Бременна ли съм?

  • 3 680
  • 20
  •   1
Отговори
Здравейте мили бъдещи и настоящи мамчета!
От доста време си мечтая за бебче и по този повод плакна очи във форума и се вълнувам и безумно се радвам на всяка нова мама и бебоче.
Ние с приятеля ми ще се женим в началото на другата година и отложихме опитите за бебе за тогава.
Там е работата обаче, че сега на 16-ти трябваше да ми дойде, при положение, че съм много точна в това отношение, но уви, дори седмицата с предменструални симптоми не се появи. Четох тук за ранните признаци на бременност и е много вероятно да съм си внушила някой от нещата , но определено много ми се спи и съм адски отпаднала. За сметка на това обаче не ме болят гърдите Sad Вчера, когато трябваше да ми дойде леееко ме заболяха яйчниците, но за много кратко и после пак нищо. Тази сутрин по същия начин. А да и най-важното, което ми направи впечатление е , че няколко дни след вечерта в която не се пазехме страхотно ме боляха яйчниците и повече от дясната страна, чак не можех да стъпвам спокойно от болка, но това за един ден само...Ние не се пазихме на 5 ден от цикъла ми...не предполагахме, че има кой знае каква опасност и рискувахме...Днес сутринта (1-ви ден от закъснението) си направих тест (SureCheck) и ми показа  EFN  Weary Много се разочаровах...Не знам какво да очаквам и ми е много мъчно, защото се надявах да имаме изненада Sad Мислите ли, че има някакъв шанс да съм бременна при положение, че нямам и помен от ПМС, а теста беше отрицателен?

# 1
  • Мнения: 2 723
Винаги има шанс след като сте правили опити.
С 1 ден закъснение не ми се вярва теста да ти отчете, рано е. Опитай пак след няколко дни или ако нямаш търпение пробвай всеки ден Mr. Green
Болката в яйчниците не означава нито бременност, нито отсъствие на такава, спокойно изчакай, ако има бебе то ще се покаже Grinning
Стискам палци скоро да се похвалиш с 2 чертички - най- червените и най-плътните Hug

# 2
  • София
  • Мнения: 551
След няколко дни е хубаво да повториш теста.При бременност не всички имат признаците описани в споменатата тема.Дано скоро да се похвалиш с EFP

# 3
  • София
  • Мнения: 35 911
Не сте се пазили на 5 ден от МЦ - вярно ли съм разбрала? И предполагаш че 2-3 дни след това е била овулацията. Струва ми се доста рано за овулация, но не е изключено.
Според мен овулацията може да е била по-късно от преполагаемата и затова да ти закъснява. А как разбра че има овулация? (защото цикъла, може да е и ановулаторен)
Измери сутринта БТ.
Може да направиш и кръвен тест (ЧХГ).

# 4
  • Мнения: 5 370
Аз днес звъних на моя гинеколог, защото при изключително точен гикъл ми закъснява с два дни. Проблемът е, че ние пък сме внимавали и просто.....абе уж е изключено, ама знае ли се............
Та....той каза така-недей прави тест сега, направи си след седмица. И тогава ми се обади пак, за да решиш какво ще правиш. ЗАЩОТО ТЕСТЪТ СЕГА МОЖЕЛО ДА БЪДЕ ФАЛШИВО ОТРИЦАТЕЛЕН.
Тоест, може и ти да си заблудена, защото нивата на ЧХГ не са още толкова високи.
Знам, че е сложно да се каже" изчакай", но потърпи мъничко и после-пак.
Желая и на тебе, и на мене късмет.
(особено на мене) Embarassed

# 5
  • Мнения: 307
Повтори теста след повечко дни закъснение - да речем на 5-ти ден!
Успех! Peace

# 6
  • Мнения: 697
Изобщо не вярвай на тия тестове. Нищо не показват. Направо си пусни ЧХГ.

# 7
  • Мнения: 9 077
Мими, не вярвам на очите си че те виждам !!!
Божееее....извинявам се за офф-а, ама просто не мога да стърпя радостта си Grinning Мимка, да ти кажа че се чудих мнооого време къде забегна така, ама сега като ти виждам положителното тестче искам да те поздравя за успеха  Hug Желая ти най-леката бременност и най-сладкото и здраво бебче след 9 месеца  bouquet

# 8
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 514
За мен по-скоро не си,но както са те посъвевали момичетата след седмица пак си го направи.При мен се оказа много точен!Успех!И бъъди най-щастливата и красива булка!

# 9
  • Мнения: 697
Имах предвид че и аз също правих тест в къщи и втората черта едвам се виждаше. А в същия ден ЧХГ-то ми беше над 200. А пише че уж тия тестове хващали над 20. Просто са супер измислени, така че не им вярвай изобщо.

# 10
Нека и аз да се впиша тука!Трябваше да ми дойде на 23.06.06,но на 24 започна да ми зацапва нещо кафяво.И аз си помислих че ми дойде лелката Cry,но така 2-3 дена и спря,и от тогава нямам цикъл. newsm78.Правих тест на 26 но мисля че го направих рано,той беше  EFN smile3511 мн се ядосах.Чувствам се мн странно имам някъква тежина долу,гардите са  ми мн оголемени.Посъветвайте ме какво да правя.Много искам да имам бебче newsm17 newsm17 newsm17

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Нека и аз да се впиша тука!Трябваше да ми дойде на 23.06.06,но на 24 започна да ми зацапва нещо кафяво.И аз си помислих че ми дойде лелката Cry,но така 2-3 дена и спря,и от тогава нямам цикъл. newsm78.Правих тест на 26 но мисля че го направих рано,той беше  EFN smile3511 мн се ядосах.Чувствам се мн странно имам някъква тежина долу,гардите са  ми мн оголемени.Посъветвайте ме какво да правя.Много искам да имам бебче newsm17 newsm17 newsm17
Недей скуби косите си ами прочети какво са написали момичетата преди тебе Peace

# 12
  • Мнения: 251
Здравейте. само искам да ви помоля Simple Smile да не бързате с тестовете.
 Аз така направих и сбърках много. Първият тест от нетърпение го направих 2 дни преди предполагаемата дата за менструация, вторият- един ден след деня, в който трябваше да ми дойде и двата бяха отрицателни. Чувството не е приятно и макар че опитвахме за първи месец, се разочаровах и натъжих. Тъй като обаче продължаваше да не ми идва, направих още един тест 3 дни след закъснението и имах много бледа втора чертичка, после още един тест 5 дни сле закъснението и пак бледа втора чертичка. Беше голяма радост! Сега в събота ми потвърдиха бременността, дано вече всичко е наред.
Затова Ви казвам, не правете моята грешка и да бързате с тестовете. Изчакайте, знам, че е почти невъзможно, Simple Smile но човек доста отрицателни емоции събира ако си направи теста по-рано и той е отрицателен.
Пожелавам успех на всички момичета. Grinning

# 13
  • Мнения: 2 120
Защо? Мен например на 12 ден ме ловят тестовете за бременност, така поне разбирам, че е имало нещо, въпреки, че не ги задържам тези пусти ембриони. Wink

# 14
трябва да чакам още ли?или вече може да го правя теста.

Общи условия

Активация на акаунт