Отзиви за миксера на Нескафе за фрапе?.... Купих си.

  • 3 417
  • 35
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 5 140
Ако някой си го е закупил вече миля да сподели как е, защото много му се чудя.
По точно дали добре разбива и става ли хубава пяна.

Последна редакция: пт, 19 май 2006, 23:39 от sineo4ka

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Не му се чуди, купувай си го  Mr. Green
Много е добро миксерчето аз 2 си купих, за да си имам за резерва ако нещо се скапе Laughing
Преди години ми донесоха миксерче за фрапе от Гърция ужким хубаво беше, но това на Нескафе е много по-яко, сега в Метро са 7 лева без ДДС.

# 2
  • Мнения: 5 140
Знам, знам че е 7 лв, но се чудех как е.
Щом казваш си го грабвам веднага.
Мерси и целувки на Пламенааа  bouquet Hug

# 3
  • Plovdiv
  • Мнения: 309
И на мен много ми харесва , фрапето става супер.Купи си  Grinning

# 4
  • София
  • Мнения: 722
И на мен ми харесва.Няма да съжаляваш, ако обичаш фрапе /аз си правя мляко с нес де/   bouquet

# 5
  • Мнения: 5 140
Не само обичам, аз просто обожавам.
Убедихте ме.
Купувам си го още утре.

# 6
  • Мнения: 5 317
Миналата година от Нескафе ни дадоха бонус такъв миксер.Колко фрапета е направил само той си знае.Все още е като нов и прави страхотна пяна. Hug

# 7
  • София
  • Мнения: 35 937
Много е хубав, не се чуди. Grinning

Последна редакция: чт, 18 май 2006, 08:33 от denis_d

# 8
  • Мнения: 649
Супер е! Купувай го! Peace

# 9
  • Мнения: 2 255
Много е готин ... аз даже и други неща побърквам вече с него  Joy, например хранителните добавки на половинката  hahaha едно зрънце не остава вътре  Wink

# 10
  • Мнения: 5 713
Синео4ке, и аз съм луд фен на фрапето ве4е 8-ма година. Кафе не пия, ама фрапе...
Та имам го миксер4ето ве4е месец, купихме го от билата за 8 и нещо си. Страхотно е. Аз съм доволна.

# 11
  • Мнения: 2 180
Току-що и аз си купих. Стана страхотно, ама май съм го допряла до стените на съда и в единия край се нащърби пластмасовия накрайник.
При вас така ли стана при употребата?

# 12
  • Мнения: 5 713
При вас така ли стана при употребата?
Не. И аз 4есто го опирам в чашата.

# 13
  • Мнения: 4 406
страхотна работа върши, аз правя и капучино с него!

# 14
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Я покажете снимчица, на батерии ли е? Аз имам нa TCM и много ми харесва, освен, че бързо се изтощават батериите, а презареждащи имам само 2 за фотоапарата.

# 15
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
Ейййй, и мен ме запалихте, след работа изхвърчах до Била и вече го имам, кой кат' мен Joy
Ето го:

Извинявам се за качеството, снимах с телефона си  Embarassed
По-голяма с … 84;ка

# 16
  • Мнения: 1 455
И аз съм очарована от миксерчето!

# 17
  • Мнения: 3 216
А в пловдивското Метро дали го има?И изобщо кьде може да се намери туй чудо в Пловдив?

# 18
  • Мнения: 5 713
Туй 4удо Simple Smile предполагам в Била / аз го купих от там, но в Бургас /. И сега нали правят реклама на Техномаркета относно миксер4ето.

# 19
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
Гледай в хранителните магазини, тука ги има май кажи-речи във всеки гараж Simple Smile

# 20
  • Мнения: 5 140
Така, мерси много за мненияа, не ми трябваше много време да размишлявам.
КУПИХ СИ ГО .
Моят го взех от Метро за 8 лв и някакви стотинки.
От утре започвам с фрапенцата.

# 21
  • София
  • Мнения: 35 937
Браво на теб thumbsup Coffee

# 22
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
Дали мога айрянче да разбия с него?

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
А в пловдивското Метро дали го има?И изобщо кьде може да се намери туй чудо в Пловдив?
Видх го в Мега Марина за 9.98 с две кутийки нес кафе.

# 24
За Великден ми го подари моя мъж и оттогава не го оставям на мира.Освен вода доливам чашата с мляко или кола!Става супер!Дори яйца разбивам с него!
Има го в Техномаркет по 8,90 лв.

# 25
В кутийката има и 2 кутии нес кафе,забравих да напиша!

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
И аз си купих, много съм доволна.
Благодаря за отзивите в темата, че много време ми трябваше да се реша.

# 27
  • Мнения: 386
Страшно е миксерчето!Аз си го купих с 2 кутийки нес кафе за 9,98 лв.Преди това имах на батерий,но просто разликата е огромна,и по сила и по всичко.Купувайте,не мислете,няма да съжалявате.  food010

# 28
  • Мнения: 5 140
Вече го тествах вчера и стана супер Фрапенце.
За тези които се чудят като мен, купувайте страхотен е, убедих се.

# 29
  • Мнения: 11 543
Аз пък да се оплача.Вчера си го купих с двете кутийки нес кафе.Тази сутрин докато разбивах първото си кафе спря да работи. CryСега се чува само едно приглушено жужене.Много ме е яд.На всичкото отгоре пия Якобс Монарх,но заради миксера мислех се прежаля и да пия 1 месец "класик".

# 30
  • Мнения: 2 180
Аз пък да се оплача.Вчера си го купих с двете кутийки нес кафе.Тази сутрин докато разбивах първото си кафе спря да работи. CryСега се чува само едно приглушено жужене.Много ме е яд.На всичкото отгоре пия Якобс Монарх,но заради миксера мислех се прежаля и да пия 1 месец "класик".
Нормално е да се чува "жужене" ако има повечко смес за разбиване-натоварва се и затова прави така. При мен е същото. Peace
Пробвай докато разбиваш да го извадиш,т.е. пусни го на сухо за да провериш дали си бачка нормално.
Има и гаранция все пак-може да ти го сменят.
Гаранцията обаче важи само ако си пазиш касовия бон, а на мен не ми дадоха. #2gunfire

# 31
  • София
  • Мнения: 10 858
Мацки, колко кафе и вода /мляко/ слагате, за да стане пяна. Аз нещо не мога да я докарам newsm78

# 32
  • Мнения: 5 140
По голямата пяна става от захарта по принцип.
Аз слагам една чаена лъжичка нес, 1 ъжичка и половина близо 2 захар, сипвам в чашата вода около  30 грама и разбивам. Като се разбие и стане пяната сипвам малко вода и доливам с мляко. И понеже нямам лед (миксера ми е в магазина), сипвам студено мляко и пак става освежаващо.

# 33
  • София
  • Мнения: 10 858
А няма ли начин да стане пяна и без захар, защото пия кафето без захар Thinking
Иначе така го направих и аз - сипах лъжичка кафе, малко вода - разбърках много добре, стана си хубава пяна, но като налях мляко и тя спадна.

# 34
  • Мнения: 5 140
Просто захарта + неса правят голяма пяна, ако ли не бъркай по дродължително време с повечко вода, може и да стане.

# 35
  • Мнения: 98
страхотна работа върши, аз правя и капучино с него!
Как правиш капучиното ? Издай рецептата.   bouquet Flowers Rose

Общи условия

Активация на акаунт