
  • София
  • Мнения: 3 597
Знам го магазина на Братя Миладинови. Той е точно срещу двора на училището. Още не съм влизала, но утре ще го проверя.

# 32
  • София
  • Мнения: 6 508
Eлито, сандалки като на Зори на щерката има в София в Стил 99 (3 десена са този модел), аз лично предпочетох другия с двете лепки, но има избор на поне 7-8 модела отворени и затворени гумени сандали и аз само за море и байсени ги купих - да ги ползват вместо джапанки.

# 33
  • Мнения: 302
Някой знае ли къде в София продават обувки BICAL. От каталога харесах едни чехли за по-голямо момиченце. Интересуват ме по-големи номера - 33-34. Благодаря!

Има в м-н Ламчо в Младост 3, също и в едно от детските магазинчета в ТЦ GM Sity пак в Младост до Билла.

# 34
  • София
  • Мнения: 3 597
Днес посетих магазина на Братя Миладинови. Много са сладурски обувките и симпатични, нооо всички са изкуствени. Момичето ме уверяваше, че няма да запарват крачетата, но някак за изкуствени обувки цена от 30 до 40 лв. ми се вижда много висока.

# 35
  • Мнения: 346
Има в м-н Ламчо в Младост 3, също и в едно от детските магазинчета в ТЦ GM Sity пак в Младост до Билла.
Patelina73 би ли казала по подробно къде се намират тези магазини? Аз скоро обикалях GM City Center и не можах да харесам никакви обувки....имаше само Колев и китайки Sick

# 36
  • Мнения: 5 140
Марката на обувките не е ли Бикал
ето сайта
http://www.bical.com/site_gb/

Да това са обувките и цените им варират от 20 до 40 лв.
Склада им е точно до този на Колев & Колев.

# 37
  • София
  • Мнения: 2 181
Да,аз знам че там е склада.И аз там съм ги виждала всички модели.Но в склада ни казаха че не могат да продават на дребно.
На теб да не би да са ти дали newsm78

# 38
  • Мнения: 302
Има в м-н Ламчо в Младост 3, също и в едно от детските магазинчета в ТЦ GM Sity пак в Младост до Билла.
Patelina73 би ли казала по подробно къде се намират тези магазини? Аз скоро обикалях GM City Center и не можах да харесам никакви обувки....имаше само Колев и китайки Sick

М-н Ламчо е в бл. 317, а това в ГМ Сити се казваше Палавници, ако не се лъжа. Там гледах каталога на Bical и собственичката каза, че ще  зареди, като се премести в по-голямо помещение пак в този център, което щяло да е скоро. Това беше преди около 3-4 седмици, затова си мислех, че вече има...

# 39
  • Мнения: 346
Има в м-н Ламчо в Младост 3, също и в едно от детските магазинчета в ТЦ GM Sity пак в Младост до Билла.
Patelina73 би ли казала по подробно къде се намират тези магазини? Аз скоро обикалях GM City Center и не можах да харесам никакви обувки....имаше само Колев и китайки Sick

М-н Ламчо е в бл. 317, а това в ГМ Сити се казваше Палавници, ако не се лъжа. Там гледах каталога на Bical и собственичката каза, че ще  зареди, като се премести в по-голямо помещение пак в този център, което щяло да е скоро. Това беше преди около 3-4 седмици, затова си мислех, че вече има...
  bouquet

# 40
  • София
  • Мнения: 98
Обувки на Bical  в "Младост" - София има в едно магазинче "Стаси и Ева" и се намира в новия търговски комплекс точно срещу ТСМ в Младост 2 (на последната спирка на автобус 306). То е от вътрешната страна и човек трябва да се загледа за да види табелата. Има почти всичко от каталога. Сандалките, които се предлагат в момента са от изкуствена кожа. Цените за по-големите номера са 30 лева, малките честно казано не погледнах. Продават и обувки на "Колев и Колев".

# 41
  • Мнения: 5 140
Да,аз знам че там е склада.И аз там съм ги виждала всички модели.Но в склада ни казаха че не могат да продават на дребно.
На теб да не би да са ти дали newsm78

Не , но ми предлагаха за магазина, а иначе на мен биха ми ги давали на серия цялата номерация от вид.

# 42
на BICAL обувки има и в едно магазинче в Дружба-2 срещу бл 266,дори и да няма номер на момента ги доставят за 24часа Hug

# 43
  • Мнения: 7 106
Ха, добре че някой се сети да върне темата, за да похваля въпросните обувки   Grinning. Търсих, търсих хубави обувчици за кръщенето на дъщеря ми и единствените които успях да харесам в нашият град бяха едно моделче на  Bical , много сладурско. Купих ги с ясното съзнание, че са изкуствена кожа, обаче тъй като ги купувах специално за повода, реших че ще ги прежаля, ако съвсем не струват. Моделчето беше тип сабо, със затворени пръсти и каишка около глезена, нещо подобно на това :


но са белички на съвсем малки розови капки. Изненада ме това, че след цял ден обута в тях, крачето не беше изпотено. Изобщо не запарва, явно кожата е обработена много добре, много е мекичка и крака не лепне за подметките. По този повод взех и едни сандалки, съвсем отворени  Grinning.
Та исках да кажа, че съм много доволна от тези обувки, и на есен ще вземем пак от тях маратонки имат страхотни моделчета  Peace.

Общи условия

Активация на акаунт