Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 9 дек. 2017, 14:56 ч.

Спалното бельо

• 5 079
  • 57
  •   1
Отговори
  • София
Спалното бельо освен част от визията на спалнята е и важна част за комфортния сън.
Темата е създадена с цел обмяна опит и съвети за избор на спалното бельо - комплекти и чаршафи с ластик, материи, марки и т.н. Какви са предимствата и недостатъците на материите. Къде може да намерим качествено спално бельо, вкл. онлайн магазини. Как да разберем дали материята е хубава избирайки в онлайн магазин. Бих се радвала да споделите вашите предпочитания за материи, марки и друго свързано с избора на "най-доброто спално бельо". Всеки има различен вкус и предпочитания, но това не пречи да обсъдим, кое е най-доброто за всеки. Simple Smile

# 1
  • Varna
За мен най доброто е TAC, такова ползвам и съм безкрайно доволна. За бебка купих от English homes, но не мога да дам отзиви все още.

# 2
Откакто открих бельото на H&M друго не съм купувала.
Отговаря точно на изискванията ми за състав, десен, размер и т.н.
Долният с ластик, едноцветен.
100% памук, много приятни на допир. Безупречно изпълнение, здрави, не избледняват, нито при сушене навън, нито в сушилня, с една дума - без забележки Simple Smile
И като цена са много приемливи. На промоция горен + калъфка за възглавница излизат 16-20 лв., долен - 14-16 лв.

# 3
Определено 100% памучни.
На ИКЕА не са лоши.

# 4
Cottonbox (https://www.cottonbox.com.au/) са ми любими, особено сатенирания памук. Мисля, че фирмата е турска. Имам два компекта за спалня с по две кълъфки  на човек за възглавници и от най-големия размер на чаршафите( http://aiko-bg.com/index.php?show=p&sgid=42&pid=111260&a … D0%9C%D0%A3%D0%9A ) и за децата отделно. Много съм доволна- нищо не е избеляло, не се е свило и не е станало на топчета за разлика от един сатениран памук на "Мони", който целият е на топчета от няколко използвания (въпреки сериозната му цена). Децата имат и чаршафи на Икеа от тези                                               
   (  http://www.ikea.bg/textiles/Bedding/Bed-linen/Quilt-cover-sets/b … a-64870/00375409/   ), но в друг нюанс и те не са мръднали.

Последна редакция: пн, 11 дек 2017, 13:12 от petiaivanov

# 5
Има тема по въпроса, в която се пишат актуални постове и до днес -  http://www.bg-mamma.com/?topic=312794

# 6
  • ES
Откакто открих бельото на H&M друго не съм купувала.
Отговаря точно на изискванията ми за състав, десен, размер и т.н.
Долният с ластик, едноцветен.
100% памук, много приятни на допир. Безупречно изпълнение, здрави, не избледняват, нито при сушене навън, нито в сушилня, с една дума - без забележки Simple Smile
И като цена са много приемливи. На промоция горен + калъфка за възглавница излизат 16-20 лв., долен - 14-16 лв.
Наистина?! Даже не съм знаела, че имат спално бельо. Трябва да ги пробвам Hands Plus1

# 7
Но само онлайн, във физическите магазини не съм срещала.

# 8
  • ES
Може би за това не съм знаела, че продават спално бельо

# 9
  • Варна
Знаете ли къде мога да намеря пликове с отвор в средата?

# 10
Вкъщи на почит е сатенирания памук. Имам наблюдения, че и тази материя не се мачка толкова много, цветовете се запазват. Купувам на различни фирми и марки, нямам издънка до момента.

# 11
  • Gotham City
И ние си взимаме сатиниран памук, сега си направихме подарък от roxima dream, в комплект със завивка. Но меко казано не съм очарована от завивката с чаршаф с тик- так копчета. Иначе качеството е супер. То оставаше да не е за тези пари.

# 12
  • София
И ние си взимаме сатиниран памук, сега си направихме подарък от roxima dream, в комплект със завивка. Но меко казано не съм очарована от завивката с чаршаф с тик- так копчета. Иначе качеството е супер. То оставаше да не е за тези пари.
Кое не ти хареса? Мислех да си поръчам от там.

# 13
Пробвайте и сатенирания памук на JYSK. Готини разцветки, в сканди стил. Доволна съм.

# 14
  • Gotham City
Кое не ти хареса? Мислех да си поръчам от там.
Олекотената завивка е  с чаршаф тик- так копчета (вместо плик), на мен ми е страшно неудобно. Постоянно ги откопчаваме докато спим и се губи смисъла на самия чаршаф (да перем само него, не завивката).

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт