д-р Славова- Варна

  • 10 046
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 502
Можете ли да ми кажете нещо за д-р.Славова,която работи в Дом на красотата - Варна?Една колежка каза ,че е много доър лекар,но бих искала и друго мнение.
Благодаря ви.

# 1
  • Мнения: 1 277
Права е колежката ти. Д-р Славова е наистина много добър лекар. Благодарение на нея имам детето си.

# 2
  • Мнения: 15
Здравеите! Искам да Ви кажа, че Д-р Славова е наистина много добра лекарка. Аз лично съм доста доволна от нея и със сигурност е от лекарите, които си разбират от работата.  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 57
Имате ли информация какво е работното й време и дали приема в събота?

# 4
  • Мнения: 502
мисля,че вторник и четвъртък е от 14 - 18 ч. и работи по здравна каса.но най - добре е да провериш лично. Simple Smile

# 5
  • Мнения: X
Д-р Славова гинеколог ли е и води ли женска консултация?

# 6
  • Мнения: 1 277
Да, гинеколог е и води женска консултация. Тези дни ще изровя телефона на медицинския център, в който работи и от там ще могат да ви кажат работното и време.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 391
Здравейте, а знаете ли дали д-р Славова разполага с вагинален ехограф?

# 8
  • Мнения: 573
Да ,разполага с такъв ехограф.Преди 1година бях ходила при нея на преглед ,но бях в началото на бременността и не можа да я потвърди.

# 9
някой може ли да помогне с координати- работно място и телефон на докторката и само в Дом на красотата ли приема, и ако не има ли други приемни дни и къде, благодаря

# 10
  • Мнения: 502
само в дом на красотата е.Медицински център "кооператор"

# 11
  • Мнения: 377
Здравейте момичета някой може ли да ми даде повече кординати за д-р Славова, като например телефон, работно време с предварително записване ли е при нея. Благодаря предварително.

# 12
Работи в дома на красотата, МЦ Кооператор. Понеделник, сряда и петък е сутрин, вторник и четвъртък след обяд. Точни часове обаче не помня, ама питай на телефон 608373. Без записване е - отиваш и чакаш да ти дойде реда

# 13
  • Мнения: 377
kraspro, благодаря много за бързият отговор

# 14
  • Мнения: 505
0889375673 - д-р Величка Славова

Доволна съм, преглеждам се при нея. Консултацията ми също вървеше при нея.

Общи условия

Активация на акаунт