Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Искам да ходя на солариум, но се притеснявам дали няма да навреди на малкото ми бебче, тъй като го кърмя?
Цитирай

Искам да ходя на солариум, но се притеснявам дали няма да навреди на малкото ми бебче, тъй като го кърмя?

незнам честно казано...по-добре се консултирай с лекар,чела съм доста мнения където пише че не е вредно Wink
Цитирай

Вече в моята си приказка...

А защо не изчакаш естествените слънчеви лъчи? Те със сигурност няма да навредят на бебчо
Цитирай

И аз кьрмя и сериозно сьм се замислила за солариум.Ще почна от другата седмица живот и здраве.Ти сама трябва да си решиш дали да ходиш или не.И аз много питах и всеки различно казва-едни викат ходи,но си покривай гьрдите,другите викат недей.За това сама прецени дали да рискуваш.
Цитирай

London, Sofia

незнам честно казано...по-добре се консултирай с лекар,чела съм доста мнения където пише че не е вредно Wink
Peace
Цитирай

в мечтите ми

Няколко години подред ходех редовно на солариум - от април месец до септември - 2 пъти седмично. Поддържах страхотен тен и не ползвах никакво специално масло за солариум. Сега отчитам тази грешка - сдобих се с тъмти петна по гърба и лицето. Преди да започнеш - задължително консултация с лекар.
Цитирай

София, Борово

кърмене и солариум не са съвместими
Цитирай

кърмене и солариум не са съвместими
На същото мнение съм.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.