Здравейте, майчици!!! Вече сме си у дома.

  • 1 883
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 60
 Първо искам да благодаря на всички вас, които бяха до мен в дните преди операцията на Бобо и с вашата подкрепа ,ми дадохте сили да преживеем заедно с момченцето ми кошмарните моменти в болницата. Благодаря ви! През цялото време ,през тези две седмици в Пирогов ,аз чувствах, че сте с нас  Hug
 И така... операцията мина успешно - уретерчето вече е на мястото си. В момента има поставена DJ протеза , която трябва да се махне скоро, но тогава ще останем само за ден в болницата... слава Богу!  След това ще настъпи часът на истината, когато ще разберем дали бъбречето се справя със задачата си без чужда помощ ...  Praynig
 Сега искам да разкрия нещо и за мама djini ... Те в момента са в същото отделение с нейното момче, на което му престои операция. Тя изживява труден момент, затова, нека бъдем с тях макар и духом...  djini , с вас сме ! Вярваме и се молим да се приберете в къщи здрави!!! Praynig

# 1
  • Мнения: 2 327
Добре дошли Simple Smile
Радвам се че за сега всичко е наред, надявам се и занапред да е така.

# 2
  • Мнения: 4 414
браво на нашите герои!  bouquet
стискаме палци нещата да се развиват все така добре Praynig

на мама djini - нашата голяма  Hug, много сили и се  Praynig свичко да мине бързо и успешно !

# 3
  • София
  • Мнения: 9 848
Ех,Роси,как обичам да чета,че с някое детенце вече всичко е наред!Дано и занапред нещата бъдат все добре,да нямате такива преживявания.
На мама Джини желаем скоро и тя да се похвали,че всичко е минало и са си вкъщи! Hug

# 4
  • Мнения: 997
 Радвам се, че вече сте си у дома. Дано всичко лошо остане зад гърба ви.  Praynig

# 5
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Ех,Роси,как обичам да чета,че с някое детенце вече всичко е наред!Дано и занапред нещата бъдат все добре,да нямате такива преживявания.
На мама Джини желаем скоро и тя да се похвали,че всичко е минало и са си вкъщи! Hug

и аз така

# 6
  • Мнения: 1 710
 Hug Hug Hug Hug

Радваме се с вас!

# 7
  • Мнения: 1 193
  bouquet
Добре дошли у дома.Пожелавам всичко лошо да е зад гърба ви.
На мама Djini успех и стискаме палци.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 181
Браво Hug
Дано всичко е наред Praynig
Стискаме палци и за другото детенце Praynig

# 9
  • Мнения: 1 187
Роси пожелавам ти от все сърце Бобо да е здравичък, операцията да е била повече от успешна и бъбречето му да функционира правилно.  Praynig Стискам палци и момченцето на мама djini да премине успешно операцията, да са здравички и повече на никоя от вас да не се налага да изживявате ужаса дечицата ви да бъдат в операционната. Прегръщам те силно и изпращам топли целувки за двете ти прекрасни момченца.  Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 492
Роси, радвам се, че вече сте у дома и се надявам неприятностите за са зад гърба ти вече!Макар, че сме от един град не те познавам лично, но от 25ти април не съм спряла да мисля за вас и да се моля всичко да е наред!Целувки на дечицата! Grinning

# 11
  • Мнения: 60
Роси пожелавам ти от все сърце Бобо да е здравичък, операцията да е била повече от успешна и бъбречето му да функционира правилно.  Praynig Стискам палци и момченцето на мама djini да премине успешно операцията, да са здравички и повече на никоя от вас да не се налага да изживявате ужаса дечицата ви да бъдат в операционната. Прегръщам те силно и изпращам топли целувки за двете ти прекрасни момченца.  Heart Eyes
Благодаря ти мило кламерче  Simple Smile. Дано никога повече не ни се налага да изживяваме всичко това!Но както се моля за моетето детенце, така се моля и за всички останали душички, защото никое от тях не заслужава да премине през тези мъки!!! Както съм плакала за моето, така плаках за всяко едно детенце  Cry Не пожелавам и на най-големия си враг да премине през този Ад!!!
 Бъдете здрави !!! Поздрави и целувки на Вики и малкото ти ангелче! Hug

# 12
# 13
  • София
  • Мнения: 2 262
Роси много целувки и от нас!

# 14
  • Мнения: 14
БЛАГОДАРЯ ВИ!Жори е добре физически,но му е много трудно да приеме че лявият му бъбрек вече не е там CryНадявам се и вярвам че ще се справим PraynigЦелувам всички ВИ HugРоси прегръщам ви силно

Общи условия

Активация на акаунт