Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 27 отговора

Вие всички сте млади жени с хубави дълги коси. А след овчото мазило - да не говорим LaughingНаистина няма по-хубаво украшение за жената ат красивата коса. Но до каква възраст, според вас? Кога идва момента когато лека-полека трябва да почнеш да скъсяваш?
Цитирай

Пловдив

Обичам жени с гъсти и средно дълги коси. Баба ми лека й пръст имаше чисто бяла коса до раменете , на едри вълни и пластове. Страшно добре седеше. Ако драстично започне да оредява тогава много късо почти мъжко. Та това харесвам аз.
Да не забравяме кумира на нашите майки София Лорен!? Very Happy
Цитирай

UK, Harlow/София

Няма определена възръст, на кой когато му писне, или няма време да я подържа.Преди бях с огромна, дълга и къдрава коса.Сега пари да ми дават няма да я пусна пак такава.Не, че не се харесвах, но така ми е по-леко на главата.
Цитирай

Белгия/София

Зависи най-вече дали й отива на жената дългата коса. Виждала съм жени на въздраст, на които им стои страхотно. Но е рядкост, наистина. Според мен около 50-те години вече е редно косата да е около раменете, по-надолу не върви някакси. Абе не знам, зависи. Не може май така да се каже.
Цитирай

При хората, които обичам

Майка ми носеше средно дълга коса до към 50г. Полека-лека започна да я скъсява. Сега косата и едва покрива ушите и и стои супер, но тя не е изгубила и един косъм - гъста и чуплива като на младини. Смятам, че и аз бих направила като нея, но всъщност не съм сигурна, че цялата ми коса ще оцелее Wink. Ако остане малко - ще се барна съвсем късо.
Цитирай

London, Sofia

Зависи най-вече дали й отива на жената дългата коса. Виждала съм жени на въздраст, на които им стои страхотно. Но е рядкост, наистина. Според мен около 50-те години вече е редно косата да е около раменете, по-надолу не върви някакси. Абе не знам, зависи. Не може май така да се каже.
Peace
Цитирай

София

онзи ден видях на улица една бабичка с дълга до кръста червеникава хубава коса. Не изглежда зле, само като я гледат хората в гръб може да заблуди някой мераклия  35
Цитирай

София

според мен си зависи от здравината на косата и от предпочитанията на главата.

като дете си бях наумила да нося къса коса и всички ме разубеждаваха - имах коса почти до кръста, руса (изсветляваше ми на кичури) и гъста. всеки казваше "носи си сега дългата коса, има време за подстригване и прически". е, не ги послушах съвсем, но няколко пъти си оставях косата да расте наистина на воля....
ден преди сватбата бях с коса почти до кръста, отидох и поисках да ме подстрижат късо за сватбата. до миналото лято косата ми беше дълга, но ми писна все да я връзвам и сега си ходя с гол врат... от 1-2 седмици пак ми се е приискала дълга коса.... аба разнообразие да има, косата ми расте бързо...

не съм убедена обаче, че на стари години ще съм непременно с къса коса. точно тогава ще имам време да поддържам грива и няма да се налага все да я връзвам... може да стана някое хипарско бабе...
Цитирай

гр.София

Ако косата е запазила здравината и гъстотата си, не виждам нищо лошо да остане дълга и след 50те. Много зависи също от причеката, цялостния стил на жената...Индивидуално е, едва ли може да се определи възраст за това.
Цитирай

като цяло обаче косата до раменете стои на стилно
всичко друго са пирги както казва майка ми
и ако погледнете холивудските актриси - имам предвид истинските звезди не парис хилтън например косите им са до раменете - кестеняви или руси. в тази връзка червеното за мен е адски безстилен цвят дори да е махагон. неслучайно много американки са ме питали - защо българките толкова много ходят с червени коси. явно ни е остатък от османците. на запад обаче се смята за екстравагантно и ...другото се сещате.
Цитирай

Някъде там...

Що пък дължината на косата да зависи от възрастта? Това са някакви предразсъдъци, според мен. Мисля, че няма значение възрастта, важното е жената да се чувства добре и да е щастлива.
Цитирай

най-шареното място

Не е въпрос на възраст според мен.
на настроение, начин на живот, стил и т.н по-скоро. с възрастта се скъсява обикновено заради времето, мъдростта и оредяването.
Ако късата коса стои добре и се чуствате добре, нищо не губите, дори и от 15 до 45 все така да сте...
На 7 ми отрязоха косата - 3см, на 18 го направих сама; пуснах коса за бала - покрих ушите с къдрички;
После все бях с поне до раменете поне. Миналата година пак се остригах.
Усешането за къса коса е прекрасно. Никакви грижи, лицето се вижда още по-добре, много повече време за каквото си поискаш.
След това лято сигурно ще пусна коса пак. НО аз не харесвам коса по-дълга от средата на гърба.
И после пак късо като пооредее /ако не ми писне преди това Smile/.
Косата си расте, разнообразието е хубаво нещо!
Цитирай

Аз също съм експериментаторка. Била с много къса и много дълга коса, варираща от тъмно-русо до синьо-черно. И ми е много чудно как някои жени остават цял живот с 1 прическа. Но тъй като не съм вече много млада почнах да се замислям дали да не поулегна.  Laughing
Цитирай

Някъде там...

Аз също съм експериментаторка. Била с много къса и много дълга коса, варираща от тъмно-русо до синьо-черно. И ми е много чудно как някои жени остават цял живот с 1 прическа. Но тъй като не съм вече много млада почнах да се замислям дали да не поулегна.  Laughing

Не е важно човек на колко години е, а как се чувства!  Hug
Цитирай

най-шареното място

Що ще улягаш на сила заради ЕГН-то? Smile
Косата трябва да е като за възраста на която се чувстваш!
нали за това най-много променяме, от емоции разни! Wink
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 27 отговора