Nail art2

  • 62 087
  • 369
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 436
Момичета, чудех се в коя тема да потитам и реших тук в вашата темичка.
 
Имам няколко бели молива за маникюр. Не знам как точно и за какво да ги използвам. Пробвах върху крайната част на нокътя обаче не се оцветява равномерно и като сложа лак отгоре се бели бързо точно там. Не съм ги купувала специално все са ми били в комплектите лакове за френски маникюр. И се чуда как да ги ползвам. В всеки случай за ефект френски маникюр не стават според мен.
 
Някой ако има опит с такива моливи, моля да сподели. Ако не стават за нищо да ги мятам.

katyadjin белия ти прозрачен маникюр е разкошен много нежен наподобява акрил.

# 31
  • София
  • Мнения: 722
Този молив май се слагаше под нокътя... Thinking

# 32
Белият молив се слага ПОД ноктите. Но мисля, че това е в случаите, когато не се прави маникюр с лентички.

# 33
  • Мнения: 5 317
Белият молив се слага под върха на ноктите.След това се слага основа или безцветен лак.Някои моливи трябва леко да се навлажнят.

# 34
  • Мнения: 436
Мерси за отговорите момичета.  bouquet Май бях пробвала и под нокътя. Но  ефекта беше почти никакъв.
Друго си е с лентичките, става трайно. Ще ги захвърля тези моливи. А като гледам хората масово ги купуват и все съм се чудела.

# 35
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Много Ви благдаря, момичета за милите думи. Рисувам с едни такива писци, имаше изложени подобни в предната тема. Ще ви ги снимам скоро и ще Ви ги покажа със следващите ноки.
За съжаление не винаги си ги харесвам и съм в настроение за добри модели.

# 36
  • София
  • Мнения: 3 797
Не съм чела темата, та извинявайте, ако се повтарям Embarassed Чували ли сте за т.нар.принтер за нокти? Ето сайт, където можете да го видите  http://www.nail-painter.com/

# 37
Не съм чела темата, та извинявайте, ако се повтарям Embarassed Чували ли сте за т.нар.принтер за нокти? Ето сайт, където можете да го видите  http://www.nail-painter.com/

Видях, но самото оборудване е много скъпо.
Това е цената на принтера и консумативите без компютър. Не знам как е при вас, но тук за декорация на нокти професионален маникюрист взима не повече от 5лв. И много малко салони ще могат да си го позволят.

# 38
  • Мнения: 694
Ето едно предложение от мен с холограмен лак-нищо особенно,но стои много нежно.


# 39
# 40
  • Мнения: 1 708
lidiana,много нежен маникюрю!
Ето какво сътворих днес:

# 41


Има интересни неща, но снимките са ужасни.

Ето едно предложение от мен с холограмен лак-нищо особенно,но стои много нежно.

Това е моята декорация! Нежно и стилно - справила си се страхотно!

# 42
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818

Снимка-линк към последното ми творение - докато го снимам, кача и покажа минаха 7 дена почти, ама както и да е.

# 43
  • Мнения: 694
Много е нежно и красиво!!

# 44
  • Мнения: 1 558

Снимка-линк към последното ми творение - докато го снимам, кача и покажа минаха 7 дена почти, ама както и да е.
Да, наистина е много красиво, аз трябва да си направя нещо подобно, но в червено и златисто, защото скоро съм на сватба и ще ми отива много на тоалета.

Общи условия

Активация на акаунт