Съвместими ли са фетбърнърите и кърмене?

  • 2 052
  • 6
  •   1
Отговори
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 824
Имам да свалям около 20 кг. Реших да е с Л-карнитин, но в последствие реших фетбърнъри и фитнес. Като се опитвам да не прекалявам с папането. Но още се кърмим с малката и не знам дали не е вредно за нея. Може ли някой да ми даде съвет дали да ги пия?

# 1
  • София
  • Мнения: 35 895
Фет-бърнарите се вземат: 1 табл преди ядене и 1 табл след ( може и по 2 , 3 табл., зависи от марката).
Целта на табл. е да не позволи усвояване на мазнините. Ако не ги вземаш правилно няма да има ефект.
От фет-бърнар на Унивърсъл, аз качих килограми  (това като пример).
Не съм им фен.
 По добре Л-Карнитин или нещо друго.

# 2
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 824
В тези фет-бърнъри нали има Л-карнитин? Поне така ми каза момчето от магазина, но имало и още подпомагащи процеса съставки. Той ми каза по 2 таблетки сутрин и вечер на гладно и 2 табл. 1/2ч преди тренировка.

# 3
  • София
  • Мнения: 35 895
В тези фет-бърнъри нали има Л-карнитин? Поне така ми каза момчето от магазина, но имало и още подпомагащи процеса съставки. Той ми каза по 2 таблетки сутрин и вечер на гладно и 2 табл. 1/2ч преди тренировка.
Решението е твое.
Л-карнитина за да има ефект трябва да е най-малко 1,5 гр. на ден . Дори 2 - 2,5 гр. И трябва да е съчетан с аеробно натоварване. Иначе няма ефект.

# 4
  • Мнения: 2 663
Нито едното от двете не се препоръчва по време на кърмене!!!

# 5
  • Мнения: 409
Не мисля, плюс това няма много да ти помогнат точно сега с тези 20 кг ... Запиши се на аеробика или нещо много динамично, ако имаш физическа възможност ходи всеки ден (ето това ще е бърз резултат). С Фитнеса ще постигнеш по-бано видими резултати, но пък много трайни.  Wink

Можеш да редуваш фитнес и аеробна натовареност. Използвай натуралните Фет-бърнари примерно кафе, черен шоколад (не цял шоколад) и т.н.
Ефект също има кардио тренировка на гладно след кафе ... 
Успех от мен имай предвид, че няма нищо което да става без усилия и моментално Sunglasses


С риск да ме банднат почни едно леко НВД с тренировките ...  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 5 103
Не, не са

Общи условия

Активация на акаунт