помощ-синьо родилно петно!

  • 7 460
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 187
Моята принцеса откакто се е родила има синьо петно на дупето при опашката,голямо около монета от 1лв!Днес като попитах педито за тази синка,тя ми отговори,че е родилно петно и може никога да не се махне Cry Имали ли сте подобен проблем?Какво да правя?

# 1
  • Мнения: 1 107
Мъжът ми има такова родилно петно на ръката  Simple Smile
И да не се махне - много важно! Не се притеснявай и нищо не му прави на петното  Hug

# 2
  • Мнения: 7 474
И аз имам на д-то, хич не ми пречи, а и имайки предвид мястото кой ще и го гледа!

# 3
  • Мнения: 577
И моят бебко има такова петно на дупето,но от едната страна,аз хич не се притеснявам даже е хубаво и си ми харесва. Peace

# 4
  • Мнения: 11 505
Дъщеря ми две такива петна на дупето и то доста големи.В една книга прочетох,че се казват монголски петна и,че до 3-тата година може да изчезнат.Педиатърката ми потвърди. Peace

# 5
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
На мен педиатърката ми каза, че всички имат такива........Бях се уплашила да не съм го натъртила нещо  Crazy

# 6
  • Мнения: 2 353
  И моята има една "малинка" на крачето. Гледам на нея като на Божия целувка Hug

# 7
  • София
  • Мнения: 1 983
И моята дъщеря също е със синьо дупе, макар вече избледняващо синьо. А на едната бузка на д-то пък има едно синьо петно, все едно някой я е натиснал с пръст. Но и то почна да избледнява,
Имаше такава тема неотдавна. Потърси я и ще видиш колко много са сините дупета Wink
Казват се монголоидни петна и с характерни за мургавите бебета.

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Дъщеря ми две такива петна на дупето и то доста големи.В една книга прочетох,че се казват монголски петна и,че до 3-тата година може да изчезнат.Педиатърката ми потвърди. Peace
И моята има едно петънце. Нашият педиатър ми каза за монголското петно, че било доказателство за прабългарския ни произход  Laughing Готино! А и не мисля, че ще й пречи.

# 9
  • Мнения: 2 567
Моята също се роди с петно на "опашката", но не чак колкото монета от един лев. И до сега не се е скрило, но стои вече някак по бледо. А и на това място не е толкова от значение. Така, че не се притеснявай  Peace

# 10
  • Мнения: 2 672
На мен педиатърката ми каза, че   всички  имат такива........Бях се уплашила да не съм го натъртила нещо  Crazy

Всички!? ние като нямаме какво...

# 11
  • Мнения: 1 446
Моета дете също има петно във формата на роза. До 1г. наистина синееше сгеа го наблюдавам , че избледнява.

# 12
  • Мнения: 201
Нищо не можеш да направиш. Аз имам родилно петно точно там където описваш - над опашката. Никога не ми е пречило, не се притеснявай.   bouquet

# 13
  • Варна
  • Мнения: 2 317
На моя син цялото му дупе е синьо, започна вече да избледнява, но и да си остане какво от това. Никога не ме е притеснявало. Нали детето е здраво, а и не е на видно място. Не се тревожи. Hug

# 14
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
И 2-те ми деца имаха монголско (синьо) петно на опашката си. Изчезнаха, но не съм си водила записки, точно кога.
Сега са на 2г.9м. (и поне от 1г. и половина го няма вече петното) и 8г.7м.!

Няма място за шаш и паника  Peace

Общи условия

Активация на акаунт