Адвантан крем...мнения

  • 26 610
  • 5
  •   2
Отговори
Здравейте, става въпрос за двумесечно бебе което е със много суха кожа и от два дни се е обринало почти цялото тяло...лекаря предписва Линола фет и Адвантан крем.Не е ли малко детето за да се маже с кортикостероиден крем и то по цялото тяло
Благодаря Ви

# 1
  • Мнения: 468
Адвантан е един от най - щадящите кортикостероидни препарати за външна употреба. Търси причина за обрива - твоята храна /преминава в кърмата/, перилен препарат, адаптирано мляко... Можеш да се обърнеш за съвет и в клуб "Алергии" в дир.бг.

# 2
  • Мнения: 544
малкият се изприщи към 3я месец,започнахме с линола фета,после с фенистил гел,като през цялото време поемаше и капки фенистил,накрая сле консулт с кожен /някъде към 7я мес/започнахме адвантан,но по-препоръка на педито намазвах обилно с меналинд/балсам/и слагах съвсем мъничко адвантан/колкото грахово зърно/и т.к кожата вече е омазнена си стигаше количеството.Нас само адвантана ни спасяваше,като гледах да не го ползвам повече от 10дни,после поддържах с меналинд,като пламне силен обрив пак адвантан и така.
Вече сме на 3год и да чукна на дърво всичко изчезна с магическа пръчка.
Успех  bouquet

# 3
  • Мнения: 4 358
...... Можеш да се обърнеш за съвет и в клуб "Алергии" в дир.бг.
Има линк в подписа ми  Peace

# 4
  • Мнения: 2 332
...... Можеш да се обърнеш за съвет и в клуб "Алергии" в дир.бг.
Има линк в подписа ми  Peace
Може и тук.

# 5
  • София
  • Мнения: 6 971
Миналата седмица мазах синът ми с Адвантан за първи път имаше някакъв обрив на коремчето, на второто намазване обривът изчезна, аз също не знаех каква е причината за обрив, но при нас имаше обринат много малък участък.

Общи условия

Активация на акаунт