Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора

София

Момичета, искам да ви питам, давате ли каши с какао? Как ги приемат децата ви? Освен, че им е вкусно, има ли странични неща като нервност например, нежелание за сън и други такива?
Цитирай

В детската кухня даваха крем с какао, но какаото беше малко и отражение не е имало. Peace
Цитирай
Ами аз давам на "Слънчо" -засега само два пъти.Много я хареса,набързо я излапа и засега нямаме странични реакции(освен че повече и се играе  Crazy)
Цитирай

Белгия/София

Не, не давам засега, а и смятам да държа шоколадовите изделия далеч от нас, поне първите години. Няма полза от тях, освен да ги хареса веднага и да иска да ги яде за сметка на по-полезни неща. Плодовете са достатъчно сладки, засега те са на дневен ред  Very Happy
Цитирай

варна

да давам,и от кашите на нестле (мляко с какао)и крем какао и пудинг шоколад.нямали сме проблем!
Цитирай

Smolyan

Да, давам. Не съм забелязала странични ефекти. Мисля, че какаовото съдържание е съобразено с възрастта на децата в кашите. Правила съм крем какао, също нямаше странични ефекти  Smile
Цитирай

Не давам. Кафе също не пие.
Цитирай

София

Не давам. Кафе също не пие.

И аз не давам... Наскоро обаче (годинка и 11 месеца) яде за пръв път шоколад и ... беше голяма веселба  Mr. Green. Но под годинката не съм давала какаови неща изобщо.
Цитирай

Paradise

Не давам и не смятам скоро да давам
Цитирай

София

Аз съм много против шоколада и подобните за малки деца.Смятам да ги държа далече от Калоян поне докато мога
Цитирай

давам му в различни неща, десертчето от кухнята често е с какао, дуетите на хип, кашите лека нощ и даже не съм забелязала да ги харесва чак много повече от плодовите неща например:) странични ефекти не сме имали:)
Цитирай

пред компютъра

Преди годинката съм му давала два пъти каша Лека нощ с шоколад и 1 кремче на Нестле с шоколад, но изобщо не ги хареса. Хапваше малко и край.  На мен доста ми се ослаждаха. Love Embarassed
След като стана на годинка съм давала нишесте шоколад от кухнята, но там много рядко го дават и него го яде.
Не съм имала никакви проблеми.
Цитирай

Му Кинд Оф Плаце

Не, не давам засега, а и смятам да държа шоколадовите изделия далеч от нас, поне първите години. Няма полза от тях, освен да ги хареса веднага и да иска да ги яде за сметка на по-полезни неща. Плодовете са достатъчно сладки, засега те са на дневен ред  Very Happy
Така ми е много лесно, цитирам, пък Блонди писала  Mr. Green
Цитирай

Bristol

Не, не давам какао. Баткото от време на време й дава да близне някой течен шоколад, но само зад гърба ми Wink
Цитирай

София

Да давам каши с какао на Милупа, давала съм и крем какао от кухнята. Не сме имали проблеми засега  Laughing
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора