Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 16 май 2006, 13:31 ч.

един въпрос (кристалчета в урината)

• 1 098
  • 6
  •   1
Отговори
Здравейте на всички мами.Извинявам се за въпроса може и друг пут да е имало такава тема ама не можах да намеря нищо та въпросът ми е :Какво значи 'кристалчета' в урината. Днес бях на изследвания и прочетох че пише кристалчета а незнам какво значи newsm78.Ако някой знае моля ви да ми отговори. Praynig

Последна редакция: ср, 17 май 2006, 11:56 от Reza

# 1
  • Мелбърн, Австралия
Не помня за какво ставаше дума, но не е нищо притеснително  Simple Smile

# 2
  • София
кристали пикочна киселина...Точно сега гледам резултата от урината на Калина и го пише - единични кристали пикочна киселина. И друг път се е получавало, но не е нищо обезпокоително!

# 3
Няма защо да се притесняваш,това е нормално.

# 4
  • Варна
киселинността на урината (или т.н. кристалчета) може да се повиши дори и от безобидно пиене на прясно изцеден сок от цитрусови плодове, или ако хапнеш повечко лимони примерно. Важно е дали има други влошени показатели - като повишени левкоцити, албумин и т.н. Тогава има основание за тревога, но ако са само кристалчета - не се притеснявай

# 5
Благодаря ви много за отговорите  bouquet4arovnica само кристали са всичко друго е наред

# 6
  • Варна
Е, значи нямаш грижи Simple Smile
Все пак ако имаше нещо тревожно те лекарите щяха да ти кажат.
Хайде със здраве!

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт